Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2013. augusztus 09. 16:55

Annyira etalon..ilyen mégegy nincsen, mégis bevállalta a 15-20 perces programot mert neki is kell a ***moderálva***! Van aki 10 perc csúszásért sem szól főleg ha még a tusolás is abban volt ,ezt nevezik időnézőnek!

 

Pásztor · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 17:20

Üdv Mindenkinek!

 

Peneloperől -  a múlt héten még Bella - tud valaki valami konkrétumot. Az új képek mutatósak, de ezekkel néhányszor már árnyékra vetődtem.

 

Kösz előre is

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 17:37

írtam már róla hanna, bella néven. nem ajánlott! hozzáállása katasztrófa.

 

passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 18:30

Köszi! Még valami arca szép kedves volt veled? Milyen intim részen? Kéró?üdv:T

 

hakkinen · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 20:47

Hello ART

 

Én sem vagyok már ismeretlen Elviránál!!A pontokba szedett ismérvek, megállják a helyüket. Hogy a radiátorcsövet is lecsekkoltad, kicsit meglepett, szerintem már a bejutás pillanatában elfelejthetünk minden olyan dolgot ami arra utalna, hogy itt tisztátalanság van. De akkor maradjunk annyiban, hogy a zuhanyból kilépve elcsúsztál a vizes padló, és abba sikerült megkapaszkodni :-)))))

Csacsogás?? Hmmmm engem nem zavar, nem mondanám, hogy egyfolytában csacsog. De lehet hogy téged még nem masszírozott úgy hogy a hátadon feküdtél, és szembe felült vele, úgy hogy a lábaid a combján volt. Amikor úgy csinálja szinte sohasem beszél, hanem csukott szemmel csinálja a dolgát.

Bejelentkezni kb.:10-ig lehet. Olyan, hogy valaki felhívja, és közli hogy most akar jönni azonnal, az nyugodtan elfelejtheti, vagy megmasszírozhatja nyugottan a saját f@rkát, mert nála ez nem így működik. Valamint ha nem megy el az illető a bejelentkezett időpontra, megy a tiltó listára. Legalább annyit illene ilyenkor tenni, hogy dob egy SMS-t hogy gáz van. Én is jártam már így mikor defektet kapott a kocsi. Meg is értette, és nem haragudott meg.

 

whiskey · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. augusztus 10. 00:05

Ő legalább értelmesen csacsog, mivel egy művelt nő. Szerintem rá aztán tényleg nem lehet semmi rosszat mondani :) Bár több olyan nő lenne itt az oldalon, mint Elvira :D

 

Buch · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. augusztus 10. 09:02

Kedvesnek kedves, azzal nincs gond. 

Arca.... hát... minimum 50 éves, az biztos. Szerintem nem csúnya, a korához képest.

Intim részen borotvált, kis csíkkal, közelebbi "ismeretséget" nem kötöttem vele, így a higéniáról nem tudok nyilatkozni. Dohányzik, ez érezhető lehet a lakásban, de mindig szellőztetett mikor odaértem hozzá.

Összességében nem nagy "durranás" a hölgy, de igyekvő és lelkes.

 

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. augusztus 10. 15:04

"A Nyíregyházi Rendőrkapitányság prostitúció elősegítése bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást M. Attila 31 éves nyíregyházi lakos ellen. A rendelkezésre álló adatok szerint a férfi 2013. július 23-án kibérelt egy nyíregyházi lakást, ahol egy 35 éves nyírbátori és két 25 éves tiszagyendai valamint debreceni nőt prostituáltként foglalkoztatott." (forrás: Szon)

 

Lehet berágott egy rendőr "vendég" a szolgáltatás színvonalára.

 

A futtatás bűncselekmény, a vendégfogadás szabálysértés!

 

A str*g*lettók soha nem tudhatják, hogy kit akarnak átb@sznI!

Pásztor · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. augusztus 10. 17:26

Kösz az infót, megyek eggyel.

 

hakkinen · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. augusztus 11. 09:39

De népszerü lett a Zeleméri templomromnál való fényképezkedés :-)

mongúzkap · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 11. 16:45

Sziasztok!

 

Tudnátok nekem ajánlani valakit a Wes**lényi lktlp. környékéről? Akár privát üzenetben is jöhet infó. Köszönöm!

kivancsi pasi · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. augusztus 12. 08:51

sziasztok detti 24 mik a tapasztalatok szeretném meglátogatni 

kanossrác · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2013. augusztus 12. 15:52

Sziasztok! Szombaton látogatást tettem Adri18-nál. Mikor megérkeztem és beléptem a lakásba nem csalódtam egy valóban szép és csinos lány fogadott. A fürdőszoba minden okés volt és a lány hozzáálása példaértékű minden ilyen fiatal lány számára. Remekül csókol, és maga az egész "műsor" nagyon jó volt. Csak azt sajnálom hogy csak Augusztus 20-ig lesz a színpadon pedig járnék hozzá máskor is. Nagyon ajánlott minden makktársamnak.

Timi cica · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. augusztus 13. 07:41

 SZIA.Erzsike vagyok .Tudod nem minden a szépség  Igen én egy roma lány vagyok és már nem vagyok fiatal de !Kedves vagyok oda adó tisszta  becsuletes és amit csinálok azt jól csinálom.De azt észre vettem te mindenkit csak bántasz és meg alázol ! Egy

általán te magaddal kivagy békuve  .Az ilyen ember min te  szerintem magábol indulki csak sértegetni tud . Nem is ismersz és véleményt alkotsz rólam. szerintem ez elégé negativ dologamit te irogatsz elsönek ismerj meg valakit aztán alkoss  véleményt.szia Erzsike

 

Timi cica · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. augusztus 13. 07:56

Szia BENYAMI.Köszönöm a véleményedet. Erre csak annyi lenne a hozzá szólásom .Nem minden a szépség és nem vagyok70 éves csak 36 De!!! Ápolt korrekt oda adó ÉS Nem utolso szempont amit csinálo azt jól csinálom Nem minden  ha valaki szép arca van csinos, és még is a szolgáltatása, lehangolo.És bunkó, tudod nálam nagyon sok  ember meg fordul mert a szép lányok ,annyit nem tudnak hogy mosolyogjanak,vagy kedvesek legyenek hozzátok, szoval Nemkell bántani azért amiért igy nézek ki mert én kivülrö is és beluröl is egy oda adó tisszta mi nem utolso szempont becsuletes és a környezetemre is higénikus lány vagyok    És ezzel nem futtatni akarom magam csak meg értetni veled azt hogy Hiába szép egy alma kivülröl ha belül férges. Ja  GUSZTUSTALANSÉGRA VISSZA TÉRVE EZ MEG CSAK A TE VÉLEMÉNYED   ERRE NEKEM MEG AZ A VÉLEMÉNYEM TE NÉZTÉL MÁR TUKÖRBE:)   SZIA Benyami.

 

Timi cica · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. augusztus 13. 07:57

JA CSAK HOGY TUD KI IS IRTA NEKED ezt a kis levelet  ERZSIKE VAGYOK ÉS36 ÉVES PUSZI

 

Timi cica · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. augusztus 13. 08:17

SZIA Erzsiek vagyok köszönöm a  véleményed   :) de miért is van fura megjelenésem???:)

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. augusztus 13. 08:18

Én valamikor (pár éve) voltam Erzsikénél, dej ól emlékszem rá. Valóban nem 20 éves és valóban nem egy topmodell alkat, DE nagyon kedves volt velem és tényleg mindent megtett amit kértem tőle. Érti azt amit csinál, összeségében jól éreztem magam vele. A hozzáállását eltanulhatná itt sok lány.

Ha nem zavar, hogy roma származású és, hogy nem egy plázacica típus akkor nem lesz gondod vele. Nála tipikusan érződik az, hogy a roma lányok tüzesebbek a szexben :) Egyetlen negatívum talán az volt, hogy a lakás ahol fogadott nem volt egy nagy szám, de ez nem feltétlen az ő hibája. 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. augusztus 13. 09:43

Én már nem járok senkihez sem, legalábbis jelenleg szüneteltetem a dolgot, szóval velem nem fogsz már összeveszni senkin :)

 

balubácsi · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. augusztus 13. 09:58

Patríciánál járt valaki? Arcra tök olyan, mint régen a Fényesben Stefi volt.


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen