Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2017. szeptember 21. 22:34

Noémi 23. Igen hasonló  a tpasztalatom, amikor először felkerestem, a vizit után töröltem a telómból, majd figyelmetlenségből ismét felkerestem, talán a névváltás tévesztett meg. A hozzáállása és viselkedése és a ***moderálva*** nem változott.

Aki viszont üde szinfolt az Réka 19. Messze jobban néz ki a valóságban, mint a képeken, és a francia nyelvtudása figyelemre méltó. Talán csak a Böszörményi-Füredi sarok környéki házak lakói beszélnek ilyen jól.

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. szeptember 21. 19:05

Noémi23-ról tapasztalatom.                                                                                                                                                                                                                                                                   Előzőleg Lola18-ként versenyzett de negatív véleményt kapott és alig egy hét múlva nevet váltott Noémi21-re, majd később Noémi23-ra, két hirdetése is van fenn jelenleg ezen a néven. Mindegyik hirdetésén több arccal vállalt fotói vannak ami nagyon megtetszett és felvettem vele a kapcsolatot. Telefonon érdeklődve kellemes hang és korekt tájékoztatás. Másnap felkerestem és párpercen belül tudott fogadni a Domokos L strasszé szalonba. Utcai ruhában fogadott, újból egyeztettük a forgató könyvet, félórára neveztem be. Csokor átadását követően kivitte regisztrálni és húzva az időt késve jött vissza. A lány számos arccal vállalt fotóihoz kevésbé hasonlított ( lehet más fogadott) de nem zavart mer aki fogadott sokkal szebb, korban talán még fiatalabb hibátlan test, gyönyörű lány volt. Ami kicsit zavart hogy beszéd hibás volt ami miatt más kezelte a telefont. Forgató könyv szerinti kezdést követően az első pózváltásnál le szállt megnézve a telefonon mennyi az idő, és beszédhibásan közölte még tíz perc van hátra. Alig kezdtük el a folytatást kopogtak az ajtón felöltözött utcai ruhába és kiment. Idő húzást követően vissza jövet közölte még három perc van hátra. Határozottan rászóltam ne a száját jártassa végezze a munkáját még félidőnél sem járunk. Ezt követően hagytam magam gyorsan ki csontozni mielőtt újból bekopogással megzavarnának. Le érve a bejárat elé megnéztem a telefonon mikor engedett be és összesen tizennyolc perc telt el a félórából. Több száz hozzászólásomat figyelembe véve ( bár a számláló több mint egy éve áll) nagyon kevés lány volt akit nem ajánlottam inkább rábíztam a minősítést az olvasóra. Nos Noémi23-at nem ajánlom, kár érte mert aki fogadott nagyon szép formás leányzó volt. Talán más ***moderálva*** még lehet belőle jó szolgáltató.

 

johnblack · Újonc (45 hozzászólás) · 2017. szeptember 21. 13:57

Szép Napot!

Gondoltam ebben a szomorú időben egy vidámabb beszámoló:

Nikolett 28: Helyszín az ótósmeki és a malompark között félúton. Könnyed eggyeztetés után megérkeztem a tetthelyre. Amikor kinyitotta az ajtót meglepődtem. Tényleg az a lány fogadott, aki a képeken van. A kor, testalkat, minden stimmelt. Nem az a vékony szupermodell alkat, de nekem az ilyen teltebb, mosolygós, kerek arcú lányok jobban bejönnek. Kis mosolygás, pár szó, majd ajándékozás következett. (Átlagos ajándékigény).

Zuhanyzás, majd visszatérve a szobába már az ágyon várt. (nem kérdeztem rá, de úgy tűnt egyedül dolgozik, a diszkréció adott). Ha negatívat kellen mondanom az most jönne, mert sajnos az nf nem szerepel a repertoárban, természetesen ezt már teloban is mondta, így némi simi meg pajkosság után jött a köpenyes francia,  ami igen kellemes volt így is (10/7). Ezután következett a lovaglás, majd hátulról is megcsodáltam a látványt, majd örömteli beteljesedés. Összességében egy igen jó élmény volt, de nem a kiemelkedő szx miatt (bár az sem volt rossz, sőt), hanem mert végig kedves volt és figyelmes bár az az érzésem hogy ez a hozzáállás nála kicsit szimpátriafüggő (beszélgetés alatt tett olyan utalásokat hogy nem mindig ilyen mosolygós) úgyhogy magamnak mindenképp ajánlom, meg más úriembereknek is.

 

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2017. szeptember 21. 09:45

 

 Űdv.Gróf úr.Velem normállisan kultúrállt emberi hagon beszélt nem tudom hogy veled miért igy beszélt.

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2017. szeptember 19. 10:41

 Nem az IZA az egyetlen, aki "felejthetetlen franciát" ígér, illetve a "ha engem meglátogatsz, nem fogsz csalódni" kezdetű dumákat elengedő hölgyek általában éppen azért emelik ki eme nagyszerű képességüket, mert pont ezt érzik a gyengéjüknek és valamivel be kell ugye csábítani a férfinépet. Olaszosabb stílusú hírdető hölgyekre különösen jellemző ez a "mindent megígérek csak gyere" duma.

Hölgyeim!

A legtöbb férfi igazából érdemben el sem olvassa amit írtok. Megnézzük a képeket és máris kialakul egy érzés, hogy akarunk-e menni vagy sem. Tök mindegy mit írtok le, az csak szöveg és átsiklunk fölötte. Egyszerűen így vagyunk összerakva. A férfiak általában vizuális ösztönlények. (Tisztelet a kivételnek!)

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2017. szeptember 18. 16:01

Kedves mindenki! Miután privátban elég rendesem osztja a fejemet Nóri, nem bírja elviselni amit írtam róla (pedig igaz volt) , de bízva abban hogy hatott a kritika most kijelentem, hogy Ő egy tényleg szexis, helyes kis nő, akinél tisztább és pedánsabb az egész földön nem létezik, és olyan csodásan teljesít, hogy csak na, és persze a virágot is csak mérsékelten szereti.....azért havalakinek más véleménye van tegye már fel, mert nem tudom eldönteni, hogy csak én vagyok ennyire háklis??

johnblack · Újonc (45 hozzászólás) · 2017. szeptember 18. 13:08

Szép Napot! 

Nella(29): Helyszín DS nádor, főtér fórum közele. A hölgy ( aki nyilvánvalóan nem 29, és nem azért mert szemtelenül fiatalnak néz ki, egy tizessel minimum több) olyan milf kategória, a képeken ő van. Nemrég települt át városunkba. Az elismerések mértéke átlagos, + dicséret a 2 bejárat és még 1-2 aproság. Franciaórára neveztem, ami az ízlésemnek megfelelően alakult (10/8). Összeségében nem volt rossz élmény, a képek alapján is gondoltam hogy nem 29, kicsit olyan vidékies feelingje van a hölgynek. A visszajáráshoz ez nem elég.

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. szeptember 16. 10:56

Kiara25-ről tapasztalatom.                                                                                                                                                                                                                                                                   Még a kezdet kezdetén szerettem volna meglátogatni de akkor még csak masszást vállat. Személyében egy kedves formás csinos lányt ismertem meg, nem idő nézős, szó nélkül tűri a pózváltásokat, csókja jó, rutinos látszik rajta a több éves gyakorlati tapasztalat, barátságos rózsacsokor, környezete elfogadható. Beszédes, hamar egy húrra hangoltunk. Nem veszem hátránynak de ehhez a testhez valahogy más arcot gondoltam. Ajánlani tudom.

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. szeptember 16. 10:35

Kinga26-ról tapasztalatom.                                                                                                                                                                                                                                                                       Egy elbűvölő gyönyörű lányt ismerhettem meg. Kár hogy a csókot nem vállalja be, ha úgy csókolózna mint Emőke számomra Ő lenne a legtökéletesebb. Tekintete megbabonáz, és elbűvölő. Minden pózt úgy csináltunk hogy a szemkontaktus meglegyen azok a szemek!!! Csak ajánlani tudom.

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. szeptember 15. 20:17

Nóri19 hirdetővel kapcsolatos tapasztalatom megosztom. Leila20-ként kezdte pályafutását július másodikán, majd módosította nevét Arabella20-ra. Majd hat nappal később regisztrált Nóri20-ként. Közben fiatalította magát és augusztus 30-al Nóri19-ként hirdeti magát. Fenti adatok (hirdető bemutatkozó oldala)mindenki számára elérhető még a nem regisztrált kíváncsiskodónak is, így véleményem szerint nem sért semmilyen szabályt és jó ízlésbe sem ütközik. Kezdet kezdetén igénye barátságos rózsacsokor, és az alapba szinte minden benne volt még a csók is. Miután fiatalította magát vastagabb rózsacsokrot igényel és plusz extrákkal. Ellentmondásos hirdetés bizalmatlanságot szül, és minden új regisztrációnál elvesztve előző kedvenceit, újból nulláról kel gyűjteni kedvenceit. Nem ítélem el, és nem minősítem rábízom az olvasókra.

szami19 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. szeptember 09. 20:47

 

 az izzadsag szag sem igaz mert mindig frissen zuhanyozva varom a vendegeimet.

a szoba pedig tiszta a cigi csikk igaz hogy a hazba volt a hamizoba de nem a foldon 

és ha nem lelkesen csinaltam amit csinaltam  akkor valoszinuleg veled volt a baj baratom 

es az ilyen le szolo szovegetet ne vegyek figyelembe legyszives koszonom  

Kanosbalos · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. szeptember 07. 10:59

Kinga 21 -ről valaki tud valamit? Végleg eltűnt? 

 

Fiatalabb nagyobb mellekkel rendelkező lányt tudtok helyette ajánlani? Barátnő feeling fontos.

 

Elég gyenge a felhozatal, csak én látom igy? Sok a romantikus és a robotbaba :)

Törölt felhasználó · 2017. szeptember 07. 05:59

Hi,

A tapasztalataimról szeretnék irni. Új vagyok itt, de nem leszek rendszeres kommentelő.

 

***moderálva***

 

Nemrégiben voltam Aletta (26) nevű szolgáltatónál. A valóság megfelel a képeknek és az adatok is kb. stimmelnek, Alacsony vékony lány kis mellekkel. 7 rózsa egy fél óra a szokásos dolgokért. A csók csak egy szájra puszi vagy annyi sem. A NF és a szex is nagyon harmatos, kaptam már sokkal jobb szolgáltatást kevesebbért. Hiányzik a tapasztalata. Jelenleg nem ajánlom.

 

Kétszer voltam Olívia (37)  nevű hölgynél is. A képek megfelelnek a valóságnak, elég magas, vékony hölgy, nem túl szép, de legalább igyekvő. Fél tucat rózsa az ár a szokásos szolgáltatásoknak egy fél órában. A hozzáállása pozitív.

 

Hogy egy teljesen pozitív szolgáltatóról is írjak. Emőke (18), a képek megfelelnek a valóságnak, szép lány és van mit fogni/simogatni rajta. Jó a hozzáállása és meg tudja hozni a kedved a sex-hez. Fél tucat rózsa fél óráért és a szokásos dolgokért, csók, NF akár kölcsönösen is (megfelelő a higénia), aktus. Ajánlott kategória.

 

Tapasztalataim megerősítettek abban, hogy nehéz jó szolgáltatót találni. Mivel számomra fontos a jó sex és a barátnős hangulat ezért maradok a régi jól bevált ribizlinél (már több mint tíz éve).

 

Jó vadászatot fiúk!

 

Pallas 

Const · Újonc (8 hozzászólás) · 2017. szeptember 06. 20:52

 Látom 7 év alatt ment a száj karate!

Amit leírtál a tortaszeletekkel?!, a valóságban más volt! Érdekes!!!!

 

 

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2017. szeptember 06. 09:52

 Ezek után remélem minél hamarabb visszajön!

 

Jakson · Újonc (24 hozzászólás) · 2017. szeptember 05. 22:19

 Csak annyit, hogy mikor kérdeztem h látni-e valahol az időt vagy honnan tudjam mennyi van még hátra? Esetleg majd szól-e előtte? Csak annyi mondott h nem igazán szokta figyelni :)

 

Jakson · Újonc (24 hozzászólás) · 2017. szeptember 05. 13:39

 De itt volt :) nekem is sikerült elcsípni még vasárnap. Mondta is hogy megy tovább. Azt tudom megérősíteni amit gróf irt. Beszédes kedves. Minden korrekt volt. Szeretem kihasználni az időt de most nem bírtam végig :) cicik nagyon jók 

 

szorosgorilla · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2017. szeptember 04. 19:13

 google translate,

date, appointment első találatai...

 

Törölt felhasználó · 2017. szeptember 04. 09:21

 Töröd a magyart?

Esetleg a telefon okosabb?

Ezt a beszámoló nem beszámoló.

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2017. szeptember 04. 08:41

 

Testvérem, te mit szívsz?

Kétszer is elolvastam a hozzászólásod, de még most sem értem mit akartál közölni velünk.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen