tiszta szerencse hogy tiffanibol csak 11 db van :)
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2015. május 18. 22:09
Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2015. május 18. 20:25
Rendezzünk Tiffani bajnokságot! Aki megd*gja az összest, kap még harminckettőt.
Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. május 18. 20:03
Basszus, ezt meg hogyan? :D
Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. május 18. 20:02
Na ezt megnéztem én is, és valóban a Tiffani(23) jelenség Debrecen városának egy főre jutó százalékos eloszlása igen magas számot mutat. Na ezek után menjen el hozzájuk a gyanútlan utazó. :)
Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2015. május 18. 19:46
Amúgy szerinted, ha Rytánál újra "bepróbálkozok", hogy járok? Mercsak már az ő bringája is eléggé tetszik. Tudod, ő is csak akkor veszi fel, ha van telefonja...
Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2015. május 18. 19:44
Vaze, erre már el kellett húznom a sörös üveget a monitor elől...
Erről az agresszív kismalac jutott eszembe, amikor az erdőben belesik egy gödörbe.
...szóval kiröhögtem magamból a lelkierőt... Miért nem javasoltad neki, olyan telszáma legyen, amit csak akkor vesz fel, ha szabad? Hátha meglájkolja a f*szb*kon.
Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2015. május 18. 19:37
Összeszorítanám a fogaimat és nem lepődnék meg.
Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2015. május 18. 17:29
Szegregálni teccik az elvtárs? Nocsak!
Jó az. B*nyalex és a kedvese után még azt hittem, rosszul látok. De koncsitaramirezre már csak legyintettem. Ebben a világban bármit lehet kedvelni b*ntetlenül.
Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2015. május 18. 17:24
Nomer csak a csinált mellű nők a jó nők? Vagy srácok...
Én meg a kismellű nőkre bukom. Van vagy 10 igen jócsaj, ebből a kategóriából.
gezemyce · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. május 18. 09:56
Szia Roller! Nem igazan szoktam itt reagalni meg irogatni de valoszinu azert nem vettem fel a telefont mert vendeg volt nallam es olyankor a vendeg az elso :-)
Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. május 18. 09:08
:) :) :)
Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. május 17. 23:46
...és basszus van 16 kedvelője! Brrrrr..... :((
Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. május 17. 23:06
Ninettke nálam is a dobogón van :)
Roller · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. május 17. 19:52
Nicole/Selymes engem is érdekelne. Többször is próbáltam hívni az elmúlt hetekben, de soha sem vette fel.
Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2015. május 17. 17:48
Egy ismerősöm szerint azé van ennyi mert 1 gépről nyomják a hirdetéseket és mivel 1 valakinek csak egy neve lehet ( ip alapján van bukta) a szerkik írják át a neveket! Strigóknak adott a házifeladat venni kell újgépeket és net előfizetéseket:D Meglátjuk a fejleményeket :D
Anitaszexy · Újonc (22 hozzászólás) · 2015. május 17. 17:08
Balu..nincs ennyi nő..sok lányt ismerek akinek több hirdetése van:D
Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. május 17. 10:31
Szerintem úgy kamu az összes, ahogy van (vagy lehet az egyik valódi :D ) :) Életkor, magasság... mind megegyeznek. Akkor minek ennyi belőle?
Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. május 17. 08:54
Akkor ezek szerint osztódással szaporodik :D
zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2015. május 17. 06:29
Dóri 23 (?) Aki Rebecca lett???
haban · Tag (294 hozzászólás) · 2015. május 17. 00:26
Debreceni hirdető Tiffani23. 11-et találtam, plusz egy Tiffani23 pécsi, plusz egy Tiffani20 debreceni Pár lánynál a tellót többen használták.