Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
felesegberbeado · Újonc (1 hozzászólás) · 2017. január 22. 16:18

Végre egy igazi ízig vérig NŐ! Liza 34 nagyon ott van a szeren, remélem nem csak rövid ideig lesz...

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2017. január 20. 20:49

 azért rákérdeznék. Rebeka!!!?????

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2017. január 19. 13:24

 Jó a beszámoló csak nem tudni kiről van szó,  így viszont nem ér semmit.

 

Moebius · Újonc (16 hozzászólás) · 2017. január 19. 00:22

 

 Üdv!   személyesen is fantasztikus az a fenék ...  Azt kapod amit képeken látsz. a lány és az alak valós. gyönyörű a forma és a látvány miközben hátulról benne vagy tövig!  nem szabad elsietni az élményt az biztos!

elvileg rövid ideig időszakonként lesz elérhető. helyszín: a praktiker mögött új társasház. árazás: tíz a fél  francia csak gumiban. nyafi nem volt.

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2017. január 18. 18:45

Űdv.Kiara24 megvolt és istenien éreztem nála magam.Vörös haju de a kis pamacs a fnom punciján az is vörös.Aki szereti a fazonra igazitott  puncis lányokat annak érdemes kiprobállni.Nekem Kiara teljessen megfelelt minden szempontbol.

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2017. január 18. 09:17

 Rá énis kiváncsi lennék

 

Biznis · Újonc (2 hozzászólás) · 2017. január 18. 08:57

Sziasztok

Nelly 21 nagyivben keruljetek koszos haz igenytelen minden *** moderálva ***

Gréti32 · Újonc (35 hozzászólás) · 2017. január 16. 21:38

 

 Szia! Szerdáig tudsz hozzám jönni ha ráérsz ;) Puszka :)

deak · Újonc (7 hozzászólás) · 2017. január 16. 15:37

Szegasztok

Voltam Anita 20-nál, a vöröshajúnál, mármint a hírdetésben vörösként volt megjelölve. A lényeg: nekem nem hasonlított a képen szereplő személyre. Valaki ezt alá tudná támasztani, vagy cáfolni? Amúgy közepes volt vele az együttlét. Mégegyszer azért nem mennék.

videkiferfi · Lelkes újonc (80 hozzászólás) · 2017. január 16. 07:49

 Helyszín stimmel. Nem tetovált.

 

Bermuda · Újonc (3 hozzászólás) · 2017. január 15. 18:51

 

 Végre egy értelmes komment. Ideje lenne megszűrni a hirdetőket. 

Laci1987 · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. január 14. 23:28

*** Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését! (Melodi) ***

 

Sziasztok Heni es Melisza kossuth kerüljetek ki koszos haz se törölközö semmi 

Zolibácsi · Újonc (24 hozzászólás) · 2017. január 14. 20:04

Videkiferfi beszámolója nagy hiányt pótolt számomra. Az utóbbi időben kevés ennyire informatív hozzászólást  olvastam. Ez igen! Az egyik oka ez lehet, hogy mostanában nem kerestem és látogattam szorgalmasan a hírdetőket. Külön érdekes volt, hogy két beszámolóban érintett hírdetővel már találkoztam. A többiek közül néhányhoz hamarosan bejelentkezek.

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2017. január 14. 17:15

 

 Köszi a beszámolót! Véletlenül Anita 19 nem tetovált , a  lánglovagokkal szembeni épületből? Köszi!

zöldfülű07 · Újonc (4 hozzászólás) · 2017. január 14. 13:10

Üdv!  A képeken a Tímea 42 nagyon bejön volt már valaki nála esetleg valami vélemény?

Szabixx · Újonc (12 hozzászólás) · 2017. január 14. 10:08

Köszönöm, megtaláltam! 

_bitang_ · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. január 14. 00:27

 Köszi

Így könnyű volt a döntés.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2017. január 13. 17:41

Szép beszámoló, de nem mindegyikkel értek egyet. Az én tapasztalataim szerint sokkal nagyobb a "szórás" a felsorolt hirdetők között. Van aki nálam 10/2-3. De hát ízlések, és pofonok! ;)

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2017. január 13. 17:38

 Bocs elírtam! Aktívia ként keresd úgy megtalálod a korábbi neveit is!

 

_bitang_ · Újonc (23 hozzászólás) · 2017. január 13. 16:38

Velős és hasznos beszámoló.

Atíviáról viszont nem találtam semmi használhatót.


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen