Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. március 16. 19:58

Jessica(20):

Mivel valaki jókat írt róla, hát meglátogattam. Amit misterX leírta a pesti szolgáltatásról, pont az ellenkezője következett be. A lány "régi" motoros, új profillal, de a műsor ugyanolyan bűn rossz, mint anno. Ráadásul a rigolettó ott volt a másik szobában, bár nem találkoztam vele, kiábrándító volt. Egyszóval nekem nagyon nem adta. Lehet más szerencsésebb volt nála! :(

 

Az elvárások nem nagyok, de ha minden "jó" lánykára lecsapnak a réti négerek, márpedig "lecsapnak" akkor megette a fene az egészet. Itt pedig jelenleg ez dominál, úgyhogy sok esetben a lánykák nem a maguk urai, hanem valamelyik Jabba uralma alatt "sínylődnek"! Pedig van segítség, csak tudni kell hova fordulni! :))

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2015. március 16. 19:13

Már adom is a választ!

Tök mindegy hogy kinél volt a "haverod" és kihez szeretne visszamenni azon a környéken azt fogja kapni aki épp ráér.. ott ez a vendéglátás.

Nem számoltam de fogadni mernék rá hogy dupla annyi hirdetés van fent jelenleg is azokból a lakásokból mint ahányan vannak, olyan képekkel is akik már nem is dolgoznak ott. Diszkréció nulla, néha épp hogy sor nem áll a ház előtt. A lakásokról meg ne is beszéljünk, talán egy van ami nem lepukkant.

A szolgáltatás meg egy siettetős, percre kiszámolt, futószallag élmény.

Érdekes módon mégis ezekről a helyekről születik itt a legtöbb dicsőítő beszámoló, vágod hogy mire akarok kilyukadni?

Sajnos ez nem mocskolódás hanem a valóság.

Marketing helyett ezeket a dolgokat kellene rendbe tenni inkább.

 

Mostanában úgy alakult hogy elég sokat jártam Pesten munka miatt és ha már ott voltam összekötöttem párszor a hasznosat a kellemessel.

Adnék pár kéretlen tippet a "szakmabelieknek" és én örülnék neki ha magára venné akinek inge, hátha pozitív irányban változik valami

 

Figyelj mondom mi tetszett:

1, azzal beszéltem telefonon akivel találkoztam, normális kedves természetes hangnemben kaptam tájékoztatás (igen sajnos itthon már ez sem megy bármennyire is alap lenne)

2, órákkal előre egyeztettem időpontot amit be is tartottak, nem szerveztek rá nem kellet a ház előtt még fél órát várnom és nem kellet 26x telefonálnom sem

3, a lakás minden esetben igényes tiszta és rendezett volt, nem egy lepukkant, penészes, panel retkes csempével máladozó festékkel a fürdőben, és nem nagyanyám bútoraival volt berendezve

4, legtöbbször kávéval innivalóval kínáltak mikor megérkeztem

5, a zuhanyzáshoz, tiszta, friss, nagyméretű törölközőt kaptam nem egy pici besárgult félig nedves szart

7, a fürdőben egyszer sem éreztem azt hogy na itt tuti lábgombát kapok

8, a vendéglátóm vagy előttem vagy utánnam de lezuhanyzott

9, a zuhanyzás, az üdítő és a kis bálycsevej nem számított bele az időbe, sőt most ha így belegondolok egyszer sem sürgettek vagy jegyezték meg az idő múlását ez nem volt téma és tök természetes volt az is hogy a végén is beszélgettünk pár percet nem csak ki lettem baszva az ajtón hogy na jöhet a következő.

10, a rózsákat legtöbbször nem előre kérték, és nem volt variálás sem a programmal amit megbeszéltünk az megtörttént annyiért amennyiért megbeszéltük

11, az fogadott aki a képeken volt

12, a lakásban egy vagy max két lány volt 

 

Mindez pár rózsával került csak többe mint a debreceni átlag, persze lehet hogy csak szerencsém volt és mindig a tuti fogtam ki nem tudom, nem végeztem előtte olyan kutatásokat mint amit itt kell hogy ne verjenek át.

Debrecenben sajnos nagyon kevés olyan hölgy van akiktől valami hasonló emléket kaphatsz, őket puszilom :) .

 

A többiek meg marketingeljék itt hülyére magukat mert az a helyzet, hogy 2-3 itteni csalódásból már kijön egy ilyen élmény útiköltséggel együtt.

 

 

 

 

 

 

kispe · Lelkes újonc (81 hozzászólás) · 2015. március 16. 12:07

Hello!

 

Nem akarok "*gyvédkedni", de ismerem baltam81-et egy másik ilyen oldalról (csak ott valamivel aktívabb) és ugyanúgy vendég, mint mi!

Sőt, én javasoltam neki, hogy tegye fel itt a kérdését, hátha kap rá választ, bár mi mást is vártam volna az itteni fórumtól, mint ezt a fajta hozzáállást!

Én ezért nem szoktam ide írni besziket, mert itt állandóan csak a mocskolódás megy!

 

Minden jót!

 

baltam81 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. március 16. 11:08

A notesz lapját családi okokból el kellett dobjam. Talán vagyunk még páran így, A hirdetéseket nézem, de amelyikre gyanakszom, nem felismerhető a fotón. Gyanakszom, hogy ő az, de nem 100%.

Nem reklám,ezért is nem írom le, kire gondolok,  bár sejtettem hogy lesz ilyen támadás.

Ettől függetlenül az utolsó kérdésemet továbbbra is fenntartom.

 

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2015. március 16. 08:42


Kicsit átlatszó és sz*r duma. Gondolom mindjárt jön egy másik accountrol a burkolt reklám "á az xy volt kedvescsinosaranyos legjobbavárosban hetinégyszerjárokhozzá". Ha kiírtad noteszbe miért nem ott keresed? Miért nem nézed végig a hirdetéseket csak felismered kinél voltál.

 

Hölgyek urak a kamu képek és az ál reklámok helyett a minőségi vendéglátásra kellene fordítani az energiát. Mindenki jobban járna vele.

 

lick · Újonc (37 hozzászólás) · 2015. március 16. 08:17

Elvira 37, mikor vagy újra elérhető?

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2015. március 15. 19:52

Úgy gondoltam, hogy a Március 15-ét egy kiadós francia kultúrával teszem gazdagabbá.....a tv-és szónollatok helyett. Felhívtam néhány általam már látogatott, és új, vasárnap is áldozatos munkát hirdető hölgyet, akik nem vették fel a telót (igaz nemzeti ünnep is van). Ezt még megértem, de azt már nem, hogy a hívásokat követően kaptam -persze számkijelzés nélkül- két hívást, amikor is fickó szólt bele a telefonba....Szóval a meglátásom: nem keresnek ezek a lánykák olyan rosszul, hogy ne legyen egy üzleti telefonjuk, amihez a havejuknak nincs hozzáférhetősége...azt meg nem gondolnám, hogy a stci hívott volna, hiszen neki az üzlet a buli. De a fenébe is, ha mindegyik azt kéri, hogy számkijelzős telóval hívjuk, akkor hol is diszkréció???? És ezek olyanok voltak, akikben eddig bíztam...! Erre kössetek csomót kedves ifjak!

prostifun · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. március 15. 19:47

Üdv makktársak!

 

Egy vállalkozó szellemű hölgy után nyomoznék, még korábban voltam nála, anno a water tower környékén volt elérhető, liza 38 névvel, ha valakinek volna infója róla, megköszönném, akár privátban is!

baltam81 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. március 15. 14:33

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

A tegnapi napon fél négy körül a Víztorony utca ***moderálva*** szám alatt voltam egy magas, szőke csajjal, szerintem bomba testtel.

Időhiány miatt csak S.O.S. fr*ncia volt. Viszont nagyon megtetszett a teste, és még visszamennék. Ugyanakkor mivel ott is többen rendelnek, és több ( napokkal előre noteszba kiírt), számot felhívtam aznap, és utána töröltem a híváslistámból, így nem tudok rájönni, ki volt az.

Tud esetleg valaki segíteni?

Esetleg a lány magára ismer? 

Előre is köszönöm a segítséget!

Amúgy S.O.S. fr*nciára kihez érdemes még menni? Olyan akinél NFVSZ?

slambuc · Újonc (32 hozzászólás) · 2015. március 13. 21:35

Az hozzászólók nagyrésze elveszik a részletekben.

Nem veszi észre,hogy 3 ember irányítja a hozzászólásokat.

Kíméletlenül lehúznak bárkit,aki azokat a csajokat fikázza,akiket ők futtatnak.

A független csajokról egy szó sem esik.

Olvassatok vissza!

Rakjátok össze a részleteket...

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. március 13. 21:08

Na "megint" itt van a Mortal Kombat-ból Kittana(22), aki a legenda szerint 10.000 éves. :)

 

Bocs az OFF-ért! :))))

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. március 13. 21:04

Lili-t nem tudom miért sorolod a másik 2 lányhoz, de te tudod! Viszont itt szokik volt lenni Brigi is, aki ajánlott. Nekem még nem volt szerencsém találkozni ebben a kéróban kandurral, de mondtam a lányoknak, ha előfordul "nem fogok sokat gondolkodni". Ezt mindenki oda teszi ahová akarja! :) Főleg a rigolettók!

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. március 13. 21:01

Na ez egy öngól különdíjat megérdemelne! :)

 

Ez már szánalom kategória!

 

De most tényleg. Akinek NEM MEGY, márpedig egyre többeknek nem. Lehet nézni mást. 

 

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2015. március 13. 20:44

Szeretném felhívni a tisztelt szolgáltató hölgyek és esetleges munkatársaik figyelmét, hogy képtelenek stilisztikailag hiteles ál  beszámolót irni. Egyszerüen nem megy valamiért. Viszont a szolgáltatás szinvonalának emelése és magasszinten tartása a leghatékonyabb reklám. /de télleg:-) :-)/

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2015. március 13. 20:24

Tillala! Nem azt írtam, hogy nekem nem sikerült, hanem arról említettem pár szót, hogy valaki esetében nem Cyntia vette fel a telót...Nálad igen, és senki sem volt a kégliben! Rendben! De hogyan viszonyultál volna a szituhoz, ha neked is fickó kapja fel a telefont? Én is hívtam Cyntiát, a képről bejön a csajszi, igaz a franciskát nem vállalja végig szba, de a képei kíváncsivá tettek....de nem örülnék, ha nekem is más jelentkezbe be.  Volt olyan lány, akit inkább magamhoz vittem, mert ott tuti nem zavarhatott be semmilyen mellék zönge....Lehet, hogy ez leet a megoldás, van is olyan aki eleve bevállalja, csak hát azért az sem mellékes, hogy elfogadom-e az önként jelentkezőket válogatás nélkül......

AtomAnti · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. március 13. 19:48

Sziasztok! Evelin 22-ről van infója valakinek? Privátban is jöhet, köszönöm. Képek alapján nagyon ígéretes..

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. március 13. 19:04

Legalább vetted volna a fáradtságot, hogy regelj egy új accot és ne azzal írj ide amivel hirdeted a lányaid okostojás!

Szép pofára esés..

 

Tilllala · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. március 13. 15:37

Igen a Cyntia 20 nevezetű hölgyet nekem is hosszas próbálkozások után sikerült elérnem!!!

Küzdelmes próbálkozásom meghozta gyümölcsét,gyors egyeztetés 5-perc ott voltam

csengő,emelet és várnom kellet,mert nem nyílt az ajtó.......csörgetem kinyom...nyílik az ajtó

ümmmm kis angyalka vékony hanggal.

Fotókon ő van kor egyezik nagyon szép lány és kis beszédes,ami nekem fontos.

Én pasinak nyomát nem találtam ketten dolgoznak együtt,mert mint kiderült a másik hölgynél is megfordultam egy párszor.

Konyhaajtó,szoba ajtó is nyitva és teljesen belátható.......ha valakinek nem sikerült

élményt merítene Cyntiből szerintem akkor magában keresse a hibát!!!

Én nyugottan tudom ajánlani mindenkinek.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. március 13. 09:19

Hát igen ezek nagyon kellemetlen dolgok. Annó a sinain voltam az azóta már megszűnt 9. emeleti kupiban ahol egy ideig az egyik kisszoba zsákszoba volt csak a másikon át lehetett bemenni. Aztán megoldották később ezt de akkor még ez gond volt. A zsákszobában akcióztam a lánykával amikor is a köztes szobába is jött vendég és iszonyat hangosan nyögött meg üvöltött. Namost a papírvékony falakon ez gyönyörűen átjött. Arról nem beszélve, hogy mikor mi már végeztünk akkor még a másik szobában lévő vendég nem, tehát ki se mehettem. A lány akinél én voltam rendes volt mert az üres időben bónuszként kényeztetett for free :)

De azért akció közben egy másik férfi hangját hallani elég lelombozó volt még úgy is, hogy az én lánykám folyton a fülembe búgott meg nyögött, hogy ne halljam.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. március 12. 21:04

Köszönjük Regina! :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen