Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 02. 22:23


Ennek a valóságtartalma körülbelül a nullával egyenlő :D

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. június 02. 22:11

Ez olyan "nyálas", hogy még igaz is lehet! :P

 

Moebius · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. június 02. 16:11

Üdv fórumozók!

 

A csendes fórumlátogatás után szeretnék egy kis tapasztalati információt is megosztani a lelkes látogatókkal!

 

Volt szerencsém meglátogatni Crystal 23 nevű hölgyet.

Mióta felkerült a hirdetése azóta szemeztem a képeivel,de volt bennem egy kis félsz ismerve városunk átverős praktikáit alkalmazó hirdetőit....

 

De milyen jól tettem,hogy felhívtam a részletek után érdeklődve.

A vonal túlsó végén számomra kellemes női hang jelentkezett.  És itt van az a pont amikor már érzi az ember fia ,hogy érdeklik e további részletek a válaszok milyenségéből adódódan.

 

Crystal korrektül tájékoztatott a programlehetőséget illetően,a rózsacsokor magasabb,mint a felénk megszokott,de ez egy órás programot takar.

 

A gördülékeny egyeztetés végén korrektül közölte,hogy hol és mikor tudom meglátogatni.

Nem volt az az oly divatos " ha itt vagy csörögj rám és megmondom!" momentum.

Így korrekten tervezhető volt az odajutás.

 

Helyszín:  Tócoskert város felőli oldala

Bejutás:  Helyszínre érve azonnal fogadott, kaputelefonra nyílik az ajtó. nincs előzetes casting.

Lakás: normál panel,célnak megfelelő kialakítással,normál fürdőszoba ,többféle tüsfürdő

A szoba kellően tágas és az ágy sem az egyszemélyes heverő feeling,így kellő mozgásteret biztosít.

Beszűrődő zajt nem tapasztaltam,ottjártamkor nem volt diszkréciós probléma.

 

Szexi fehérneműben fogadott, magassarkúban.  A hatás nem maradt el...

A valóság szerintem ilyen esetekben bőven felülmúlja egy képről alkotott elképzelést. 

 

Képeken valóban ő szerepel.

A képek a helyszínen készültek.

 

Szóval itt már kellő nyugalommal helyeztem magam kényelembe.

 

Finom maszzázzsal indított,amelyet fr*nciával folytatott....

A védőfelszerelés felhelyezése után finom lovaglásba csaptunk.

További pózok alkalmazását maximálisan jól fogadta. 

Aktus közben nem volt óranézegetés és telefonfigyelés,maximálisan rám koncentrált.

A dolgok végeztével beszélgettünk és kedvesen simogatott még.

Nem volt sürgetés vagy bármilyen más negatív közlése felém.

 

Részemről teljesen felüdülve távoztam és cseppet sem volt bármilyen hiányérzetem.

Alkatilag számomra tökéletesen megfelelő,igazi modell alkat,finom kézbeillő szilikonos cicikkel.

A barátnő feeling adott,de gondolom ez személyfüggő is.

Ha nem csak a magazinok hasábjain szeretne az ember gyönyörködni egy szép női testben akkor javaslom felkeresni Crystal-t....

 

Én biztosan felkeresem még addig amíg elérhető marad.

 

Esetleges kérdésekre természetesen privátban válaszolok.

 

Mindenkinek további kellemes vadászatot!

 

nahiszen · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. június 02. 11:00

Szia!

Ugyanaz a lány mint Bianka, de valószínűleg Réka helyett is őt kapod a Fényesudvar ***moderálva***. Arcra nem jön be a legtöbb embernek, de ez ízlés dolga. Nem túl beszédes, de teszi a dolgát és lassan fejlődik is(az elején sokkal gyengébb volt a műsor, de van még hová fejlődni) . Én azért megyek hozzá néha, mert minden alap nála és még sose nyafogott semmiért. Ha van még kérdésed, írj nyugodtan. 

Üdv 

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2015. június 02. 09:12

Üdv Gróf ur! irtam priviben....... ha lehetne, rövidesen aktuális.....

 

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 01. 21:35

Ilyenkor nagyon megsajnálom szegény hölgyeket :(

 

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 01. 21:04

Huhú..az már egy kicsit morbid kategória :D

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2015. június 01. 18:51

Debrecenben.

 

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 01. 17:54

Akkor az irígység megint előtört valakiből? :D

Hiába,aki jól végzi a dolgát,arra nem lehet rosszat mondani!

 

Atis26 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 01. 17:48

Halihó! Hannáról tud valaki valamilyen infót? Előre is köszi

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 01. 13:39

De jó :)

Az Anett(40) megint a városban van :)

Kiválóan masszíroz :)

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 01. 13:26

Apropó ápoltság!

Én úgy gondolom,ez alap kellene hogy legyen!

Értem ezt arra is,hogy nem egy dzsungel harcossal állítunk oda a hölgyekhez!!!

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 01. 13:24

Röhögőgörcsöt kaptam :D
Köszi :)))))))

 

alekossz · Újonc (7 hozzászólás) · 2015. június 01. 12:54

A nem sietődet gyengéden lágyan csinálja és végig mehet az akció!

 

 

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 01. 11:46

Úgylátom haladunk Tiffany ügyben :D

Van már belőle 18,19,20,24 éves is :D

Nem csak 13 darab 23 éves :D

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. június 01. 11:38

Szia!

Az attól függ,hogy melyik stílust kedveled jobban.

A gyengéd-finomabbat,vagy egy kicsit erősebb-vagányabbat :)

 

Joe25 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. június 01. 08:47

Lizi (dekoratív milfecske) érdekelne hogy elérhető  és hogy vasárnap is szabad keresni! :D

rakokrad · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. június 01. 07:30

sziasztók mara 36 nem az aki a képen szerepel nagyot csalodtam mert nem azt kaptam amit vártam a képeken alapján szoval nálam felejtös a leányzó

mikli22 · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. május 30. 17:02

docika 30 nagyon formás test,   gyönyörü posi ,  forgatni lehet, Részemröl ami nem  igazán jött be,  kicsi mell   ha megcsináltatná  sokkal több vendége lenne , és a mosolya a fogai miatt nem  elfogadható. Amugy ajánlott  részemröl 10/7

ClayMan · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. május 30. 11:47

Léptem én is persze, nincsen semmi gyász, csak az egyik fadarab volt, a másik nem túl szép testú, a harmadik lehúzós, a negyedik nagyon megjátszotta magát, az ötödik nem bírta ha leizzadokstbstb... sorolhatnám. Volt olyan is, akivel működött a kémia (ilyen is létezik) de az a felfedezést követően néhány kör után eltűnt a süllyesztőben. Ilyen ez. Belefáradtam a kísérletezésbe.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen