Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. július 20. 23:07

Emőke18.

Tellóban kedves hangang, előtte való héten egyeztettünk hogy hirdetésidőben jelzett nappal ellentétben be jön kilencórára amit megtett. Fotón Ő van korát tekintve lehet egy-két év diferencia. Csa-ó úton elérhető. Érkezéskor újbóli egyeztetés a forgató kőnyvről. Csokor átadást követően kivitte regisztráltatni. Fürdőszoba tiszta, megfelellő méretű törölköző bőséges mennyiségben van. Csókja fantasztikus, régen csókolóztam már ilyen aktív lánnyal. Puncija szép szabályos szűk. Szó nélkül tűri a pózváltásokat, kedves, franciája szakszerű és jó, nem idő nézős. Bár próbálta vissza fogni érzéseit de teste rezdülései elárulta hogy élvezi amit csinál. Úgy éreztem igényli hogy kielégitsem. Elmult hónapokban Ő volt a legjobb szolgáltató. Fiatalsága ellenére sokan tanulhatnának tőlle. Ajánlani tudom, aki szereti az igazi csókolózást, igazi kincs.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. július 18. 22:30

Miért? Ott hírdetsz?

 

Lecso12 · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2017. július 18. 00:21

Fanny 23 az új szerelmem :) szuper volt a ma este a hölgy mesés a műsor szuper és kivételes személyiség :) az este a kis titkunk marad de az biztos mást nem keresek a városban és csak Csilla tudna el szeretni Tőle!! Köszönöm a szuper estét minden csillagos 10 :) 

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2017. július 17. 19:20

Noémi 23 Napokig vaciláltam, hogy meg merjem e látogatni, mivel általában az ilyen fiatal szolgáltatóknál csak lehúzás és nyafogás megy. Kellemesen csalódtam. Telefonon egyeztettünk, félóra múlva már fent is voltam. A lakásról és a helyszínről korábban már írtak. Könnyű bejutás, számomra minden rendben volt a lakást illetően. A képek stimmelnek, talán élőben még fiatalabbnak tűnik. Nekem nagyon bejött. Érkezéskor egyeztettük mégegyszer a telefonon megbeszélteket, majd ezt egy gyors zuhany követte. Ezután jött aminek jönnie kell. Finom és illatos volt mindenhol a leányzó, frissen volt borotválva. Igyekszik mindent a kérés szerint teljesíteni, de van még hova fejlődnie, szerencsére irányítható és együtt működő. Úgy gondolom rövid időn belül beletanul. :) Az elszámolás normál volt.

lacafaca · Újonc (3 hozzászólás) · 2017. július 17. 13:26

Sziasztok.Berettyóújfaluban tudtok lányt, hölgyet?? Előre is köszönöm

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2017. július 17. 13:18

 Egy férfinak valóban nem tartozik a higiéniai alapfeltételei közé a teljes test borotválása. A kar, láb stb. szőrös azért szerintem senki nem fog szólni. Ellenben az intim testrész más. Én nem szeretem amikor a leányzó orális kényeztetése közben a szőrszálat kell piszkálni a fogaim közül, szerintem ez fordítva is igaz. Lehet tiszta illatos, de akkor is csak zavaró. Szerintem az intim testrésznek azt a felületét amit szájjal illet a másik fél illik szőrmentesen tartani. Más kérdés, hogy nyáron én a full felső testrészem gyantáztatom mert sokkal higiénikusabb az izzadás miatt, hogy nincs szőr sehol, de ez már egyéntől függ. A bozont a férfiaknál odalent legalább annyira lehangoló mint a nőknél, szóval én azt mondom ott igenis tessék rendben tartani.

 

MARKOKO · Újonc (41 hozzászólás) · 2017. július 17. 11:07

Iza

Gyors és pontos egyeztetés után 20 perccel már csengettem is. Nagyon dekoratív lány nyitott ajtót. A lakás állítása szerint alakulóban van, de már így is jobb, mint sok másik ahol megfordultam. Kellemesen letusoltam, miután már meztelenül várt. KEGYETLENÜL FORMÁS MINDENE!!! Nagyon tudom ajánlani a higénia a maximumon van nála. Kicsit óvatosan lehet pakolni, a pózok száma is korlátozott, de nem rossz. Jól esett hátulról élvezni. Ajánlott

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2017. július 15. 19:56

 Ááá köszönöm!

 

GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2017. július 15. 11:10

 

 Time Pressure.Szabad forditásban időhiány,itt siettetés,idő előtti kidobás.

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2017. július 15. 10:22

 Lehet hülye kérdés, de mi az a TP? 

 

Gardener · Újonc (12 hozzászólás) · 2017. július 15. 09:12

 Izáról beszéltek? 😄😄

 

nahiszen · Újonc (10 hozzászólás) · 2017. július 15. 00:23

Hi, 

Noémi 23: korábban Lola18. Böszörményi környéke, bejutás egyszerű, nincs kommandózás, szoba ok, fürdő khm.. lehetne jobb is.. Képek valódiak.  Fiatal, csinos lány, arc a képeken, szeretjük. Technika: van még hová fejlődni, de szerencsére próbálkozik. Hozzáállás:hangulatfüggő, TP viszont nem volt. Rózsacsokor közepes, összességében ajánlom. Fiatal lányok kedvelői nyugodtan bevállalhatják. 

Tina 20: autóban ténykedik vagy házhoz megy. Test, arc rendben, viszont a cickóknak jobban állna mondjuk a holdi gravitáció. Igaz,  néha nekünk is sok a földi..  Francia, aktus rendben, TP viszont van, nem kicsi. Nem az ő hibája, de számoljon vele aki el akarja kapni. Rózsa közepes, viszont figyelembe véve, hogy nincs saját hely, inkább magasnak mondanám. Ha bejön a képeken, megér egy próbát, de én a nyolc szál rózsát akkor is soknak tartom. 

Üdv

Cobra775 · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. július 14. 17:21

A héten Betti (41)nel jartam a tuzoltosaggal szemben talalhato meg a lakas a celnak megfelelo, a szoba hangulatos. Nagyon kedves holgy Betti, elobe jobban nez ki mint a kepeken egy bitangjo milf mindenkinek csak ajanlani tudom!

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. július 14. 16:43

Tartozom egy beszámolóval, általában több hetes késéssel szoktam hogy ne tudják beazonosítani kivagyok. Kis idő múlva fogak még kettőt feltenni. Nos Ágica24-ről van szó. Egyeztetés könnyen ment és tízpercen belül (oda is értem ) tudott fogadni. Perzselt királyunk utcája ahol már többször is jártam, ismerős volt a hely. Baszószoba konyhán keresztűl kicsi, egy ágy + egy szék. Az van a képen aki fogad, bár fotón jobban néz ki. Rózsacsokor barátságos,  átatást követően kivitte regisztráltatni. Csókot beválalta de az még puszinak sem mendható egyenlő a nullával. Punci túl torzsos, vagy hagyta volna meg terészetesre, kereslet lenne rá, vagy sűrűbben kellene irtni az erdőt. Punci formás szép és szűk, lassan nedvesedik. Szó nélkül tűri a pózváltásokat kedves, franciája jó nem idő nézős. Negatívumok ellenére egy próbát megér, Társa Kitt25-és Vivien20 masszőr

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2017. július 14. 12:02

Azok a csajok akik állandóan a keresztelkedéssel vannak elfoglalva jobban tenék ha hozzáálláson próbálnának változtatni! Ha ez önerőből nem megy kérjenek tanácsot azoktól a lányoktól akik évek óta azonos nébvel vanak fent! Ők bizos tudják mit miért és hogyan kell csinálni!

 

Bettyke is Vaniliára váltott! Telószám és a fotók nagyrésze maradt! Ha azon a néven nem ment, így bizt több lesz a vendég. :D

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2017. július 14. 11:20

 A sok névváltás miatt én is letettem róla. Volt már zoé is. :D

 

btom · Újonc (44 hozzászólás) · 2017. július 14. 10:58

Brigi alias Luca úgy látom átcuccolt Nyiregyről és Fruzsi 23 néven folytatja pályafutását itt Debiben / szép test, nagyon gyenge teljesítmény/ kritikán aluli hozzáállás.

Nephilim · Újonc (25 hozzászólás) · 2017. július 13. 21:02

 A higiénia hogy függ össze a testszőrzettel? Az egy természetes dolog, ahogy az is hogy van hajunk, orrunk, fülünk, stb. Nekem is meg van hagyva, de tisztálkodok rendesen, koszosan büdösen nem megyek lányhoz, ez alap. Amelyik csajon látom hogy szőrzetem miatt finnyáskodik, nem megyek többé hozzá és itt a fórumban is leírom a negatív tapasztalataimat. Szerencsére az ilyen lány nagyon ritka, és exeimet sem zavarta. Az sem zavar ha a csaj nem borotválja, de a borostát kevésbé szeretem. Vagy csupasz legyen, vagy hagyja megnőni, és persze legyen tiszta, illatos. Nyugodtan jöhetnek a dislike-ok, de nekem ez a véleményem.

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2017. július 13. 13:35

Helló Mindenkinek!

Szofi 18 bővebben... Helyszin fire laktanyával szemben,megközelités könnyü.parkolás egyszerü és ingyenes.Bejutás ok. ***moderálva*** a lakás és a fürdő rendben. A képek és a kor  valósak, az arcról nem irok mert nekem bejön,de lehet másnak nem...........A lány kellemes társaság /nem ugy néz az emberfiára, mint egy vödör lónyálra/a franciája érzéki,(közben szemkontaktus, és mehet végig) és a végén sem érzed azt hogy tul estünk rajta, és most már huzzál a vérbe.. remélem mindenre kitértem.........

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2017. július 13. 12:35

 

 Erre max. ketten tudnak válaszolni: a Jóisten (ha létezik) és Crystal (ha tudja). Valamelyiket bátran kérdezd meg :)


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen