Nagyon hasznosnak, köszi az infókat akkor a héten lehet két legyet ütök egy csapásra! Még annyi hogy Regina is vállal anált extraként?
Nagyon hasznosnak, köszi az infókat akkor a héten lehet két legyet ütök egy csapásra! Még annyi hogy Regina is vállal anált extraként?
Üdvözlöm az összes Tagot!
Laza21 kérdésére szeretnék reagálni.
Pontosan ma délelőtt sikerült Lilly20-at meglátogatnom. A bejutással nem volt probléma, az Autósmeki környéke. A hely is rendben volt, maga a hölgy megfelel a mutatott képeknek.
Személy szerint meg voltam elégedve a szolgáltatással, pluszba kértem csókot és popsit. Nem nyafogott, kedves volt végig, beszélgetni is lehetett vele. Az aktus jó volt de a franciát kiemelném mert az nagyon jól sikerült. Összességében érdemes meglátogatni, én ajánlom. A héten még lesz de utána már nem biztos.
Regina 22-t még korábbról ismerem amikor még Gina néven volt elérhető. Nekem nála is minden rendben volt, ott is megfelel minden a képek alapján. Egy fekete hajú, 160 körüli lány. Annyi, hogy nála a csók már az alapszolgáltatásban benne volt. Egyedül csak a franciát volt az ami talán nem volt az igaza, de alapjában őt is merem ajánlani. A helyről nem tudok nyilatkozni mert mindig én hívtam. Jelenleg a Balu Kapitány-ban megismert ***moderálva*** utcán érhető el ha jól tudom.
Remélem hasznosnak találod ezt a pár sort.
Sziasztok!
Regina 22 vagy Lilly20 leányzókról valakinek infója van? Jöhet privibe is
Jól gondolod! Ne fűzz sok reményt hozzá! Kivéve ha jártál már az adott lánynál , akkor privát üzenetben is lehetséges az időpont egyeztetés. De ez se 101 mert sok hirdetést a menedzsment kezel!
Sziasztok! Nem sok reményt fűzök hozzá, de azért hátha.. momentán nincs "egyéb" célokra haszálható telefonom, ezért a kérdés: Van olyan lány, akivel chaten is lehet egyeztetni egy esetleges találkozásról? Minden választ köszönök akár privátban, akár hirdetőktől is!
Próbáld felhívni telefonon és érdeklődj a szolgáltatásról. Lehet már ez a rövid beszélgetés is elég lesz hogy kialakuljon benned valamilyen vélemény róla.
Újra néztem a kínálatot és nagyon-nagyon bejön Laura 21. Viszont egy pozitív értékelés sincs róla, inkább millió negatív. Biztatást vagy megerősítést remélek tőletek.
Engem, de csak ha idősebb tőlem. Én 44 vagyok.
Hasonló cipőben járok én is. Többnyire én is olyankor tudok időt szakítani eme hobbimnak, és bizony egy min. 10-es listával kell útnak indulnom, annyira gyér a kínálat. Na és ekkor áll fenn annak a veszélye hogy összejön egy találka egy olyan lánnyal, akivel nem igazán ajánlott bárkinek is. Mert ugye benne van a listámban, a nagyon sokadik jelöltként de semmit nem tudni róla....és akkor itt a zsákbamacska.
Alexa21 előtte Laura 21 ként versenyzett, mivel egy fészekaljban kettő Laura21 hirdetett megváltoztatta nevét Alexa21-re. *** moderálva ***.
Nehéz ügy szombat délután elérhető lányt találni. 6 általam ismert, olyan hirdetőt próbáltam hívni, akik - elvileg - szombaton délután is dolgoznak. Közülük, csak egy lány vette fel a telefont, régi kedvencem, ám ő be volt táblázva teljesen, így nem tudott fogadni. A többiek készüléke ki van kapcsolva, vagy hangpostára van állítva. Tehát a mai napon, hiába "szabadultam ki" kétszer is a lakásból, mégsem jártam sikerrel. "Happy Week-end" :( :(
Zara18 MESSZE KERÜLJÉTEK EL !!
Szóval akinek kedvence ( azokkal is akiknek ezután lesz) Maya21 aki a a tüzess trónra ültetett parszt vezérünkről elnevezet utcán volt elérhető! Tudatom az alábbi hirdetésben személyesen Őt érhetitek el! :)
https://www.videkilany.hu/66764-maya
Tina(20) valóban a dózsán mozgott, de amikor én jártam hozzá mindig illatos volt ;) . Ráadásul mindig alaposan lerendezett . Én eléggé oda voltam érte. Persze mindenkit más tesz bodoggá. Szerintem jó.
Pár napja Bianka20-hoz jutottam el.
Helyszín a Modem környéke. Bejutás kicsit macerás volt, de megoldódott. A telefont nem ő kezeli.
Pici, de ultraformás a leányzó. Fantasztikus feneke van! Mellek nem nagyok, de ok.
Végig lelkes és készséges volt. Órát nem nézte.
Csak ajánlani tudom!
10/8
Hogy legyen valami érteme is a fórumnak:
Tina(20): Korábban más néven is hirdetett (és ezután fog is). Akkor Kitty, és Maya "lakótársa volt a Dózsa György-ön. *** moderálva ***. A helyet már korábban pontoztam. Szóval 10/3. Kicsi ágy, koszos padló, párna nincs csak egy ilyen kis mihaszna. A lány kedves, aranyos, és minden jót leírtam róla. A mellek nagy ívben gravitálnak (szülésre tippelek). Higiénia 10/3, szagok terjengtek. Nem vészesen, de ez nem az a hely ahol ez megengedett. Popsin fekete szőr.. Amúgy az action jó lett volna, ha említett körülmények nem befolyásolták volna a végkifejletet. Sajnálom, de nem ajánlom.
Nem volt itt semmiféle kigyilkolás! Pusztán annyi történt, hogy volt egy észrevétel miszerint a hirdetés maradt csak a az alanya közben kicserélődött (ez a fényképek alapján elég egyértelmű volt) ! Mára a M...m mivel ragaszkodik a jól csengő névhez visszatette a hirdetést de az életkort átírta! Igy már tiszta pl az Én számomra is hogy azt a lányt aki előzőleg dolgozott azon a néven máshol kell keressem! Ennyi ez a történet és nem több!
.... Nem tudom mi a félreérthető, vagy vicces ebben.... kölcsönös natúr francia , ami a hölgy szájában fejeződött be ....
Úgy láttam neked értékelhető beszámolóid nem is voltak , csak a másokat fikázol
Nekem ez volt az utólsó hozzászólásom, gúnyolódj azzal, akivel akarsz.
Az ilyenek miatt épül le ez a fórum
***Kérjük a hirdetők lejáratásának mellőzését (Dorka/Csepke) ***
Persze.
Érdeke egy csoportnak:)
Egész nap az oldalt figyelik, és azonnal kigyilkolják az értékes szolgáltatókat.
Szia! Petra, Niki, Ivett,