Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2015. január 12. 10:54

Ráhel (20) magas, csinos, szép arcú lány. KF, NF nincs nála, viszont van kedvesség és élvezet. Kellemes időt töltöttem nála átlagosnál kissé magasabb elszámolás mellett. Korábban más néven dolgozott, a névváltoztatásokat sose értettem, neki nem is lenne rá szüksége...

 

RONIN75 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. január 11. 22:30

az elbujt most az   a jázmin amelyikről írtam,,,aki most van fent azt nem ismrem az lehet jó

motoros30 · Újonc (2 hozzászólás) · 2015. január 11. 20:17

Jázmin21 nal volt mar valaki, ugyan az a szama mint Fanni21 nek.

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2015. január 11. 18:58

Angelina(22): Már kb. negyedszer vágott át. Mire odaértem, vagy nem vette fel, vagy ki volt a kapcsolva a teló. Amúgy is "sokra" tartja magát a kis k***a! Abszolút nem ajánlott!!!

 

Barby(19): Simán letagadta a "foglalkozását". Közölte hogy téves hívás, és ne keressem! Pedig korábban meg voltam vele elégedve. Biztos rossz napot fogott ki.

 

Kata(19)=Bianka(19) Ott van még Fannika(25)=Fannika(25), és Panni(19):

Poliudvar. Gyenge BNF próbálkozás, mászkálás, 10/2. Nem ajánlott!

 

Anita(24): Jókat olvastam róla így felhívtam. Ha még hallottatok parasztot, áááá!

- Szia!

- MIT AKARSZ?

- Gond van? Olyan agresszívan beszélsz?

- MI VAN? HOGY BESZÉLEK?

Olyan alpári módon beszélt, mnt Győzike!

 

Hát én nem tudom, de sok hirdetőnek el kellene gondolkoznia azon, hogy mit is csinál, és miért. Ami nem megy azt nem kell erőltetni.

 

bucsito · Újonc (3 hozzászólás) · 2015. január 11. 15:34

sziasztok jericho utcán vagy közelében tudtok ajánlani csajszit?

Ninettke · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. január 09. 16:28

;)

;)

Szia!

Köszönöm észrevételed velem kapcsolatban!

Teljesen korrekt voltam veled, hisz még az elején közöltem h probléma lesz a méreted miatt!

Te ezt nm vetted figyelembe!

Sőt!

Én úgy érzem ilyen esetekben mindenkinek meg van a választási lehetősége!

Érdekes h ezek után negatív kritikával illetsz!!

Korrekt vagy   ;) ;)

 

caszanova · Újonc (20 hozzászólás) · 2015. január 09. 16:15

Heló mindenkinek ma volta Ninettke nevü hölgynél a képen ö van nagyon csinos ,de nem szereti a szex et nyafog nagy a méret stb.. nem szereti csak azt várja mi hamaréb tu legyen rajta.

kanossrác · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2015. január 09. 13:44

Na én már a régit töröltem a telómból drága Ninettke :)

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2015. január 09. 12:45

Tisztelt Hirdetők és Látogatók!

 

Kérjük, hogy a csevegést ne itt, hanem a csevegés Fórumba tegyék meg.

 

Köszönettel:

VidékiLány Szerkesztőség

Fruzsi35 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. január 09. 12:43

Sziasztok!

Jól megközelíthető a lakás én a  nagykönyvtár parkolóban szoktam hagyni az autót, onnan egy perc séta, nagyon rendes a hölgy, nem kiváncsiskodó, korrekt az elszámolás, minden héten más illatszer választék vár, és tisztaság nyáron légkondi, télen fűtés van. Ajánlom én is mindenkinek!

Legyen mindenkinek jó napja:)

Bius28 · Újonc (4 hozzászólás) · 2015. január 09. 12:32

Szióka!

 

Valóban nagyon szép tiszta jól felszerelt lakás, csak ajánlani tudom mindenkinek, ***moderálva***, kedves és rugalmas ,megbízható a nő, diszkrét a környezet ingyen lehet parkolni, nekem már saját kulcsom is van a lakáshoz.

Csók Bius

Alfaa · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. január 09. 12:09

Halihó!

A Méliusz melletti ***moderálva*** van az amiről beszéltek? Mert az tényleg nagyon tiszta és valóban mindennel ellátott  kecó.

Előtte voltam már több pukkant helyen, de mióta erre rátaláltam visszajárójuk vagyok.

Szép napot mindenkinek!

Cirmike · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. január 09. 11:50

Sziasztok!

Búvóhely néven hírdetve van a red lampon, nagyon igényes a kulcsért érte kell menni, majd vissza dobni a postaládába.

Nem találkozol senkivel, nincs kamera, egy kis ékszerdoboz lakás, nagyon igényes, szerintem a Gina is arról beszél, mert a telszám "***moderálva***274".

Puszi:)

Balkesz · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. január 09. 11:25

Szia Marcus!

balko20@***moderálva***.hu-ra írd már meg ezeket a helyeket,köszi.

Gina35 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. január 09. 10:51

Szia Marcus!

 

Tudok egy helyet, nagyon szép lakás, rendet és tisztaságot találtam ott minden alkalommal, a csaj nagyon kedves és minden van a lakásban, olyan mint egy hotel szoba, lehet teázni, kávézni, sokféle  tusfürdő választék van, illatos törölközők, csak ajánlani tudom, én is oda járok. Tel: 06/30-98***** itt tudod elérni.

Szia!

 

 

 

Ninettke · Újonc (12 hozzászólás) · 2015. január 08. 16:29

Szia Drága!

Még a régi számom is él!

Egy ideig azon is el tudtok érni!

;)

Pusym

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2015. január 08. 16:16

Ezért?? Helyesírásból 1est :D

gezemyce · Újonc (15 hozzászólás) · 2015. január 08. 15:07

Lehet de nem errol van szo!! En csak szerettem volna egy jo helyet ajanlani. Kathi panzio a szechenyi utcan van az itelotablaval szenben merem ajanlani nagyon diszkret hely. na most vajon mit fodok ezert kapni?

 

Balkesz · Újonc (6 hozzászólás) · 2015. január 08. 15:00

Ciao! Ilcsi25-ről érdeklődnék,ha volt már nála valaki,írjon róla 1 pár sort,köszi.

kanossrác · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2015. január 08. 14:30

Sziasztok! Jelzem azoknak akik nem látták a hirdetésben és mostanság mennének Ninettkéhez hogy megváltozott a telefonszáma!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen