Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2017. június 06. 21:29

 

 Bellini művésznő kemény dió, szinte sosem elérhető. Ha csak pár napig leszel itt,annyi idő alatt nemigen fogsz tudni ídőpontot kapni nála. De próbálkozni azért lehet. Ninettkét nem ismerem, Nikinél is érdemes legalább egy két nappal korábban már egyeztetni.

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2017. június 06. 20:38

 

 Én is üdv! Köszönöm hogy itt vagy! :) Hiányzott a szöveged! :D akkorákat derülök rajta :D

Geason · Újonc (44 hozzászólás) · 2017. június 06. 19:13

Üdv Tagok !!!

 

Segitségeteket szeretném kérni a debreceni hölgyekkel kacsolatban, olyan szolgáltatót keresek, aki nagyon ad  a higéniára,ápoltságra akár korlátozott számban fogad csak vendéget és bátran nevezhető prémium szolgáltatónak.

A fórum,képek és adatlapok alapján talána Niki31, Ninettke, Anitabellini lehetnek ilyen csajok. Nem gond, ha a rózsaszálak száma nagyobb az átlagosnál,de fontos, hogy ne csak az ár legyen prémium :-)

Csak átutazóban leszek szép városotokban és sajnos nincs időm egyedül utánna járni a dolgoknak.

 

Előre is köszönöm !!!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. június 05. 23:35

Üdv Gróf!

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. június 05. 23:35

Szép beszámoló! Csak azt sajnálom, hogy nem tagoltad jobban szét. Úgy azért kaptál volna rá egy csillagos ötöst! ;)

 

szorosgorilla · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2017. június 05. 12:44

Zsuzska Masszázs (32)

 

ügyesen gyúrta meg ott ahol kértem, a happy finish is jól esett. Francia ötös, a milfektől megszokott gyengéd, lassú, érzéki.

Kivételes esetben szoktam 30+ (Zsu inkább 40+) partnerekhez járni, inkább a fiatalabb korosztály érdekel.

popófan · Lelkes újonc (65 hozzászólás) · 2017. június 04. 08:36

Sziasztok! 

Heni23 nál jártam bár ne tettem volna....

Telefonba kedves , ő van a képen első királyunk útján rendel. Megérkezem lezuhanyzom miután megbeszéltük a félórát rendeztük a papirmunkát. Kijövök közli 20 percem maradt..Francia csak gumiban nem erről volt  szó a telefonban! Rángatja szájmunka szinte nulla. Ne fogjam a fejét azt nem szereti....utána :felül nem szeret lenni még nem tágultam ki , el fogsz meni? Rémálom volt ! ekkorát még nem szivtam!

 

sexsex · Újonc (6 hozzászólás) · 2017. június 04. 06:05

sziasztok...ha valaki tudna infot  a hajduszoboszlói lányokról azt megköszönném....

de ha már írok egy kis személyes tapasztalat....sajnos a sok óvszer használattól vagy a nem megfelelő intim mosakodástól de igénytelen szagos déli területekbe futottam bele sajnos az utobbi időkben....

hol is kezdjem Dianácska :---fél órát megbeszéltünk... ***moderálva*** átlagos hely retkes koszos volt ...test 10-9 francia 10-6 mikor úgy éreztem jöhet a sex kiderült nincs óvszer :) gondolta előfordulhat ilyen is....nem akartam geci lenni akkor javasoltam francia legyen végig és kértem hogy egy kicsit dobjon be egy kis mell dörgölözést is ....erre benyögte hogy az + tarifa:)gratula tehát hiába tini és szép kis csaj sajnos nekem nem igazán volt kellemes 1 találkozás én nem tudom ajánlani......barátnője dettto régebben Ivett néven most asszem Gina   ---szagos déli terület  vagyis egész test ...ő meg benyögte az elején hogy nem szeret franciázni........itt már éreztem hogy ucsó randink lesz:)  pénzéhes kis csapat retkes ház én nem ajánlom sajnos őket!

tina 20:sajnos déli területtel szintén gondok, nagyon aranyos csaj jó a hozzáállás jól dugható de a cickók ott vannak esztétikai gravitációs problémák szal mindennel együtt 10-5 ...hozzá se megyek többet

viszont akiben sose csalódok Petra 29 ő az én francia bajnokom:)jó ár. kedves tiszta lakás és csaj imádom ...amikor tehetm megyek hozzá

bekus: már nem látom a hírdetését----de ha lesz őt szintén megkeresem tiszta csak meseszép cickokkal kis fenék és nyög szex közben ami a kedvencem (még ha csak tettei is de ki tudja)igaz mikor voltam nála egy  kis pocak volt ----vagy babát vár vagy már túl van rajta...lehet ezért is tünt el a szinről :)de őt viszont már ajánlom

viki masszőr:kedves csalódás hang alapján morcoska de imádnivaló csaj nagyon jól maszíroz és kellemes a befejezés is  szintén ajánlott 

biankánál is voltam régebben : aranyos pici csaj imádtam kedves aranyos ...ciciben kicsit gyenge de hát mi sem vagyunk tökéletesek:)régen voltam nála de rosszat nem tudok írni róla 10-8 kb 

egyenlőre hirtelen ennyi  ha eszembe jut még valami írok:)

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2017. június 03. 23:10

 

 Nem megmondtam hogy visszajön? Há' nem, há' nem, há' nem? De!

 

nahiszen · Újonc (10 hozzászólás) · 2017. június 03. 23:06

 Ugyanez jutott eszembe...

 

nahiszen · Újonc (10 hozzászólás) · 2017. június 03. 22:50

Üdv!

Kira21: Inkább 31, de nem gáz. Boat street, kis kommandózás, lakás célnak megfelel. Hozzáállás jó, francia az egyik legjobb, teszi a dolgát. Ami zavaró, hogy egy cerka méretű szerszámnál is megkérdőjelezi a popó kivitelezhetőségét. Ettől függetlenül én ajánlom. A francia sokmindent feledtet..

Kendra20: legutóbb Gina20 néven futott. Van egy vonóval benne, de semmi gond, aranyos, csinos lány. Tankszobor, kor kb valós, képek szintén. Amíg nem fizetsz, hozzáállás ötös, aztán változik. Telefonban is minden más.. Francia csak gumiban, aktus mehet, csak menj már te is. Kezdetben jobb volt. Csak a fiatal testéért ajánlom, másért már nem nagyon.

Dianácska20: Helyszín dettó, kor , képek valósak. Aranyos szemüveges lány, beszélgetni is lehet vele. Kezdő, de próbálkozik, a hozzáállással szerintem nincs baj, ha figyelsz rá. Teszi amit kell, ahogy kéred, néha azért önállósítja magát-nem mindig pozitív értelemben. Összességében ajánlom a fiatalokat kedvelőknek.

Ha igazi szolgáltatóra vágysz, akkor egyiket sem ajánlom szívből. Nem tudom van-e még olyan lány Debrecenben, akit bárkinek mernék ajánlani. Sajnos ez van..

Smash · Újonc (22 hozzászólás) · 2017. június 03. 21:47

Vajon miért van olyan Deja Vu érzésem brockyfeller hozzászólásait olvasva?

Az a beköszönés...

Minden mondandó egy külön hsz-ben, hadd legyen minél több bejegyzés, abból lesz majd az őstag rang...

A nicknév is félig-meddig valami gazdagra/nemesre utalás.

 

gróf kurátor Te vagy az?!

:-(

 

 

 

brema · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2017. június 03. 12:05

Perpill csak 22 éves Izabellát látok (szőke). Róla van szó?

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2017. június 03. 12:05

Ugye hogy igazam volt? Bár akkor is így látnám a jövőt amikor a lottót kitöltöm!

öcsispeedy · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. június 02. 15:13

 Szevasz  Lajos 23

 

Olvastam a hozzászólásodat és azaz igazság, hogy Én is kinéztem már magamnak " Luca 42 " hölgyet, de eddig még nem vettem rámagamat, hogy meglátogassam.

Nem találok beszámolot róla.

Azt szeretném tőled kérni, hogy privát üzenetben leírhatnád a tapasztalatodat róla és elküldhetnéd, légyszíves amit nagyon szépen megköszönnék.

 

Üdv : imre

 

Lajos23 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. június 01. 17:10

Sziasztok!Luca42 nagyon ajánlom mindennkinek többször voltam nálla és megyek is tudnátok ajánlani hasonlo kaliberü lányokat :)

charl · Újonc (5 hozzászólás) · 2017. június 01. 16:25

 

 

Helo.Bujaságangyalát tudnám ajánlani,lehet h a kora több mint amit te szeretnél vmivel,(ha több).voltam nálla 2szer,nekem bejött.

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2017. június 01. 12:06

Halihó!

Zoé 20 eléggé izgatja a "fantáziámat". Volt már valaki nála?

Előre is köszi a segítséget!

Thor007 · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. június 01. 05:11

 

Kedves Izácska! Ne haragudj nem akartam ezzel senkit sem megbántani, és nem is úgy értettem ahogy te gondolod. Én nagyon tisztelem a nőket félre értés ne essék. A mondatom talán félre érthető volt, azt szerettem volna ezzel kifejezni hogy számomra az hogy nem simogathatom, és nem használhatom az ujjamat ( teljesen normális ápolt pasi vagyok) az kb annyira megalázó számomra mintha neked az mondanám mondjuk egy együttlét során hogy ugyan rátolathatsz a szerszámra és beleülhetsz, de hozzá ne nyúlj mert az számomra elfogadhatatlan.. remélem érted mire akarok kilyukadni. Szép napot neked :)

Em · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. május 31. 23:48

 Engem is erdekel. Írjatok privátban. Bárki.

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen