Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
sofőrsrác · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. február 01. 15:13

Sziasztok! Barby 22-ről kellene egy kis infó, tudna valaki esetleg segíteni? Előre is köszönöm!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. február 01. 12:27

Szandy(19):

A Füredin rendel, a baszoba 10/3, kb. 2-3 négyzetméteres, de lagalább a zuhanyrózsa nem spriccolt 25 irányba.

A csaj gipsy, de nagyon aranyos, és a teste 10/10. Paraméterek a hirdetésnek megfelelően (ritka). Franciska 10/7, sex 10/7, de nagyon jól pakolható, és egy kis idő után fel is szabadul, és beszélni kezd. A popsija 10/11, az ide-oda spricc, és a csók extra, amúgy normál méretű az ajándék. Ott van még Kinga(27), Lili(20) és még sokan mások, de az időpontra tekintettel nem volt semmi mászkálás.

 

Konklúzió: Ajánlott, de megérdemelne egy jobb környezetet a kislány!   

Törölt felhasználó · 2015. február 01. 11:18

Valakinek Micus34-ről tapasztalat?!

Bende · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. február 01. 09:37

Szandra (28): írtó selymes bőr, nagyon jó fenék, jó alak (amit a képeken látsz), kellemes és jó francia, igényes, tiszta környezet. Sajnos és szerencsére nincs extrázás befejezésre, de legalább így nagyobb a higénia. Akció rendben, érzések vegyesek, érdemes meglátogatni, de picit szalagfeeling.

 

Kinga 22: telefonig jutottunk, nőről ilyet, de írtó nagy paraszt volt

 

Barby 19: próbáltam meglátogatni, de a ház előtt 3 vendég toporzékolása miatt a diszkréció nulla. Biztos többen is vannak abban a házban, (lakásban?), lehet csak kifogtam...

a3 · Újonc (8 hozzászólás) · 2015. február 01. 07:56

Micus 34-ről valakinek,valami infója esetleg?

carrey · Újonc (18 hozzászólás) · 2015. február 01. 00:14

Véltek felfedezni hasonlóságot Amina (20) és a ***moderálva*** fent lévő MysticMyra képei között? :)

subfiu · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. január 31. 16:56

Félreértenek az Urak! Kerekesszékkel megközelíthető! :-) Lépcső, emelet, stb :-)

subfiu · Újonc (13 hozzászólás) · 2015. január 31. 14:26

Tud valaki olyan lányt, aki csinos, megbízható és a bejutás akadálymentes?

Joe_Italy · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. január 31. 13:53

Volt Békéscsabán is egy ideig (2014) .. egyébként Ő van a képeken!

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2015. január 31. 10:08

Hé Tesó!  Olvass a sorok között....

Idézőjellel írta a "könnyű a bejutást", így nyílván nem arra gondolt, hogy olyan helyet keres, ahol nem kell felfeszíteni az ajtót vagy magadnak kitalalni melyik lakásba kell bemenni, hanem arra, hogy FELVESZIK A TELEFONT, NINCSENEK TÚLTERHELVE ÉS ÁLTALÁNOSAN IGAZ, HOGY TUDNAK NEKED IDŐPONTOT ADNI RÖVID HATÁRIDŐN BELÜL IS.

Vannak olyan szolgáltatók, akiket egy teljes napig is hívhat az ember 20 percenként, nem veszi fel a telót. Sejtésem szerint ebbe nem akar belefutni az emberünk.

 

Jól gondolom?

 

Verona · Újonc (17 hozzászólás) · 2015. január 31. 09:14

Vicces, hogy ahogy megjegyeztetek, hogy 'Tok jo, Regina visszatert.' lett egybol vagy ot. :)

bibus · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. január 31. 08:53

Sziasztok szeretnék érdeklödni Szabina 40röl?

 

Törölt felhasználó · 2015. január 31. 08:27

Sziasztok! Az ősszel volt itt egy lány, Maya19. Szép arcú, csinos, vékony lány volt. Sokan jártak hozzá. A Józsa felé vezető úton dolgozott. Tud róla valaki valamit? Lehet privátban is.

johnblack · Újonc (45 hozzászólás) · 2015. január 30. 13:30

Sziasztok!

Kis masszázsos:

 

Zsófi (26): Helyszín a nagyerdő környéke. Maga a lakás is rendben van.  Maga a lány összeségében csinos (bár élőben vastagabb mint a képeken), a kor nagyjából fedi a valóságot, kedves természetű (pl.: üdítővel kínál) és ígyekszik figyelni rád. Ellenben ezt a maszírozós, erotikus befejezős dolgot valahogy nem neki találták ki, igyekszik ő, de ... a masszírozás gyenge, a végjáték meg olyan gépies. A rózsák száma átlagos.

 

Bogi (37): helyszín a malompark környéke. A hely a célnak megfelel. (elöljáróban megjegyezném hogy ő nem csak masszázst vállal, de én még csak az próbáltam nála).

A hölgy már a képeken sem vékony, ez a valóságban sincs másképp, magass, kora valós. Külsőre nem az a tipikus, fiatal, jócsaj, lakásban is jártam már szebben, DE! róla el tudom hinni hogy tényleg tanult maszírozni, nem csak végigsimogatja a hátad. Mondjuk először kicsit brutális volt (a szó jó értelmében), mindent átmaszírozott, megmozgatott, azt hittem, kitörik, eltörik,  stb.. De nem, tényleg ért hozzá. A befejezésre több fajta lehetőség van, ezt is hozzáértéssel csinálja.  

 

Golekon · Újonc (47 hozzászólás) · 2015. január 29. 22:22

Mi ez a sok
"Valótlan, helytelen, stb..." bejelölés?
Nem csak a saját kérdésemre gondolok (ott csak kettő van, de hogy miért?), másoknál 3-4 is, pedig teljesen normálos hozzászólások.
Erre jöhet 100 negatív jelölés is, ha van aki ebben éli ki magát, ahelyett hogy értelmesen válaszolna...

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. január 29. 19:50

Természetesen akinek nem inge... :)

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2015. január 29. 18:04

Helló Mindenkinek !

 

A napokban jártam Lili 25 -nél. A Dózsa Gy.-ből nyiló jó illatu virág utcában, a lány nagyon aranyos,szinte minden alapban van,a kor szereintem egy kicsit sántit,de a hozzáállása és kedvessége bőven kompenzálja a dolgot.

 

Az arca nekem nagyon bejött,de ez szrintem izlés dolga.A lakás és fürdi rendben,a logisztikával sem volt probléma, részemről ajánlott !

FTF2x · Újonc (23 hozzászólás) · 2015. január 29. 17:31

Debrecenben tudtok olyan hölgyet aki vállal popónyalást? Jöhet PM-ben is

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2015. január 29. 16:00

Gondolom rám kivételként gondolsz, mert én írtam már pár beszámolót...

 

panama · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2015. január 29. 10:14

Üdv!

Legfrissebb tapasztalatom Berni 25. Telóban korrekt tájékoztatás, helyszín már ismerős volt, több lánynál jártam már itt, víztorony térsége, bejutás az itt megszokottaknak szerint. Képek a valóságnak megfelelnek, van egy kis poci ami a képeken jól el van fedve, csók csak lightosan, fr*ncia egész jó, majd többszöri pózváltás, korrektül rámozog, enyhe visszajelzések, befejezés után még kis beszélgetés,  összességében nem volt rossz, de nemhiszem h visszajárós leszek.


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen