Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Laca02 · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. május 22. 18:34

 Decemberben megjelenő zoé érdekelne,de felhivtam  egy másik zoé t is és hasonloságot vettem észre köztük ezért érdekelne valamelyikről tudtok e infot

 

dean · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. május 22. 18:10

Sziasztok. A heten sokat megyek Debrecenbe tudnatok ajanlani nekem megbizhato csajt? Ami fontos lenne a megbizhatosagon kivul hogy a plaza forum kornyeken keresnek mert ott van dolgom. Kocsi sajnos nincs visznek hoznak de kozbe lenne idom egy kellemes fel ill. Orara. Elore is koszonom a segitseget. Udv dean

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. május 21. 22:52

Igen. A saját képeivel se lett jobb az összkép. Sőt!!!

 

Moebius · Újonc (16 hozzászólás) · 2017. május 21. 21:08

 

Az új képeken erőteljes minőségromlás figyelhető meg az árut illetően.. de a humor a leírásban azért megmaradt..  :D    

ha valaki esetleg ment egy próbakört érdekelne az eredmény!

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2017. május 21. 13:53

Dórika (20) -vasárnap délben. Telefonon érdeklődtem. Egész órában több lehetőséget kínált, mint félórában. Ez még rendben van.Időpont és helyszín - egyeztetés közben utaltam rá, hogy kerékpárnár lassúbb járművem van. Odaértem a helyszínre, 4 perccel korábban, hívom a számot: nem veszi fel senki. Mivel némi rábeszélés nyomán fogadtam el az ajánlatot (közelebb kerestem volna a belvárosban), s mivel szokatlan járművet említettem a telefonban, azt hitte a lány, hogy rokkantkocsival fogok érkezni. "Gondoljátok meg proletárok!" - szólt a régi jelszó. Az eset arra utal, hogy megbízhatatlan a lány.

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2017. május 21. 11:51

 Én egyszer beszéltem vele. Korrekten bemutatkoztam, megkérdeztem nem e zavarom erre flegma, bunkó hangnemben válaszolt hogy "De zavarsz!" közben a háttérben hangos gyereksírás hallatszott. Nekem ennyi elég is volt belőle. :)

 

KoolThing · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. május 20. 18:25

Sziasztok, a Kitty 22 nevű lánnyal kapcsolatban esetleg van valakinek tapasztalata, amit meg is osztana velem? Két hirdetés is van ilyen névvel, ami gyanakvásra adhat okot, de a képek és a telefonszám ugyanaz, csak a bemutatkozó szövege más, viszont elég csinos, gyakran is frissíti a képeit, talán érdemes lenne meglátogatni.

Hogy én is írjak beszámolót: Heni (24) jelenleg nincs fen a hirdetése, lehet csak hétvégére vette le. A már bezárt Végállomás nevű kocsma környékén található, egyszerű egyeztetés, bár nehezen vette fel a telefont, nyilván elfoglalt. A bejutás könnyű volt, "semmi menj ide menj oda", hanem megmondja a címet telefonban, becsengetsz és ott vagy. Nagyon kedves, szép, csinos magyar lány, nagyon jól éreztem magam nála, a rózsacsokor átlagos, és az alap menü is bőséges. Ha még aktív lesz a hirdetése szivesen vissza is térek hozzá, csak ajánlani tudom.

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. május 19. 22:31

 Jelenleg öt Zoé23 hirdető van fenn a debreceni oldalon. Melyikre gondoltál, kitaláljuk?

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2017. május 19. 21:51

 

 Agyon retusált képek a hirdetésében! Eredetiben nagyon nem úgy néz ki mint ahogyan ezt a hirdetés sugalja. Te valami különleges szemüvegen keresztül szemléhetted!! Őszintén mondom csodálkozom, hogy vágy ébredt benned iránta. Speciel nem tudnám magam rávenni, hogy kapcsolatot keressek Vele! :)

Törölt felhasználó · 2017. május 19. 16:21

Sziasztok!

Ajanlom figyelmetekbe PANNA 52-ot

Nagyon tudja a dolgat,30perc izzadas :)

vero · Újonc (21 hozzászólás) · 2017. május 19. 14:57

 Annyit biztosan tudok, hogy jeleng 4 hirdetés is van ezzel a névvel. :)

 

HeroK · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. május 19. 09:56

 Hali!

 

Köszi az infót! Valószínűleg egyre gondolunk, mert azokban az időkben csak Ő hirdetett ezen a néven évekig. Kár érte, mert én csíptem, velem nagyon korrekt volt mindig (van összehasonlítási alapom más lányokkal), de így akkor keresek mást aki hasonlóan nyitott. Biztosan találok is, hála Nektek! :) 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. május 19. 09:23

Azzal a popsival csak egy gond van. Nem az övé! ;)

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. május 19. 09:21

Hali!

 

Ha egy lányra gondolunk, akkor biztosan tudom neked mondani, hogy abbahagyta már évekkel ezelőtt! Amúgy a Jerikó lakótelepen volt, majd utánna elköltözött a Böszörményire is.

 

HeroK · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. május 19. 02:44

Sziasztok!

 

Valamikor 2-3 éve volt egy lány itt a városban, Vivike23 néven futott a hirdetése elég hosszú időn át. A lánglovagok környékén rendelt, bevállalós csajszi. A hirdetés alatt sok élménybeszámoló is volt, onnan talán emlékezhet rá pár régi tapasztalt közületek! :)

Na szóval.. én pár évre kiszálltam a "vadászatból". Most visszatérnék és vele kezdenék a legszivesebben. A hirdetését már nem találom (vagy visszavonult, vagy csak reményeim szerint nevet váltott). Tud róla valaki valamit esetleg? Minden segítség jól jönne! :) 

Köszi a figyelmet! 

Geason · Újonc (44 hozzászólás) · 2017. május 18. 23:02

 :-)

10 percig nem bírtam a nevetéstől levegőt venni!!!!

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. május 18. 22:24

 Nem semmi, még moziba ne vigyük el?

Megtanulhatna helyesen is írni, ma már nem elég ha csak annyit tud hogy a lábát szétrakja. Egyébként Kitti24 (már nincs fenn) telefonszámát használja.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. május 18. 21:46

Jezsus Mária! Láttátok Valentina(20) hirdetését! Erre mondom én, hogy mindíg van lejjebb! :/

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. május 18. 11:11

Nézd már meg a kommentedet! Hirdetőként van feladva! Szerinted? Á, hagyjuk! :/

 

kr · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. május 17. 17:32

Gina, most Krisztina 06 30 330-7***moderálva***

 

átverés ! állandóan a kiabáló, fenyegetőző pasija veszi fel a telefont.


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen