Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2015. május 13. 20:40

Aki tudja, hogy lehet ezekhez a lányokhoz időpontot egyeztetni:

 

 

Zsuzsa23, Barby23, Niki30, Lili27(a barna hajú), Lora20

 

az írja már meg nekem privátban, én hiába hívtam eddig őket.

 

Köszi

popófan · Lelkes újonc (65 hozzászólás) · 2015. május 13. 20:00

Helló mindenkinek! Kriszta 19, Dórika 21, Lolita és Huncutka egy istálló a volt micsurin végén. Illetve Dórika = apróból Csenge. Na ő beveszi tövig...

Túrista · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2015. május 13. 15:09

Csatlakozom. Amikor voltam, max. odafigyelt, meg voltam elégedve. Maga a helyszin viták tárgya volt itt már sokszor, gondolkoztam is, hogy menjek-e. De aztán elmentem, és nem bántam meg.

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2015. május 12. 23:03

Kérésednek megfelelően tájékoztatlak Lolita23 ról.  Rózsacsokor átlag ha jól emlékszem alapba minden benne van, a fényképen Ő van, bár a hasán meglátszik a három gyerek, a korával kicsit füllent, logisztika átlagos. A város fényesebbik részén található, könnyen megközelíthető, nem óra nézős, oda figyel és maximálisan próbál kielégíteni. Punciját sok nő meg irígyelhetné. Egy próbát mindenképpen meg ér, ajánlott.

 

PítörParkőr · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. május 12. 21:10

Sziasztok!

 

Jessyka (20)-nál járt valaki? Mik a tapasztalatok?

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2015. május 12. 10:52

Igazad van, a felhívásodra kiderült, én is megkevertem. Nem tudtam, hogy az aprók között van egy konkrét Fruzsi18.

A vótőrtóvőr és a sejtésem a barátnője felől nekem Fruzsina18-et dobta. Illetve az a felismerés, hogy az értékelő igen nagyra tartotta a culasse-t, és igen, nekem is nagyon tetszik.:)

Én úgy látom, teljesen nem ugyanaz a két lány.

 

Gondolom a tekében is azért van annyi bábu, hogy a legk**ténebb is eltaláljon legalább egyet. Ha csak 3 lenne (az is egymás mögött), senki nem tekézne, csak a sör fogyna.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2015. május 12. 07:52

Adalék a diszkrécióhoz. Mennyiben tekinthető diszkrétnek a bekamerázott kégli? Olyan ahol jövet-menet rögzítik a vendéget?? Gondolom nem a lányok találták ki, hanem strigó! Fedjétek le az arcotokat ha Dóri 23-at, vagy a kolleganőjét látogatjátok a a korai naplekelte utca első páros számú házában....

Nini · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. május 11. 23:31

Akkor ne tartsd magadban... bár lassan egy éve nem módosult az adatlap és Virág képei még az előző hírdetésében is tök ugyanezek voltak...

 

De tényleg lányok: olyan jó lenne ha havonta (maximum kéthavonta) új képeket csinálnátok... és nem, nem úgy mint ami mostanában nagy divat lett, hogy egyszerre elkészül 100 kép és hetente kerül fel ugyanabból a sorozatból egy-egy új kép, vagy még csak nem is új hanem egyszerűen levágja "valaki" a szélét, elmossa, lekerekíti stb.... nem a fotosop tudásotokra vagyunk kíváncsiak, hanem rátok, hogy most hogyan néztek ki!

 

Nini · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. május 11. 23:20

Hali!

 

Csak, hogy biztos legyen (mert más is összekeverte már őket ha jól látom): most Fruzsi(18)-ról vagy pedig Fruzsina(18)-ról van szó? Vagy a két lány egy és ugyanaz?

 

És ha már... miért jó ez, hogy van "rendes" hírdetése a lányoknak aztán feltesznek az apróba is egyet (jó esetben ugyanazzal a telefonszámmal) de más névvel?

 

kanossrác · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2015. május 11. 23:11

Üdv mindenkinek! Valaki aki járt már lingam masszázson írja már meg nekem hogy ki az a hölgy aki a leghozáértőbb módon  tudja ezt a mesterséget nyújtani a debreceni nem túl bőséges ilyen mesterséget űző holgyek közül?

nhl · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 11. 22:51

Rita20 nevű művésznőről ha valakinek van friss információja, arra igényt tartanék (privátban)

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2015. május 11. 21:13

Valami vicces csapdába esett a tudatod...

Összesen annyi történt, amit leírtam. Vagyis konkrét időpont egyeztetés után lettem magasról le...izélve. Amire gondolsz, az te képzeled a történetbe, annak hatására, amit ő válaszolt az írásomra.

De nyugi, az emberek nagy többsége ilyen, keveri a szezont a faszommal, nem tényeket vizsgálnak...

 

Igazából semmit nem akarok megoldani. Probléma nincs. Egy esetet írtam le, mindazok okulására, akik tantrikus lófaszkodásra vágynak és tanuljanak a történetemből. Úgy látszik, az én eljárásom nem célravezető. Valamit nem úgy csináltam, mint kellett volna, egyébként ami másokkal normálisan működik.

A helyszín a terep egy tetszőleges pontja volt, lehetett volna bárhol, ugyanis még azt sem tudtam elérni, hogy emlékezzen rám. Hol volt ehhez képest a hely egyeztetése...

 

Mindezek következtében lehetetlen személyesen lerendezni, mert fogalmam sincs, ki ő. Hírdetése van, meg nagy szavak.

 

Tehát, ha a már leírtakon kívül bármit hozzáteszek, az meghaladná a történeti tényállás objektív egységét.

 

Eddig nem adott választ semmilyen formában. Szerintem ez suttyóság. Továbbá szerintem rohadtul elfelejtette, mert a nagy hallózások közepette nem kis csörömpölés, és több ember által előidézett egyéb zajok hallatszottak. A rendezésnek ilyen módja ismét csak suttyóság.

 

A személyeskedét meg inkább hagyjuk, alacsonyrendű elmeállapot kifejeződése az érvek (mint értelmes vita) ilyen helyettesítése.

 

Szal ennyi a történet. Nem kívánok ezzel a továbbiakban foglalkozni.

 

gxh334 · Újonc (8 hozzászólás) · 2015. május 11. 20:27

Pontosan, hímneműre gondoltam :) köszönöm a választ :)

 

Patrik7 · Tag (209 hozzászólás) · 2015. május 11. 19:44

Üdv!

Van egy kolléganője,de nyugodj meg hogy nem fogja zavarni a kettőtök tevékenységét :)
Ja és kitűnő ízlésed van :).  Kellemes időtöltést :)

 

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2015. május 11. 19:28

:) Nyugodt lehetsz Rigolettó bizt nincs! Ha meg másik lánny is van azt észre se fogod venni, hacsak nem kimondottan kettőjükhöz mész:D

 

mikli22 · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. május 11. 15:34

Virág 22 . Enikö 23  Dr andi  beszámolot tudok irni ..

csuti · Újonc (16 hozzászólás) · 2015. május 11. 12:36

Sziasztok! Legénybúcsúra tudnátok lányt javasolni aki nem lép le 15 perc tánc után és esetleg kicsit kényezteti még a vőlegényt. 2 lány még jobb lenne. Irhattok privátba is. Előre is köszönöm a segítséget.

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2015. május 11. 10:04

Kira (24): magas lány, a képek a valóságot tükrözik. A telefonban intelligens, kedves. Személyesen is. Elfogadhatóan néz ki, a cicik nem túl peckesek, de a feneke jó, hátlról megtoszítva pedig kifejezetten vadító. Egy kis pocak van, de a hozzáállás feledteti a "hibáit". A fr*ncia nyelvet felső fokon beszéli.

Fr*nciska 10/10, eksön 9/10. Javallott a hölgy.

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2015. május 11. 09:26

Szia!

 

A lentebb említett Fruzsina és (akit sejtek) barátnője páros szerintem elég igéretes. Már ha a gyanúm elég sanda...

Javaslom, keresd meg valami magánban Gróf urat, ő eligazít a kérdésben.

 

A véleményem természetesen "rendes" igénybevételre vonatkozik, ha bikinis melóst keresel eperszedésre, azé telefonon mindenképpen egyeztess a kiszemelt párokkal!

 

izélnék · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 11. 08:21

Sziasztok. Tud valaki ajánlani olyan lánypárost akik vállalnak leszbit?


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen