Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. január 23. 10:38

Még az, de egy tucat lány egy hét alatt? :)

 

agyfasz · Újonc (19 hozzászólás) · 2015. január 22. 23:56

Valóban elég "érdekesek" a ****moderálva*** és időmilliómos Zsoloka beszámolói..Tiszta vicc az egész:)) 

Macur · Újonc (40 hozzászólás) · 2015. január 22. 23:12

Nembeszélve arról, hogy ez az elmúlt egy hét élménye... Barátunk, a milliomos gyorstüzelő, akinek minden q*va felveszi a telefont, át sem verik időpontal, hogy potyára menjen,, és mindenki 9/10, és 10/10. Nice job, congrat!!! :D

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. január 22. 21:47

Hű, na itt aztán van minden jó, kár hogy itt hagy minket a Tesco! :D

 

Azért az nem járja, hogy mindenki 10/10 vagy 10/9 kár még 10/15. Ez nekem túl szép, hogy IGAZ legyen! De lehet, hogy én vagyok kicsit pesszimista. :D

 

Miért nem lehet a negatív kritikát szalonképesen ide írni?

 

vwfanatic · Újonc (35 hozzászólás) · 2015. január 22. 18:26

Sziasztok!

Aletta 20-nál volt már valaki?

Priviben is jöhet vélemény! :)

triplax · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. január 22. 16:18

Sziasztok Fannikat probalta mar valaki??? ( szoke haju rozsaszin fehernemus kepekbe hirdet ) koszonom a segitseget elore is illetve fiatal korosztalybol tudtok esetleg ajanlani valakit aki oda ado baratnos max olyan 26 korul. Koszonom megegyszer

Törölt felhasználó · 2015. január 22. 15:12

Most Lora vagy Lara 28 nem mindegy....még jó hogy elmondása szerint nem szeret lóvagolni,azt szereti ha jól megdolgozzák..Megy itt az őn reklám rendesen..kell az ilyen.főleg ha valaki nagy szinész..és a kutya se megy hozzá..de a hol vannak igények ott kell is tenni érte..

 

Szacsi · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. január 22. 10:49

Üdv !

 

A tegnapi beszámolóm Lara 28 :)

 

Polír negyed, jó logistika, ingyenes parkolás!

 

A hölgy maga, amikor beléptem finom puszival fogadott, és nagyon kedves közvetlenséggel. Ami nekem nagyon pozitív volt.

 

Be invitált a tiszta, jó illatu szobába, elmentem tusolni, egy picit azért lehetne nagyobb türcsi, de ez van:(.  Majd mikor a szobába mentem, nagyon finoman kezdett simogatni, puszilgatni s én is viszonoztam a tényleg gyengéd kényeztetését. Nem bírtam ki s végig puszilgattam, nyalogattam az egéssz testét. Mivel nagyon jó illata volt s kellemesen fincsi a bőrének az érintése, majd bele kezdtem a számára is kedvező fr*nciámba, mondanom se kell, hogy a pu.....cikája nagyon finom és számomra iszonyatosan szép látvány volt!!

 

Majd Ő is viszonozta a fr*nciát s ez is isteni-hibátlan volt, végig nyalogatta még a zacsimat is nagy gondal izgatta, s háát az a deep torok ISTENI!!!!!!

 

Ez után lovagló pózba kezdtünk és így végződött a dolog, nagyon szépen élvez és nagyon izgatóan lovagol. Érződik, hogy élvezi is amit csinál. Majd én is hatalmasat élveztem:)!!

 

Kellően és nagyon szépen végig törölgetett, majd nagyon jót beszélgettünk.

 

Ui : Lora személyében egy retenttő kedves, és értelmes Nőt ismertem meg:). Tényleg végig olyan érzésem volt s ez nem vicc, hogy mintha egy olyan Nővel vagyok, mint akit esetleg a magá életben is szivesen lenne akár a párkapcsolatom is.

Szép fehér fogak, igényes műköröm, finom bőr, s nagy kedveséég. Pláne az kacér mosoly ettöl késsz lettem!!!! Ja és a szex nagyon jó vele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Végre egy olyan sz*lg*ltató, aki mellet nagyon jó feküdni és simogatni egymást a szex után.

 

Számomra nagyon kellemes és főleg nagyon maradandó érzésell távoztam tölle. Biztos, hogy meg fogom még látogatni.

 

Millió csóóóók kedves Lora.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2015. január 21. 21:36

Ja és Hanna 19 is aranyos, kedves csinos lányzó. Jó fanciska, ha éppen nincs maga alatt, akkor élvezi is a NFVSZ játékot, ami alapban van nál.

A képeknek megfelelő kinézet, arányos alkal, kellemes, ajánlott, de enélkül is van forgalma. Én már többször voltam nála. Egytelen hibája, hogy azért nézegeti az órát, szemben Jessica/Amandával, aki kifejezetten tud alkalmazkodó, és barátnős lenni....

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2015. január 21. 21:31

Jessica 20, aranyos kitűnő franciska, korábban Amanda néven futott, nagyjából úgy néz ki ahogyan a képeken, viszont 20-nál egy csöppet idősebb, de nem látszik rajta....a mostani kéró körülményeket nem ismerem, de régen a T-pataki városrészben egy sarki 10-esben rendelt.

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2015. január 21. 20:20

Helló Mindenkinek!

 

Lotti 18  "Fényesudvar" Kellemes meglepetés ért,a hely és a csajszi is nagyon rendben van,a francia fantörpikus ill.a szex is. Paráztam ettől a régiótól de ez lány nagyon korrekt közvetlen vidám csajszi. én nagyon jól éreztem magam.

szob · Újonc (24 hozzászólás) · 2015. január 21. 08:55

Szia Sinclair.

 

Jó csaj a Regi baby ? 

Van tapasztalat ?

 

 

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2015. január 21. 00:17

Kb 1 éve még  a Betty Mónika páros a ***moderálva*** összeütött egy feles időt. Ők régi motorosok ami jelent ugye jót is meg nem is.

Nekem ennyiêrt megérte...  

 

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2015. január 20. 23:19

Regi baby visszatert,ugye mas is felfigyelt ra?

sandru · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. január 20. 20:33

Sziasztok 

 Tudtok valami infót adni

Maya 22,

Fanny 20

,Izabella 18,

kATA 19,

dETTI 23,

jessica 20,

Nikol 23,

hanna 19,

és Sandy 19

lakás körülmények hogy fogadnak lehuzósak e esetleg ***moderáéva*** Stb 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2015. január 20. 19:46

Üdv Mindenkinek!

 

Egy kis info....

 

Fanny 20 Malomparkkal szemben..Fiatal kis csajszi,a fr*nciája isteni,a szex is nagyo jó,csak abban egy kicsit nagyon szinészkedik /megpróbálja elhitetni hogy neki is jó/ az arca izlés dolga nekem bejött.Részemről nagyon ajánlott!

Szacsi · Újonc (29 hozzászólás) · 2015. január 20. 11:54

Tisztelet mindenkinek !

 

Kis segítséget szeretnék kérni, hogy melyit leányzóhoz érdemesebb menni??

 

Fontos a kedvesség s a szép bár ez relatív kedves arc, és a formás cickók s a hozzá állás!!

 

A leendő hölgyek, Lora 20, vagy Lara 22, esetleg Lara 28?? 

 

Előre is köszönet :)

 

Ja s még a mai nap!!!! Mivel holnap mennék:  Köszi.

beecee · Újonc (5 hozzászólás) · 2015. január 20. 10:04

Csao, dobozi ltp-s lányokról van valakinek tapasztalata? Mennyire vannak rendben? Köszi

ob · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. január 20. 09:55

Üdv. Timi 18 ról tudnál egy kicsit többet írni. Szeretném a közeljövőben meglátogatni.képek alapján elég ígéretesnek tűnik.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2015. január 19. 11:55

Örülnék én annak ha ezzel "zavarna" el egy csaj, hogy nem férek bele :)

Sajnos engem csak átlagos mérettel áldott meg a sors.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen