Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Dog · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. október 14. 12:54

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Ruby sajnos tényleg megcsuszott pedig egy éve még ott volt a szeren .

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2013. október 14. 14:53

Vesszek meg, de ez a Stella(20) és Tyan(19) szerintem egy és ugyanaz a leányzó!

Joe bácsi · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. október 14. 18:08

Sziasztok!

Erzsike 36 nem tudjátok, rendel még?

A vékony, tetkós lány.

Ha esetleg tudjátok az elérhetőségét, írjátok már meg.

Köszi!

Stanmaster · Újonc (43 hozzászólás) · 2013. október 14. 19:00

Üdv Frankó !

Kb 2 éve jártam nála, akkor írtam is róla egy rövidke beszit. Megtalálod a hozzászólásaim közt, a legrégebbieknél.. Akkor még a tócivölgyben rendelt, azóta, ha jól tudom elköltözött. Az új képek jó eséllyel most is hitelesek. A többiről pedig jobb, ha őt kérdezed...

Jó szórakozást kívánok !

 

tibi :) · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. október 14. 20:18

ez mit jelent?

 

Dog · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. október 14. 21:14

nem szeretnék olyat irni amit más irt .... Egyszer rendeld meg és tisztában leszel vele  mire céloztam.

Dog · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. október 14. 21:14

fő az igényesség :)

 

Franko · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. október 14. 21:17

Stanmaster!!Köszönöm szépen az infót!!Képei felketeték az érdeklödésemet ugy,hohy hamarosan elátogatok hozzá!!!Köszi szépen még egyszer!!

 

tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2013. október 15. 13:41

Hagyjátok már ezt a ninetke témát már unalmas... 

Neki üzenném, hogy egyszer meglátogatom idén!!! :)

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. október 15. 19:43

Irisz Zsanettel melózik. Hívd fel Zsanettet, úgyis úgy hírdet, hogy ha kell Irisszel együtt is fogad.

 

rush909 · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. október 16. 10:18

Hali Berettyóújfaluban valaki tud lányokat?

pusher · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. október 16. 11:22

Hello!

Merciről valaki infót tud?

reggie · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. október 16. 16:49

Gondold át kétszer is. A csajnak nagyon kellemetlen a szaga.

 

Szabina38 · Lelkes újonc (26 hozzászólás) · 2013. október 16. 18:31

Legközelebb jobban gondold át mit irsz!!!!!

lick · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. október 17. 08:17

Sziasztok!

 

Nem tudja valaki, hogy Dorka, aki külföldön is szokott dolgozni, mikor lesz újra városunkban?

Robogó · Újonc (46 hozzászólás) · 2013. október 17. 10:33

Na lányok! Senki nincs benne egy kis foot fetish, lábimádatba????

Dog · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. október 17. 12:12

itt fiuk vannak normális esetben.

 

carrey · Újonc (18 hozzászólás) · 2013. október 17. 13:41

Hajdúszoboszlón tudnátok ajánlani csinos hölgyeket? 18-25 körüli korosztályra gondoltam

Zsolci · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. október 17. 14:44

Sziasztok

 

Mara (36)-ról mi a véleményetek, bevállalható? Illetve kit tudnátok ajánlani?

 

Köszi

 

Zs

Dog · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. október 17. 22:09

válaszoltam :D

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen