Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
caszanova · Újonc (20 hozzászólás) · 2014. december 16. 19:49

Tud e valaki infót Veroni27 röl?

caszanova · Újonc (20 hozzászólás) · 2014. december 16. 19:41

Ma voltam Ancsa35- nén nagyon csinos és kedves lány de alig várja,hogy tulegyen az egészen fél órát voltam és majdem csak kidobot mikor letelt a fél óra.

"Árpád Lőwy" · Újonc (44 hozzászólás) · 2014. december 15. 23:46

Ha éppen Linat keresed, Hanna vagy Kata/Bianka nyit ajtót és elmondja azt, (nem a telóban!) hogy a lány nem dolgozik itt és válaszd  inkább őket. Hogy a hírdetése folyamatosan látható? Nem érdekes! A 10/2, kiemelt értékelés, ennél gyengébbek! A polír udvari adress, egyezik Hanna korával! Ez a hellyszín, finom szólva: nagyon kerülendő!

 

nahiszen · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. december 15. 20:16

Sőt, Bianka(19)= Hanna(18)...

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. december 15. 20:01

Kata(19) = Bianka(19)

Poliudvar, és ott van még Panni(19) is. Járkálás, dumálás, sz@rakodás...stb. 10/2

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. december 15. 11:45

Még szerencséje is lehet. A lány a karjaiba hullik és a kedvéért abbahagyja ezt a sz*kmát és boldogan élnek míg meg nem h*lnak :)

Amúgy lehet jól járna vele, hisz ahogy a mondás is tartja k*rvából lesz a legjobb feleség :)

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2014. december 15. 11:12

Akkor csináld vissza. Menj el még 1szer, vagy hívd fel, és magyarázd el neki a szitut, valószínűleg meg fogja érteni. Gondolom nem először történik ilyen a csajjal.  a többieknek igaza van, utána el kell felejteni gyorsan az egészet.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. december 15. 11:10

Tanulság, valahogy ki kell zárni az érzelmeket ebből :)

 

totyamester · Újonc (23 hozzászólás) · 2014. december 15. 10:55

Szia Törpapa tudom ez rajtad nem segít de hasonló helyzetben vagyok mint te, és szerinten vagyunk még egy páran.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. december 15. 06:47

Amúgy ez egy nagy patt helyzet. Még ha az érzéseid viszonzásra is találnak akkor is mi van? A lánynak ugyanúgy meg kell élnie valamiből mert veled jár. Ha nem megy el melózni valamit marad az amit eddig is csinált. Ezt meg szerintem nincs férfi aki tolerálná. Hallottam már róla, hogy van lány akinek van barátja emellett de gyanús, hogy nem tud róla. Képzeld csak el este mikor dumcsiznak:

- drágám milyen napod volt ma?

- áhh ne is kérdezd, 6 k*ncsaftom volt és mind a sz*mba élvezett

 

Persze van olyan aki azért hagyta abba mert az egyik k*ncsafttal összejött és keresett valami hétköznapibb m*nkát. Csak ez nagyon ritka mint a fehér holló.

Szóval nem egészséges ez esetben a hölgyek iránt érzelmeket táplálni. Persze ha egyedülálló vagy és csak ő van akkor ez nagyon nehéz tud lenni.

 

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2014. december 14. 15:26

Üdv!

 

 Tökre igazad van marcus, ha tudnám visszacsinálnám az egészet.De tudod abban a pillanatban, a férfiui büszkeség beszélt belőlem.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. december 14. 14:26

Megmondhattad volna neki az okot. Én is így jártam annó egy lánnyal akihez sokat visszajártam de én leírtam neki itt üzenetbe, hogy miért nem megyek hozzá egyenlőre. Viszont ne ringasd magad hamis reményekbe. A lányok többsége kedves és joggal érezheted, hogy talán te sem vagy neki közömbös, viszont sok esetben ez csak műsor, hogy visszajárós legyél. Ritka az olyan eset amikor kapcsolat lesz ebből. Úgyhogy jól döntöttél alapvetően, de nem lett volna semmi ha megmondod neki az okot és nem kamuzol :)

 

igor · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. december 14. 12:37

Na ez a szopás.

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2014. december 13. 21:47

Üdv mindenkinek!

 

Egy tanulságot szeretnék megosztani veletek. Ha tul sürün jár az emberfia egy lányhoz az előbb vagy utóbb, de az élete része lessz.Aztán pediig beleszeretsz,én most igy jártam,egy hete vasárnap

 

délelőtt inkább hazudtam,mindenfélét a lánynak,hogy mért nem megyek hozzá többet,és azóta is nagyon szarul érzem magam.

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. december 13. 19:14

Csak épp nehezen elérhető...vagy csak én nem tudom elérni

 

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2014. december 13. 17:54

Szia.Ha neked megfelel Szilvi 29-et tudom ajánlani.

 

imre30 · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. december 13. 14:47

Sziasztok.

Barbi (26).A roma lányról van szó.Tud róla valaki valamit?Köszi a válaszokat.

Nini · Újonc (32 hozzászólás) · 2014. december 12. 19:03

Valóban, én a hajszín természetességére gondoltam. Viszont az tényleg úgy szép ha látszik máshol is :) De azért ebben az esetben is a fazonigazítás híve vagyok...

 

subfiu · Újonc (13 hozzászólás) · 2014. december 12. 15:58

Viszont azt nem értem, hogy a lányoknak miért nem lehet több adatot feltüntetniük magukról. Pl mit vállalnak, milyen intim régió, stb. 

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. december 12. 15:36

:D Nálad a pont, haban kicsit benézte.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen