Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
MARKOKO · Újonc (41 hozzászólás) · 2013. július 18. 18:51

Sziasztok!

Ma látogatást tettem Mónikánál.

Nem ereszteném bő lére a beszámolót. 10/10!

MARKOKO · Újonc (41 hozzászólás) · 2013. július 18. 19:40

Jogos a megjegyzésed. Mónika (24)-re gondoltam.

 

hakkinen · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. július 18. 21:34

áááá ennyivel nem úszod meg :-) Muszály kicsit bővebben nyilatkoznod a hölgyről, mert mostanába én is belekaptam a masszázsba. Már csak azért is érdekel, mert elég keveset ír magáról. Jólenne ha pár szóban azért leírnád hogy mi volt a szitu?!

 

martin1980 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. július 19. 13:17

Hy makktársak!Egy kis segítséget szeretnék.Voltam valamikor Ágica 18-nál,aki együtt volt Zsuzsával meg a Krisztivel.De egyikkőjük hirdetését sem látom és a számukat sem mentettem el,sajnos.Ha valaki tud,írjatok egy számot,amin el lehet őket érni.Köszi

Chef mann · Újonc (43 hozzászólás) · 2013. július 19. 16:21

Sziasztok!!

Segtséget kérek a régebbi műkedvelőktől, emlékeznek Gina nevű masszőrre a Görgey str-ről régóta nem hírdet csak megvannak a beált vendégei én eltüntettem a számát ha tudja valaki ***moderálva*** előre is köszi!

Leslie1966 · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. július 19. 16:49

Szia! Zsuzsit tudom ajánlani. Nekem nagyon bejött. Az enyémet szeretei. Tiszta lány, kölcsönösen is mehet a francia.

 

Bubu80 · Lelkes újonc (74 hozzászólás) · 2013. július 20. 00:49

Ügyes ez a Pem! Lenyúlta a mi Jessynk szövegét. Ennyi intelligenciára sem telik, hogy irjon egy saját szöveget? Na szép kis leányzó lehet.

 

whiskey · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. július 20. 00:57

Én is!

 

Leslie1966 · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. július 20. 10:49

Szia! Zsuzsi névvel hírdet. Általában csak hétköznap van itt. Régebben Ancsa18 volt. Nagyon jó franciája van.

 

zs78 · Újonc (21 hozzászólás) · 2013. július 20. 11:38

Piroslámpán hirdet 50-es sexnagyi,volt már nála valaki????,

nemsemmi · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. július 20. 22:50

Vivike 22-nél járt már valaki? https://videkilany.hu/29099-vivike

Új versenyzőnek tűnik.

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. július 21. 11:21

Nagyon előnyös, érzéki képeket rakott fel.

 

Törölt felhasználó · 2013. július 21. 14:00

Régi leharcolt motoros a szakmában régen Andi,Andibaba néven hirdetett. 

 

78 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. július 21. 17:55

Tudd valaki olyan nöt ajánlani aki nemcsak fadarabként fekszik hanem élvezi is amit csinál vagyis szereti ha jó megkapja a magáét!

nagy · Újonc (13 hozzászólás) · 2013. július 21. 19:18

Szob-lón a pegazusban van egy  szőke-szilikon, valaki tud róla vmit?

pajkos55 · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. július 22. 10:54

Hali!  Én tudok neked addi egy számot, ha vannak még akkor ezen eléred. vagy nézd még meg pl a ***moderálva***

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. július 22. 18:32

Nemtudom hogy vagytok vele, de ez a kép amit feltöltött magáról, véleményem szerint kicsit sem izgató. Eleve az ilyen mobiltelefonos, bemozdult képekre én már nemsokmindent adok(mindíg is visszataszított). Ezek az ilyen bemozdult homályos sz@rok elég illúziórombolóak, ráadásul ha egy ilyen aztmondja hogy ***moderálva***, akkor meg még pofátlan is. Távol álljon tőlem nem ismerem az adott feltöltő rózsagyűjtési szokásait, de sokaknál sajnos ez van. Ha valaki ***moderálva*** akkor minimum legyen egy jó fotósa.....

Excusez-moi ha valakit megsértettem.....

 

nemsemmi · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. július 22. 22:55

Ízlések és pofonok...

Bár az igazsághoz hozzátartozik, hogy tegnap még nem ezek a képek voltak fent róla.

 

30as pasi · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. július 23. 10:09

*** Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését! ***


És az nem tűnik fel senkinek hogy pár napja még Vivike 22 volt ma meg már Adrien 30 :) hirtelen megöregedett a csaj :D :D vicc

 

Artur72 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. július 24. 14:03

Ryta 30-at tudnám neked ajánlani! Többször visszatértem már hozzá és igen szereti amit csinál, a szavaiddal élve "szereti ha jól megkapja". 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen