Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Golekon · Újonc (47 hozzászólás) · 2015. február 20. 14:25

No offense, csupán emberi kíváncsiság miatt kérdezem, hogy akik az alapján keresnek lányt, hogy merre lakik az miért van?
Az "alomashoz közel" indokot még meg is értem, átutazóban van valaki és siet tovább, az még oké...
azonban elég 3-4 oldalnyi hozzászólást visszaolvasni és egy teljes Debrecen térképet fel tudok rajzolni a kérdések alapján. Én úgy gondolom, hogy ha jónak gondolok egy szolgáltatót (pl. korábbi beszámolók alapján), akkor elmegyek hozzá a város tulsó végére is, nem akkora nagy város Debrecen.

MÁS:
Tapasztaltabbaktól kérdezem: Ez a másik lány ugrik be helyette dolog mennyire gyakori esemény?
Kicsit elgondolkodtatott az alább lefolytatott beszélgetés...

Egyébként én is akartam már írni beszámolót múlt héten, de elmaradt a látogatásom megfázós-köhögös nyavaja miatt, aztán nem akartam körbefertőzni mindenkit. Amint teljesen jól leszek, pótlom :)

yanx · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. február 20. 12:55

Sziasztok.A Kassairol tudnátok valakit ajánlani?köszi.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. február 19. 19:53

Már akkor mikor én voltam nála írtak itt olyat, hogy nem kicsit vaskosabb mint a képeken és nem ő van rajta. Ez is alátámasztja, hogy 2 lányról lehet szó. Én tuti annál voltam aki a képeken van, egyáltalán nem volt vaskos. A testesebb lány egy másik valaki. Ennyi. Ez teljesen logikus magyarázat.

 

Alvin · Tag (171 hozzászólás) · 2015. február 19. 18:58

Na jó, ez már azért tényleg durva. Írod, hogy évekkel ezelőtt voltál nála; tényleg akkor traumaként élted meg ezt az egészet, hogy még mindig rajta rugózol? Sőt, most már ott tartasz, hogy csak úgy elképzelhető, hogy valakinek más véleménye legyen róla, hogy két különböző lányról van szó... megnyugtatlak: 2012-ben is ő volt Barbi, 2013-ban is, 2014-ben is, és most is.

 

fici90 · Újonc (10 hozzászólás) · 2015. február 19. 18:01

Hello!

Tudtok ajánlani 50 kicsit vagy sokkal fölötti hölgyet? Akár itt hirdetőt vagy amatőrebb hölgy is érdekelne !

Köszi előre is a választ

Nephilim · Újonc (25 hozzászólás) · 2015. február 19. 15:46

Hali

Nem vesztettél semmit, korábban írtam róla beszámolót, Georgina névre rákeresve megtalálod.

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2015. február 19. 13:25

A visszafogott távolságtartó lányok pályát tévesztettek, nekik nem itt van a helyük.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. február 19. 11:09

Vagy az is lehet, hogy valójában két lány van a hirdetés mögött és a teltebb az nem az aki a képeken van. Ez megmagyarázná miért írják egyesek azt, hogy jóval vastagabb mint a képeken de kedves. A másik lány az aki a képeken van nem ugyanaz. Ez simán elképzelhető.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. február 19. 11:07

Lehet, de mondom mások is ugyanezzel a véleménnyel voltak róla. Nem hiszem, hogy ennyi emberrel baja van. Lehet vannak jobb és rosszabb napjai és én pont egy rossz napján látogattam meg.

A lakás valóban fullos és nekem az alkata is nagyon bejött. Akkor még úgy nézett ki ahogy a mostani képein is. Szerintem a képek róla készültek csak nem mostanság. A baj az volt amit már írtam is, hogy nagyon látszott rajta a kényszer. Elhiszem, hogy nem élvezetből csinálja de ha ennyire rosszul esik neki ez akkor inkább ne csinálná. Vannak még páran akiknek jobb lenne nem erőltetni ezt a dolgot. Nem ő az egyetlen.

 

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2015. február 19. 10:28

En is jartam nala nemreg, velem kifejezetten baratsagos volt, de tavolsagtarto. Igyekezett egy vendeghez meltoan banni velem, mondhatni. Alakja alapjan en azt mondanam, nem rola keszultek a fotok, de lehet h tevedek. A csok visszafogott, de engedi, nekem nem nyafogott dongetesnel sem, sot ugy latszott, elvezte, vagy jol imitalta :) Lehet h veled van/volt a baj, Marcus ;)

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. február 19. 08:37

Hát végülis akár változhatott is az évek alatt, bár szerintem neki nem kéne ezt csinálnia...

Majd talán elmegyek hozzá még egyszer, akkor kiderül, hogy változott e :)

Mindenesetre nem én vagyok róla egyedül ilyen véleménnyel.

 

a3 · Újonc (8 hozzászólás) · 2015. február 19. 07:20

Sziasztok.Viki masszázs 29 ,csak masszázs vagy van valami *xtra is?

_bitang_ · Újonc (23 hozzászólás) · 2015. február 18. 19:28

Helo kedves Mt-k.

Ha jol ertesultem, a forum hozzaszolasok alapjan, Nelly, Kelly es Letti egy lakasban rendelnek. Ha igaz, elarulna nekem valaki merre talalhatoak helyileg? Irtatok hogy masok is vannak meg ugyanabban a hazban, errol is jobb lenne tobbet tudni. Erdekelne meg mas paros, vagy tobb lany egy helyen helyekkel akik ajanlott kategoria. Harman mennenk haverokkal ezert kellene az info. Bocsanat az ekezetek miatt, ez nem magyar gep. Szoloban viszont erdekelnenenek holgyek venkert es tocoskert teruleten es korzeteben. Koszonom elore is az informaciot. Privat uzenetben is irhattok ha van meg ra lehetoseg. Reg jartam mar erre. Koszi megegyszer, szep napot.

Alvin · Tag (171 hozzászólás) · 2015. február 18. 19:19

Nem unod még? Már több mint egy éve ezt csinálod; bárki bármit ír Barbiról te egyből elsírod, hogy neked annó mennyire rossz volt nála/vele, és azóta már 66-szor láttad civilben és mindig robotszerű/hűvös/kimért volt. Sőt, ha a többi Barby-ról ír valaki, te akkor is sietsz megjegyezni, hogy az i betűs Barbival vigyázni, mert ő így-meg-úgy. Megértettük, felfogtuk, elfogadjuk (még akkor is, ha én pl egyáltalán nem ilyesmit tapasztaltam). Lépjél már tovább légy szíves.

 

subfiu · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. február 18. 16:48

írt valaki a kérdésedre? engem is érdekel?

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. február 18. 13:14

Mikor én jártam nála akkor ezzel a megtömés dologgal nem volt gond. Szépen lovagolt és bement tövig, lehet ez méretfüggő nála. Viszont nekem inkább az volt a bajom, hogy olyan fadarab, jégcsap volt, hogy rendesen rosszul éreztem magam miatta. Úgy éreztem, hogy neki ez egy rettenetes kényszer és nagyon látszott is rajta. Totál lelombozott és idő elett be is fejeztük és eljöttem. Nem tudom ez változott e nála de többen mondták ezt róla, hogy a hozzáállása katasztrófa. Egy guminőben több az élet mint benne.

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2015. február 18. 07:53

Sziasztok! Barbi 22-ről csak röviden! Képek róla készültek, de + 10 kiló van rajta! Fraciska 10/8 ,akció 10/6. Az akció közbe nem engedi ,hogy rendesen megtömd így nem lesz végig pun*is  a far*ad. Kecó a legjobb azok közzül ahol eddig jártam!

tuja · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. február 18. 04:17

Sziasztok.

 

***moderálva*** táncoló lányok hirdetnek itt, nem tudjátok?

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/15622_765373906845210_8237145760309854070_n.jpg?oh=3065bc580791bac477bc59cb0b559a1e&oe=5585AAA1&__gda__=1434987724_5eb24df478273ad3de51e44569dc9790

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/10154140_765373876845213_4193542546256755127_n.jpg?oh=f8083e7400926b174a7756c775306e1e&oe=5557F295&__gda__=1431339519_78f667403b11bfb5cfeefa9e2ab135b2

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2015. február 17. 21:00

Ha közösségi oldalon kapcsolatnak jelölöd és visszaigazol ott írhatsz privi üzenetett Neki! :)

 

Egri · Tag (236 hozzászólás) · 2015. február 17. 18:39

Hirdetőnek nem lehet írni. :/

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen