Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2017. március 03. 10:18

 

 Szia.Kösszi az infot mert én is gondolkoztam hogy meglátogattom.De ezek után nem fogom.

 

_bitang_ · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. március 03. 09:09

 Helo

Hozzáállása milyen?

Köszönjük

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2017. március 03. 08:52

Örömmel fedeztem fel, hogy az egyik legszebb - és szerintem nagyon jó - szolgálatója {Maya (21)} újra itt van és elérhető. :D

Igaza volt valamelyik "tanult kollégánknak" (emlékezetem szerint Fütyülősnek, hogy egy-egy lány búcsúja nem mindig szól örök időkre. Várom  a lehetőséget, hogy meglátogathassam. S talán nem vagyok egyedül ezzel....

napfelkelte66 · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. március 02. 19:33

Sziasztok!

Szofi34

Nem ajánlom senkinek. Melle szép a kép és a valóság egyezést mutat . A  valáságban nincs olyan szép és csinos mint a képeken .

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. február 27. 08:14

Júlia42.

Természetes intim résszel rendelkező, kedves odafigyelő logisztika, rózsacsokor jó. Ajánlott.

 

69bihari · Újonc (30 hozzászólás) · 2017. február 24. 16:31

 

 Szétnéztem de azt írják hogy elvan hízva:( akkor csaknem olyan mint a képeken.

nivod85 · Újonc (21 hozzászólás) · 2017. február 24. 10:25

Hali egyi kis beszamolo legutobi kalandomrol:

Niki31-nagyon regota fenem ra a fogamat es a rengeteg pozitiv beszamolo meg gyozot hogy meg kel latogatnom.Hat mit mondhatnek jol tetem.Niki nagyon kedves,dekorativ es profi aban amit csinal.Tugya mi kell a vendegnek es mindenben maximalisan oda teszi magat.Nagyon elveztem a vele toltot idot es mindenben ki elegitet maximalisan.En csak ajalani tudom mindenkinek,meg visza megyek az tuti.

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2017. február 24. 09:44

 

 :D Nem megspólotad! Jobb helyre költöd!

_bitang_ · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. február 24. 08:03

 Na igen. Ez egy hasznos hozzászólás volt számomra. Megspóroltam egy "kis" pénzt.

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2017. február 23. 23:02

 

 Nézz szét a győri fórumon, ott olvashatsz róla.

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2017. február 23. 22:28

Szia!

Nekem már a telefonban sem volt szimpatikus. Ja és egy kicsit sok a rózsák száma. 

 

Deckard81 · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. február 23. 19:48

Kitti (25): Továbbra is fenntartom a véleményem róla. Kedves, szexi lány, nekem csak kellemes élményeim voltak eddig vele, ha valaki csalódott benne, talán magában keresse a hibát. Mellesleg nem vagyok 0 kilométeres.

 

kispe · Lelkes újonc (81 hozzászólás) · 2017. február 23. 18:32

Úgy néz ki, mint a képeken, ha erre vagy kiváncsi.

Én sajnos nem voltam vele egy hullámhosszon, úgyhogy elég felejthetőre sikerült a találkozónk :-(

 

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2017. február 23. 11:44

Sokkal egyszerübb lenne az életünk, ha a lányok adatlapján szerepelne, hogy mit vállalnak. Elég lenne azok közül választani akik megfelelnek az igényeinknek, nem kellene akár 10-15 lányt is felhívni azzal, hogy nálad van ez-vagy az?!

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2017. február 23. 01:00

 Hurrá született egy kilencvenkettedik beszámoló Ninettkéről...

 

kispe · Lelkes újonc (81 hozzászólás) · 2017. február 21. 18:55

 

 pl. a vele rendelő Lili 18 vállal.

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2017. február 21. 13:02

 Most komolyan! Ez téged még érdekel? Ki nem szarja le, hogy ki mit nyomkod unalmában!!

 

Maxx0120 · Újonc (5 hozzászólás) · 2017. február 21. 12:25

Sziasztok....

Voltam Bogi 30-nál, persze nem 30 éves de aki szereti a teltebb hölgyeket annak ajánlott.Nagyon kedves, készséges..

Tud valali olyan lányokat aki vállal popósexet?

Érdekelne beszámoló Bella19, Ivett 22-ről.

kanossrác · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2017. február 20. 19:30

 Köszönöm annak a(z)(eddig) 15 embernek aki az unlike (lefelé fordított hüvelykujj) gombot megnyomta így tisztelvén meg az élménybeszámolómat. Nézzenek az ilyen emberek magukba. 

Ja és ahogy látom csak a negatív beszámolók a nyerők itt. Mindenesetre nekem tiszta a lelkiismeretem, én mindig azt írom le ami a valóság, és semmi kamu.

Ezek után több beszámolót nem írok, és köszönjük meg ezeknek az embereknek! Megtartom magamnak az infókat, vagy esetleg akit érdekel priviben.

Minden jót! 

 

Törölt felhasználó · 2017. február 20. 19:20

 Köszönjük a Ninettkéről írt beszámolót!

Amit írsz, az mind úgy van, nagyon csinos, jó a hozzáállása . Megjegyzem, maximális a tisztaság is nála.

A fogalmazásodban annyi a gond, hogy neki nincsen segge!

Neki szép, formás popsija van. 

Ha már jól érzed magad vele, ennyi tisztelet jár. 

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen