Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Zolibácsi · Újonc (24 hozzászólás) · 2016. november 12. 17:15

 Semmi pánik. Csak hétvégére száll ki a hírdetők közül.

 

franciasrock · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 12. 15:44

Sziasztok!

 

 

CsapóGarden-WaterTower környékén ki ajánlott franciskára?

 

Privibe is jöhet.

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2016. november 12. 15:35

Hú ez megint mekkora öngól! Ennyire sötét lett egyes hirdetőknél?

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2016. november 11. 15:43

 Szia! nem vizslafüle tipus,inkább olyan icipici,csak francia volt,azt nagyon jól csinálta,végig megvolt a barátnő filing,én nem nagyon csipem, a tulságosan visszafogott csajokat.  

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2016. november 11. 14:09

 Szia. Ha lehet kérni, egy kicsit bővebben a légyottot. Mert emiatt még nem biztos hogy felkeresi valaki. A mell az kicsi, vagy lóg, vagy kicsi és lóg? Köszi! ;)

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2016. november 11. 13:52

 Társát Kitti (25) is érdemes megpróbálni, ajánlott, már tudod hol keresd. 

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2016. november 11. 13:26

Helló Mindenkinek!

Maya 21 megsütött parasztvezérünk utcája,nyitott laza csajszi,mellben nem igazán van ott,de ugy csókol mint egy menyasszony,/igaz cigi után egy rágót azért bekaphatna/ de összességében nagyon jól éreztem magam nála...az ajándék átlagos.

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2016. november 10. 21:08

Diszkréció adott és elvárt.... :D Kezdő még.... ;)

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2016. november 10. 20:53

 Szerintem ennek Ariel nem annyira fog örülni! ;)

 

Zoé(20): (a csikos mintás ágyon pózolós)

Megfelelt a korábban róla írt beszámolóknak. Azonban a lakás nekem nem volt lepukkant. Olyan átlagos, panel, de se kosz, se rumli. A fűrdőszoba detto. A lány nagyon pici, és van rajta mit fogni. Egyszóval nem az esetem, de korrekt volt, így maradtam. Nos az action feledtette a "látványt". Bőnyálas franciska 10/10, sex film feeling 10/8. Hát úgy pakolta magát, mint egy vérprofi, és kérte is a "keménykedést", ésszerű határokon belül. Visszajárós nem leszek, de megbízható, beszédes, és korrekt hirdető. A kategória kedvelőinek magasan ajánlott. Vehetne tőle órát 1-2 itt hirdető "virágszál", akik hírből se ismerik a férfiak vágyait!

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2016. november 10. 17:16

 Nem csúnya....

 

Lali84 · Újonc (6 hozzászólás) · 2016. november 10. 16:27

 Ezt csak megerősíteni tudom amit írtál! Korrekt és időben is elég rugalmas ajánlom

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2016. november 10. 13:46

 Arcra milyen a leányzó??

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2016. november 10. 10:12

Sziasztok!

Hanna 26 szintén a Fire melletti fészekalj,nagyon stabil a lány,a kor szintén hibahatáron belüli,csak franciára voltam, hibátlan volt, a gázsi korrekt,részemről ajánlott. ui./és azt becsülöm ebben csapatban, hogy egy lánynak nincs fent 4-5-hirdetése amely tisztelet a kivételnek de mostanában jellemző/

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2016. november 09. 22:59

Hali

Victória 37-nek van 2 hírdetése is. A kettő még telószámból is eltér egymással.

Ha masszázst akar az ember az egyiket kell hívni ha mást akkor a másikat?

Hogy van ez?

Nem baj amúgy, csak tudjam már :D

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2016. november 09. 17:59

 A szeptember 23-án regiző Anitáról irtam.

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2016. november 09. 13:21

 Két Anita (19) is van, melyik az? 

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2016. november 09. 11:54

Anita 19-et akartam bocsi....

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2016. november 09. 11:49

Helló Mindenkinek!

Egy kis info..

Anett 19  Fire laktanyával szemben, kor szerintem reális,arcra sem csunya,aranyos csajszi a g*zsi sem kiugró.Szerintem megérős.

rigooo · Újonc (32 hozzászólás) · 2016. november 08. 22:12

Sziasztok!

 

Most hogy jön a hideg, egyre kevesebb kedve van az embernek kimozdulni.

Így adja magát a kérdés, hogy a lányok közül ki az akit esetlegesen lehet házhoz is hívni, és mellé megfelelően diszkrét.

 

A válaszokat előre is köszönöm!

 

Üdv!

Feri007 · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. november 08. 18:29

 levette a hirderest

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen