Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2013. július 29. 23:47

koszonjuk

 

 

MARKOKO · Újonc (41 hozzászólás) · 2013. július 30. 08:36

Hali!

Szóval Mónika... :) Kedves kis szőke lány, nagyon formás tenyérbe mászó cicikkel. Popsi kicsit picibb mint amit gondoltam, szeretek. De nem vészes. Előttem húzott friss lepedőt, és illatos kendőt adott a zuhihoz. A masszázst nem túl erősen végzi, pici törékeny keze van hozzá. :) De nagyon jól elbeszélgettem vele. Franciája élvezhető. Extrába volt aktus gumival is, egynek elmegy, de ebben Szilvi (28) nálam még mindíg a tuti. Összességében nekem teljesen pozitív egy óra hossza volt. Feltöltődve mentem vissza melóba utána. Remélem segítettem hakkinen. :)

 

Lacus25 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. július 30. 14:03

Sziasztok Olívia 32-ről tudtok vmit írni?Milyen volt vele?

Joe bácsi · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. július 30. 14:19

Sziasztok!

Ma délelőtt meglátogattam Grétit, nagyon kíváncsivá tett a sok pozitív dolog amit róla olvastam.

Telefonon az egyeztetés könnyen ment, hamar oda találtam.

Személyesen pontosan olyan mint a képeken,nagyon csinos, ápolt, borzasztóan kedves, figyelmes, becéz, az alatt az idő alatt csak körülöttem forgott minden.

Kezdetnek megfürdet, persze csak ha kéred, utánna a szobában lehet is a lényegre térni.

A francia szuper, szemkontaktus, egyéni kívánságok stb, mindent érted!

Többféle pózt kipróbálván, nyugodtan elmondhatom hogy felejthetetlen élményben volt részem, és ami a legjobban meglepett hogy ő is veled együtt élvezi, sőt, nagyon is! :)

Mindenről lehet vele beszélgetni, vidám, nagy dumás nő! ;)

Nagyon ajánlom mindenkinek, neki meg köszönöm hogy időt szánt rám, nem hiszem hogy egykönnyen elfelejtem! :)

 

Gréti32 · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. július 30. 16:58

Nagyon örülök,hogy jól érezted magad! :-) Összegezve..volt egy szuper délelőttünk :-)) Csütörtökön már nem lesz ilyen kellemes "randiba" részem a fogorvosnál..:-)További szép napot neked! :-)

 

zozy · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. július 30. 17:01

Üdv. ma meglátogattam lLillike 23-mat.Könnyen ment az egyeztetés. Könnyű bejutás a házba.Meg egyeztűnk mit kérek és mennyi. De mikor oda értem akkor változott a feltétel a szolgáltató részéről. Nf. hejett gumi. Mond ván rákérdezésemre ***moderálva*** már haza nem mentem ha keményen f*z*ttem. Utánna jöt a biztosíték kiverése . Popsi gum. nélkül végig.De hát ez-se jött össze.Mond ván egész délután járhatok a vétcébe! Szóval vigyázzatok a mennyecskével!!!Részemről telcsi szám kuka. Nagy csalódás volt részemről. csá

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. július 31. 07:16

"Popsi gum. nélkül végig"

 

Dude!!

 

Am. Lilike tényleg felejtős...

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. július 31. 17:22

"Popsi gum. nélkül végig.De hát ez-se jött össze."

 

Most akkor ment a fakanál vagy nem?

whiskey · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. július 31. 21:48

Nyugi, nem fog fájni :) Manapság már elég jó fogorvosok vannak :)

 

.... · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. július 31. 22:58

Aura nevű kisasszonnyról tud valaki ,valamit?Igencsak felkeltette az érdeklődésemet....

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. augusztus 01. 07:08

Öregszel Gróf ur???? :) A Kerol név mond valamit?????

 

Gréti32 · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. augusztus 01. 07:32

 Aranyos vagy! :-) Köszönöm a biztatást!:-) Délután kiderül! :-)

 

robertgr · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 01. 14:44

Ryta privi :-)

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. augusztus 01. 18:48

Így van!! És volt is már ő it debrecenben. Úgylátszik vándorcirkusz taga :). Volt egy másik hasonló kaliberű barátnője is, neki hirtelen nem jut eszembe a neve, de biztos hamarosan kiderül........

 

Benyamin · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. augusztus 01. 21:57

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Sziasztok Kedves Kolegák!

 

Olyan gusztustalan egy nő Erzsike fogatlan undoritó tetoválások úgy néz ki mint egy 70 éves asszony mikor oda mentem el mennekültem tőle akinek van gustusa az menyen.

Mesi 29 · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. augusztus 01. 22:50

Kerol és Demike voltak akkor...  :-)

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 06:44

Ott a pont

 

snoopy · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 14:04

Barbicica (apróból):

Könnyű, gördülékeny egyeztetés után, extra szép, magasan az átlag feletti lakásban fogad. Igényes, tiszta minden, ebbe a hölgyet is beleértem. Elég csinos, engem egy kicsit Sári Évire emlékeztet az arca, szép. A franciát bőnyállal csinálja, de annyira, hogy az engem már kifejezetten zavart. Aztán kérdezi hogy szeretnéd, de inkább csak tűri, vagy nem is tudom. Itt tutira nem lett egymásra hangolódás, de lehet másnak esetleg jobban sikerül. Kár, mert ilyen igényes környezetbe, egy ilyen igényes lányhoz szívesen járnék gyakrabban..

mubadala · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 21:13

Hali.Szandyról van valakinek infója?

 

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 23:08

Ezek szerint te leszbikus vagy?

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen