Már adom is a választ!
Tök mindegy hogy kinél volt a "haverod" és kihez szeretne visszamenni azon a környéken azt fogja kapni aki épp ráér.. ott ez a vendéglátás.
Nem számoltam de fogadni mernék rá hogy dupla annyi hirdetés van fent jelenleg is azokból a lakásokból mint ahányan vannak, olyan képekkel is akik már nem is dolgoznak ott. Diszkréció nulla, néha épp hogy sor nem áll a ház előtt. A lakásokról meg ne is beszéljünk, talán egy van ami nem lepukkant.
A szolgáltatás meg egy siettetős, percre kiszámolt, futószallag élmény.
Érdekes módon mégis ezekről a helyekről születik itt a legtöbb dicsőítő beszámoló, vágod hogy mire akarok kilyukadni?
Sajnos ez nem mocskolódás hanem a valóság.
Marketing helyett ezeket a dolgokat kellene rendbe tenni inkább.
Mostanában úgy alakult hogy elég sokat jártam Pesten munka miatt és ha már ott voltam összekötöttem párszor a hasznosat a kellemessel.
Adnék pár kéretlen tippet a "szakmabelieknek" és én örülnék neki ha magára venné akinek inge, hátha pozitív irányban változik valami
Figyelj mondom mi tetszett:
1, azzal beszéltem telefonon akivel találkoztam, normális kedves természetes hangnemben kaptam tájékoztatás (igen sajnos itthon már ez sem megy bármennyire is alap lenne)
2, órákkal előre egyeztettem időpontot amit be is tartottak, nem szerveztek rá nem kellet a ház előtt még fél órát várnom és nem kellet 26x telefonálnom sem
3, a lakás minden esetben igényes tiszta és rendezett volt, nem egy lepukkant, penészes, panel retkes csempével máladozó festékkel a fürdőben, és nem nagyanyám bútoraival volt berendezve
4, legtöbbször kávéval innivalóval kínáltak mikor megérkeztem
5, a zuhanyzáshoz, tiszta, friss, nagyméretű törölközőt kaptam nem egy pici besárgult félig nedves szart
7, a fürdőben egyszer sem éreztem azt hogy na itt tuti lábgombát kapok
8, a vendéglátóm vagy előttem vagy utánnam de lezuhanyzott
9, a zuhanyzás, az üdítő és a kis bálycsevej nem számított bele az időbe, sőt most ha így belegondolok egyszer sem sürgettek vagy jegyezték meg az idő múlását ez nem volt téma és tök természetes volt az is hogy a végén is beszélgettünk pár percet nem csak ki lettem baszva az ajtón hogy na jöhet a következő.
10, a rózsákat legtöbbször nem előre kérték, és nem volt variálás sem a programmal amit megbeszéltünk az megtörttént annyiért amennyiért megbeszéltük
11, az fogadott aki a képeken volt
12, a lakásban egy vagy max két lány volt
Mindez pár rózsával került csak többe mint a debreceni átlag, persze lehet hogy csak szerencsém volt és mindig a tuti fogtam ki nem tudom, nem végeztem előtte olyan kutatásokat mint amit itt kell hogy ne verjenek át.
Debrecenben sajnos nagyon kevés olyan hölgy van akiktől valami hasonló emléket kaphatsz, őket puszilom :) .
A többiek meg marketingeljék itt hülyére magukat mert az a helyzet, hogy 2-3 itteni csalódásból már kijön egy ilyen élmény útiköltséggel együtt.