Mivel a legelső hozzászólásomnál a negatív irányba billent a mérleg nyelve,így hát gondoltam írok valami kézzel fogható dolgot is.
Már annyira újoncnak nem mondanám magam,mert 2012 nyarától látogatok hölgyeket.
De valami oknál fogva csak most sikerült beregelnem magam látogatónak.
Na szóval. Akkor kezdjük egy kis nosztalgiázással.
Valamikor 2012 nyarán voltam legelőször a Dalma19 nevű kiscsajnál. A Jerikón volt egy nagy magas házban. Többször jártam hozzá. Nagyon megkedveltük egymást. Sok mindent elmondott magáról,talán még olyan dolgokat is amit nem kellett volna. Aztán egyszer csak eltűnt :(
Pedig megbeszéltük,hogy ha abbahagyja akkor szólni fog. Beletelt egy kis időbe míg túltettem magam rajta :(
A Hanna32 nevű hölgyel is hasonló jó kapcsolatot sikerült kialakítanom. Ő a víztorony melletti lakótelepen rendelt,de nem a már sokat megénekelt helyen,hanem egy kicsivel előrébb. Igaz az ajándék itt egy kicsit borsosabb volt,de az a francia amit levágott az példaértékű lehetne. Imádtam a gyönyörű hatalmas melleit.
De ő legalább szólt előtte,hogy abbahagyja és így el tudtunk búcsúzni egymástól. A privát számát sajnos nem adta meg :(
A Lili27-nél is voltam egy párszor. Az egyetem sugárút környékén dolgozott. Vele is nagyon jó volt minden,de ő is szó nélkül lelépett :(
Akkor jöjjenek azok a hölgyek,akik jelenleg is hirdetnek.
Ninettke28: Nála visszajárós vagyok,ő az egyik kedvencem. A hirdetéséhez is írtam véleményt. Tudom hogy megoszlanak róla a vélemények,de ahogy a mondás is tartja "amilyen az adj isten,olyan a fogadj isten". Kellemes vele az együttlét. A durvább dolgokat abszolút nem díjazza és ez így is van rendjén. Azoknak ajánlom csak,akik egy kellemes,szeretkezős együttlétet szeretnének. Bunkók,pornósztárok kerüljék!
Niki29: Ő a másik nagy kedvencem. A nagyerdő környékén rendel,egy minden képzeletet felülmúló exkluzív lakásban. A hölgy amit művel az ágyban,az valami döbbenetes. Nagyon odateszi magát,fergeteges vele az együttlét. Már egy kicsit régebben voltam nála. Ha megyek legközelebb biztos kapok is majd tőle. De majd csak túlélem :)
Letti18: A régebbi autós Meki környékén található a hölgy. Nagyon fiatal,gyönyörű szép arc,selymes szolibarna bőr. Elmondása szerint többen is dolgoznak a kecóban,amit az akció közben hallottam is,hogy beszélgetnek meg járkálnak. A hölgy irányítható. Majd meglátom,hogy megyek-e még.
A legújabb felfedezettem pedig az apróban hirdető Bius28 nevű masszőrhölgy.
Helyszín szintén a Meki környéke. Nagyon jól éreztem magam a hôlgy társaságában. Így szinte biztos,hogy nála is visszajáró leszek.
Persze van egy-két negatív tapasztalatom is,de azt szándékosan nem írom le. Nehogy az legyen,hogy valakit megbántok vele. Vagy ezért kimoderálják az összes írásomat.
Na dióhéjban ennyi :).
Kellemes hétvégét kívánok mindenkinek! . Ja lehet ezt is nyugodtan diszlájkolni! :)