Paulus!
Igazad van,és tisztában vagyok ezzel is..Nekem az elvvel volt bajom,mert én vigara nélkül is bekapom, és nyelem,,sőt..még ki sem köpöm mint a legtöbb csaj..Csak ez egy átverés volt, és nem is szolgáltam rá..Én úgy tudom, hogy gyógyszer nélkül ez úgy megy: Mejön a vendég..Tusi együtt, vagy anélkül..majd kis puszi,csók, egy jó kis natúr francia, majd elmegy,és kicsit pihi,amíg újra akció képes lesz a vendég..Addig, masszázs,simi,bújás..Aztán újra szex, akár minden póz,válogatós sosem voltam..Majd elélvez a vendég, fürdés, fájdalmas búcsú, és nálam mindig utólag f*z*tés, és annyit f*z*t,amennyit volt,meg amit kapott..Ez egy fullos program,nyilván a félóra az más..de az *ra is..Na én az egyóra helyett ha nem jönnek utánna, és nem jön össze mert még kell idő az akcióhoz,várok,és nem teszem ki a szűrét..És leteszi nekem az ágyra a fél idő *r*t???Neked nem volt még amúgy sem olyanban részed hogy a végén azt mondod hogy igen, ezt ilyet mégegyszer semmi p*nzért nem csinálom..És igen, az esik rosszúl, hogy olyan végzettségem van,amivel az angoloknál nem annyi p*nzt keresnék tisztességes melóval,hanem a négyszeresét amit leírtál..De még nem lehet..De azon vagyok hidd el,mert ez időnként nem egy hálás szakma..Ha nálam éjszaka bedrogozva, beb@szva beesne valaki, hát attól is kész lennék,ezért is nem melózok éjszaka..sajnálom azokat a lányokat, akik erre rá vannak kényszerítve..