Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
kanossrác · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2013. október 29. 15:43

Sziasztok! Ezen a megújult chaten azok is elérhetők akik nem lépnek be a chatbe csak bejelentkeznek?

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. október 29. 16:02

Szia!

Belép= bejelentkezés.

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. október 29. 16:03

A chaten azok elérhetőek akiket bent látsz!  A többit vagy privát üzenetben vagy telefonon. :)

 

brema · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2013. október 29. 16:37

Hajni (30 éves): valaki valamit tud róla? :)

ziox77 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. október 29. 19:43

 

Köszi hogy szoltál legközelebb figyelek.És sajna én sem ismertem meg,nem maradt időm.

 

Macur · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. október 30. 09:12

Azért most kissé bánom, hogy nem vagyok szombathelyi... :)

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. október 30. 12:31

:o ;)

 

Törölt felhasználó · 2013. október 30. 15:26

Te micsinálsz itt, banya? :D

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. október 30. 15:47

Csak tátom a számat! :D ....no meg kacsintok. Hát nem látod?  :P

 

 

LSzilárd · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. október 30. 15:58

A banya, a képek alapján, teljes mértékben helytelen.. de tényleg, mit keresel a debrecen oldalon ??..

 

 

LSzilárd · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. október 30. 16:01

Kedves "Sorstársak" :))

  Tegnap voltam Bogi 30- nál (Debrecen). Ajánlom mindenkinek..finom, iilatos, a franciskája ámulatba ejtő, a lovaglótekhnika meg méginkább:)).

És van kivel beszélgetni is. Igazi barátnő feeling !

Orfeusz · Újonc (41 hozzászólás) · 2013. október 30. 16:12

Üdv !

 

Bogi és Vali ugyanaz a hölgyemény ? Nagyon sok az egyezés ! Talán Ő is átverés és kettős hirdetése van ?

Valaki tudja az igazságot ?  vagy csak " Mulder ügynök " :))

 

LSzilárd · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. október 30. 16:27

Szia, Orfeusz !

  Visszanéztem a fotókat, meg fel is hívtam a Valit...tudod, a kíváncsiság:) Lehet, hogy nagyban igazad van, eddig nem figyeltem fel rá, valószínüleg ugyanaz a csaj. Legalábbis a hangja is ezt árulta el. Viszont ebben az esetben is jó a hölgyemény- bár én eddig csak Boginak ismertem :)

 

Törölt felhasználó · 2013. október 30. 17:11

Járja az országot. Banya ám, mert tavaly volt 90 éves, most meg letagad...

Akko igaz-e, banyaaaaaa? :DDD

 

wat · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. október 30. 20:36

Gabóca

pozitívumok: szép arcú, csinos, korrekt

negatívumok: nem ő kezeli a telefont, egykedvű, hallgatag, egyáltalán nem BF

Taylor · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. október 31. 06:31

*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***

 

Üdv!

Kérd őket párban és kiderül!

T.

lick · Újonc (37 hozzászólás) · 2013. október 31. 10:29

Mya de jól néz ki!

Császár Kurátor · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2013. október 31. 11:45

Üdv.

 

A Bogi és Vali két külön hölgyemény. 

Én személy szerint voltam velük pároson, minden rendben volt.

Bogi nagyon odaadó, igazi BF.

 

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. október 31. 15:37

Bizony jól néz ki,még így női szemmel is!!!Nem az az igénytelen, szakadt göncben ékeskedő sarki lotyó..Én örülök neki hogy színvonalas szolgáltató is van,még akkor is ha magam ellen beszélek..Nézzétek meg jól..A lányok 80%-ának még egy rendes házijellegű géppel lelőtt képe sincs../Agyon pixelezett telós kép../A másik???Mindenkin az a szakadt különböző színű gönc van, ami jobb lenne ha nem is lenne rajta, annyira szaggatott..Ja, fehérnemű??Egyik másiknak még anyi esze sincs hogy egy új kínai olcsó fehérneműt vegyen..Nem J.press-re gondoltam, lehet kínai,olcsó de legalább új lenne..Na és sorolhatnám..De lehet van aki erre izgul fel...

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. október 31. 18:01

Na ja, kereslet - kínálat törvénye sajna amíg erre van kerslet addig ilyen is lesz. Hálistennek azért vannak átlag fölötti lányok is bár kevesen.

Ezúton is köszönet nekik :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen