Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2013. november 22. 15:45

Ha már a látvány sem jött be nem kellett volna maradnod!!!

 

vincent vega · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. november 22. 16:58

Szerintem nincs szüksége reklámra, mert ebben a "kategóriában" ő az egyetlen hirdető.
Ha figyelemfelkeltésnek szánta akkor nem biztos hogy a legjobb módszert választotta, ez tény.

 

ALaji · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. november 22. 18:20

Gondoltam a masszázs "tudományod" kárpótol de tévedtem :-(

És ez mit sem változtat a tényen, hogy a képeid ezerévesek és szemből csalódás!

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. november 22. 21:19

Ebben a kategóriában, és ebben a városban kizárólag csak 1 versenyző a nyerő, az pedig Elvira.

 

ART015 · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. november 22. 22:11

 

EZ igy van kun. A válasz egyértelmű: ELVIRA!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. november 22. 23:16

Nagyon velősek a hsz-ok! Sok tapasztalatot szereztem belőlük!

ferry008 · Újonc (12 hozzászólás) · 2013. november 22. 23:23

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Sziasztok.Volt egy kis időm és nézegettem gondolkodtam...Na döntésem Heni(23) ra esett.

A Böszörménybe vezető út végén található.

A lakás 10/7  de nem a lakás miatt mentem.

A képeken Ő van,nagyon csinos, de azt is hozzá kell tennem hogy a képeken szebb.)

Heni:10/8 

Tényleg figyelt rám teljesen még nála voltam.Voltam már jobb és rosszabb szolgáltatónál is.

Hozzáállás: 10/9

 

 

reggie · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. november 23. 12:46

milyen moderátorok vannak itt? minden önreklám? leírja, hogy képeken szebb, erre önreklám :D

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. november 23. 12:50

amira, antóni, adriana

Mindenki rájuk kíváncsi! Ejha! Biztos nagyon "érdekesek" lehetnek!

EZ SE ÖNREKLÁM! ÁÁÁ!

 

"pöcörő - (15 hozzászólás) írta Csütörtök, 23:32

Sziasztok!

Az AMIRA/ANTÓNIA/ADRIANA hármasból próbált már valaki valakit?

Milyen a hozzáállásuk és milyen *rkategóriát képviselnek? Képek alapján profi csapatnak tűnnek, bár ez sokszor csak a látszat."

 

brema · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2013. november 23. 20:30

Üdvözlet!

 

A múltkor már kérdeztem, de most hátha sikerül:

 

Hajnalkáról (aki 30 éves) valaki tud valamit?

lottesz · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. november 24. 11:40

tamaska!

 

Én Elvirát ajánlom. 

Nem tudom, hogy neked számíte-e a kor, de egy biztos, vele jól jártsz. Voltammár fiatalabbnál, de sehol nem volt hozzá képest.

Igényes, diszkrét és rugalmas ... minden téren :-P

lottesz · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. november 24. 11:42

...és tényleg azt kapod, amit a képen látsz.

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. november 24. 16:21

Írd be még vagy 20-szor, hátha nem látták még elegen!

 

futar · Újonc (44 hozzászólás) · 2013. november 25. 07:45

Hello , Dorika31 volt valaki ? 

kerek velemenyeket.

futar · Újonc (44 hozzászólás) · 2013. november 25. 07:47

es Csilla 22 ?? ha volt valaki

futar · Újonc (44 hozzászólás) · 2013. november 25. 07:50

Hello ,Jessy 19 ha volt valaki kernek velemenyt.

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2013. november 25. 12:10

Re Jessy (19): Nézz vissza a fórumon, rengeteg (negatív) véleményt találsz róla. Személyes tapasztalatom, hogy flegma, buta libuci -zéró odatevés - cél a minimális szolgáltatás melletti lehúzás.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. november 25. 12:32

maximálisam csak megerősíteni tudom a kollégát. ha jót akarsz magadnak nem mész el hozzá. katasztrófa az egész műsor. az egyetlen pozitívum a csinos pofikája, de még azt se hagyja, hogy nézd mert mindig hátat fordít neked.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. november 25. 12:42

Mit vártatok egy "svéd" vendégmunkástól!?

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. november 25. 18:09

Sziszikéből meg Szandika lett??


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen