Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Dundika cica · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 03. 16:28

Biztos lehetsz benne kedves Kóstolgató nem fogják modizni a hozzászólásod,semmi szabályzatot sértő nincs benne,gyönyörűen körül írva minden.Valaki csak a szerkesztőség munkáját szaporítja feleslegesen.További szép napot!

 

kisanti · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. július 03. 16:43

Én is hozzászólnék az Anita Bellini alias Orsika témához.

Előjáróban annyit, hogy megnéztem jó pár filmjét ismertetőjelek után kutatva. pl.: anyajegy stb.

És igen Ő van a képeken és Ő fogad a valóságban is.

Nagy nehezen rászántam a ***moderálva***az ügyre. Azóta változott az *razás. Akit érdekel, hívja fel.

Na szóval:

Az egyeztetés könnyen ment. A lakás tipikus panel, annak minden előnyével és hátrányával. A csaj alacsony vékony, pici, csoda hogy nem törik össze a filmek forgatása alatt.

A szolgáltatás színvonala kifogástalan. Amiben megegyeztünk mindent lehet, nem nyafog, lehet tolni keményen, és még lelkes is.

Összefoglalva megéri elmenni, de én személy szerint nem fogok többet menni, de nem a hozzáállás miatt, hanem azért mert a csaj nem jött be nekem.

Egyszer mindenképpen érdemes ellátogatni hozzá.

Egyéb észrevételem hogy a nő nagyon buta és naiv. De tényleg. Szerintem valaki alaposan kihasználja.

Röviden tömören ennyi.

Dundika cica · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 03. 17:28

Egy pár hozzászólás kimaradt! Küldd be azt is légyszi!!!

Kóstolgató · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2013. július 03. 17:41

A saját hozzászólásait mégsem küldheti. :P

 

rock30 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 03. 22:06

Hali!

Elsőre kit tudnátok ajánlani kihez éredemes elmenni? 3 kiszemeltem van Ariel Pandora és Dorka. Kinél a legjobb a műsor???

 

30as pasi · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. július 03. 22:35

Zsüliett 20 képein két lány van. Az egyiknek ő a husibb,hullámos hajú neki a  bal olalán van a tetkó, a másiknak aki a vékonyabb és a tükörben mobillal fotózta magát annak meg a jobb oldalán van a tetkó :D :D

Dave211 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 03. 23:41

Bella (19) ről valaki infót?? Milyen a lány, lakás, stb?

Dave211 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. július 03. 23:50

hogy tudom a hozzászólást elolvasni?? elküldi valaki privátban? :D

dorong · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. július 04. 08:37

Üdv! Eltötenék egy kedves, vékony-formás, inkább szőke lánynál egy pásztor órát, valaki tud egy normális lányt ajánlani? Pénztárcámnak mennyibe fog ez fájni? Előre is köszi a felvilágosítást.

degye75 · Lelkes újonc (90 hozzászólás) · 2013. július 04. 09:00

Sziasztok!

 

Dia (28)-nak nagyon komoly didkói vannak...

Valakinek van tapasztalata a hölggyel kapcsolatban?

 

Szép napot!

dorong · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. július 04. 09:19

Bia (24) , Nikol (19) valaki tud valamilyen infót?

dorong · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. július 04. 10:01

Belvárosban?

nuckythompson · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. július 04. 12:59

ő engem is érdekelne, ha valakinek lenne infója, az segíthetne a döntésben


 

 

Castro · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2013. július 04. 20:33

Sziasztok Reni26-ról tud valaki valamit mert szükségem leen rá!!! :D

tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2013. július 04. 21:09

és mennyi :D

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. július 05. 06:54

Vagy 2 napig volt itt a hírdetése. Aztán hogy beszéltünk róla hírtelen eltűnt.Azótasem láttam, talán a száma megvan, de nem hívtam azóta.

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. július 05. 11:17

Majd ha nyerek a lottón :-)

 

kicsiG · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. július 05. 11:36

SZiasztok! Dettiről van valkinek infója?? 

köszi!!!!

 

 

 

 

degye75 · Lelkes újonc (90 hozzászólás) · 2013. július 05. 12:27

Csatlakozom! Meg még jónéhányan! :-)

Valaki mondja már meg a tutit! :-) Milyen a franciája?

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. július 05. 18:36

Nekem ugyan nincs tapasztalatom, de félek ha leveszi a rucit, szétfolyik(bocs)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen