nna gyűjtöttem pár infót:
Szofi 30: minimális fotosop és nem tini... a szilikon nagyon adja és a hozzáállása nagyon pozitív. Abszolút oldott hangulat, odateszi magát, hogy jól érezd magad. A panel max átlagos, a bejutás vicces: egy "néni"enged be a lépcsőházból... aki mint kiderült, maga is rendel!! Anyám!!! (lehetne?!) Összességében ajánlható. Kezdőknek pláne.
Barbie 18: nem tom, hogy ő van-e a képeken, de a valóság szerényebb. kedves-helyes, de semmi extra, cicimániásoknak exit. Ugyanott rendel, ahol Kelly-Nelly, Letti, nagy a nyüzsgés, emiatt nehezen ajánlható. Gyakori a megváratás és van, hogy nem tucc kijutni (klassz!).
Letti 18: aranyos tinilány. Playmate rajongóknak nem ő való, viszont annyira gyerek, hogy könnyen hangolható és "igazi" élményt ad. Akinek sikerül, megszereti, aki nem ezt keresi, ne mennyen.
Regi 18: nna ő a playmate. Nem az idén barnult, viszont értelmes. Címlapfotónak való. Csak flegma. A kecó OK, ismert terep a watertower jobbik részén. Ha be tudod indítani, az agyadat is kispriccolod! Mondom, ha!
Szofi 18: vazze 16-nak ha kinéz. Cicimániások ne hívják. Beszarás. Egy normális tinicsaj, aki pornón nőtt fel. Popó? Persze! Hova tart a világ?! Kicsit flegma, egyébként rendben van, aki az ennyire fiatalokra bukik, szeretni fogja. Kecó az előző.
Kingus 22: nna szerintem itt senki se tuggya hány hirdetés tartozik ugyanahhoz a csajhoz. A csaj a két fonott coffal nagyon jól néz ki. A valóság egy molett norvég extrém negatív stílussal. Volt egy nagyon csini Kinga, az ő hirdetése most nincs fenn.
Lora: gyakorlatilag nem elérhető, nem is értem miért költ hirdetésre?
Ketrin 19: playmate cickók, kedves lány, vasútkörnyék, jónagyház, rendes kéró, normális hozzáállás, de nem az aktív típus. Csak hetek óta nem veszi fel...
Hasonló beírásokat kérek csávókáim!
Nacsá