Látod, Marcus!
Állandóan csak a zűrzavart kelted..Volt az az Elvirás sztori, aztán a haldokló barátod nevében való megszólalás, majd itt ez a Ryta ügy..Nem baj, legalább történik valami a Fórumon..Mert az igazi beszámolók kihaló félben vannak..Rytának valószínüleg oka lehetett arra hogy nem nyújtott bővebb szolgáltatást mint amit vártál, vagy reméltél..Senki nem tartott fegyvert a fejedhez hogy menj oda. Közölte biztosan telefonban hogy mit vállal, és ***moderálva***..Te elmentél, és vállaltad..Most meg jössz hogy dr*ga???Hmmmm...Na mindegy..más..
Nemrég voltam GRÉTA35 nevű leányzónál...háááát..Telefonban könnyű, és gyors egyeztetés.A Görgey utcán rendel, nem egyedül..Menedzsert nem láttam amíg ott voltam.Fél órára f*z*ttem be. Még szerencse. Ruhában fogadott, és hát a 35 az valamivel több volt. De az első lohasztó dolog már az első mosolynál jött,mert csúnya sárga , mű fogai voltak. Aztán gyors zuhany, és öltözött ő is. A teste az olyan volt mint az aszalt gyümölcs.Szerintem valamikor duci lehetett, és sokat hirtelen fogyhatott..Mikor megláttam, változtattam a programon. Lett egy közös francia,és egy masszázs..Elszámolás a végén, mindezt leszámítva kedves, igyekvő, és korrekt volt. Az összeg a végén a már jól megszokott 6/10