Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
piroskalapacs · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. november 25. 18:24

Régóta olvason és járok is lányokhoz. Sziszike is volt köztük, többször próbáltam korábban is elérni, aztán egyszer sikerült. Helszínre érkeztem, majd fel, csak franciát kértem. A képek alapján egy jó fenékkel rendelkező, csinos filigrán kiscsajt vártam. Kaptam egy nagyhasú, lógó mellű csajt, szőrös p.nával és egy borzalmasan rossz franciát ami majdnem kézimunkának volt nevezhető. Szóval ennyiért ő kicsit sok, számomra felejtő kategória. Nem lejáratás jelleggel.

kereső2 · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. november 25. 20:03

Szép arc, nem rossz alak, brutál mellek. A szolgáltatás viszont egy nagy nulla. Míg oda nem adod a p*nzt, addig kedvesen mosolyog, aztán 180 fokos fordulat...

 

Kecskécske · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2013. november 25. 20:17

akkor csak félig kell oda adni neki a p*nzt és mikor látod ,hogy kezd a mosoly elmulni az arcárol vissza rántod ,lehet valami láthatatlan zsineggel van irányítva ,felemeled  vigyor ,leengeded búslakodás ,felemeled vigyor....:DDD

 

ferry008 · Újonc (12 hozzászólás) · 2013. november 25. 20:45

Sziasztok. Róla tudtok valamit???? Panni(20) ???  

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2013. november 25. 23:24

hello,ma voltam debrecenben,es csalodnom kellett szerintem regi18 csak egy fiktiv szemely,hivtam szombaton,azt mondta az egyik csaj meg kedden hogy hivjam szombaton mert tuti elerem.ok hivom,nincs ott mert csaladi dolgok.mondom ok,aztan hivom ma delben,hat hogy suliban van ,meg nem ert be.hivjam 3kor.ok.hivom 3 utan kicsivel,hogy felora mulva jon.ok.hivom 35kor allitolag mar o vette fel,lezsirozzuk hogy masfelora mulva ott vagyok.ugyis volt,errefel hat regi ma mar nem lesz,majd csak holnap 9tol,mert csaladi gondok,azt hittem a guta megutt.tobbet nem is probalkozok nala-naluk.tul sok es mar nagyon lejart lemez ez a sulis dolog,szerintem 2csaj duplan hirdet,es ha nincs lo jo a szamar is elven dolgoznak

mole · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. november 26. 09:00

Sinclair Kollegának! (te is és én is moderálásra leszünk küldve:) )

 

A lány (Regi18) létezik. Egy esztétikai csoda. Félénk, kezdő de ezt is simán elnézed neki mert olyan szép.

 

DE!

 

És ez az a de ami mindent elront! Egy lehúzós "vezetés" áll a dolgok hátterében.

 

Amit tapasztaltam:

 

Még pár hete Adri18 is ebbe az istállóba tartozott. Jó volt vele de másodjára már nem jutottam el hozzá mert kétszer is a kaputelefon előtt álltam amikor közölték, hogy Adri18 különböző gondjai miatt már nincs. Mindkét alkalommal előtte fél órával egyeztettük a találkozót de mire odaértem már nem volt. Helyette ajánlották Izabellát meg a fene tudja kit.

 

Regi18 ugyanez az eset. Első találka működött a következőnél már hülyére vettek.Megbeszélt időpont, fél órával előtte egyeztetés majd a kaputelefonnál jelezte a telefonközpontos hölgy hogy nincs a lány de helyette tudja ajánlani.......

 

AMikor Reginél voltam a folyosó végén egy függöny által eltakart helyiségben a telefonos hölgy egyfolytában mint egy rádió beszélt a sok érdeklődővel tehát nem a lánnyal beszélsz.

 

A lányt ajánlom a helyet nem. Hiába beszéled meg a találkát az semmit sem jelent mert átvernek. Nem akartam ezt megírni de átvertek Adri18-al két alkalommal, Regi 18-al pedig egy alkalommal.

 

A legrosszabb az egészben, hogy egy ilyen átvágás után mivel korrekt ember vagyok és nem beszéletem le más lánnyal találkát kezdhetem hivogatni a többi korábban kiszemelt lányt aki aznap délelőtt már nem ér rá így beszoptam az egész délelőttöt ami azt jelenti, hogy volt egy fölösleges debreceni utam.

 

Szerintem az a helyzet, hogy érkezési sorrendben engedik be a véndégeket amikor a lány szabad. Így hiába mondod azt, hogy fél óra mulva ott vagy mert ha valaki odaér előtted akkor az megy a lányhoz.

 

Ennél a brigádnál a megbeszélt időpont semmit sem jelent. Mire odaérsz a címre már nem ér rá a lány. Regi18 nagyon tuti de nekem nem ér annyit, hogy lufira bemászkáljak Debrecenbe.

 

 

A többi hirdetőnek meg annyit: Sokszor az ilyen helyek miatt nem korrektek a vendégek és az ilyenek miatt jelentkeznek be egyszerre több helyre a faszik.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. november 26. 12:46

Ez a napfényes udvar beli randihely nem? Ott jobb mindenkit elkerülni. Az egyetlen értékelhető "csapat" arrafelé az abc mögötti bogi-zita-vali trió (mikor ki van ott)

Kétszer jártam már ott de egyszer sem volt átverés. De alapvetően az egész környék nagyon gázos, a leggázabb a sínhez legközelebb eső házban lévő banda. Ott állítólag nem ritkán 5-6 csaj is van a lakásban és tényleg azt kapja a vendég aki szabad. A giroszos felé is esik egy csapat ott 2 lány szokott lenni, most nem tudom kik vannak ott.

 

panama · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2013. november 26. 13:17

Nemrég még Maya volta harmadik tag, most Vali is ott van vagy helycsere történt?

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. november 26. 15:01

Valit csak a képek alapján tettem be oda mert ugyanott készültek. A ruházat is nagyon hajaz arra amiben Bogit fotózták le. De az is lehet váltják egymást valahogy. Mindenesetre ott azt kaptam amit ígértek és amit vártam is.

 

suffusio · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. november 26. 15:55

Sziasztok!

Emlékszik-e valaki egy Fruzsi nevű lányra talán a Teleki utcán voltam nála évekkel ezelőtt???? 20-25 éves között lehetett, nagyon odaadó tünemény volt. Ráismer-e valaki és dolgzik-e még, esetleg máás néven???

marshall · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. november 26. 16:00

Üdv !

 

Talán lehet, hogy nem jól értelmeztem de kicsit burkoltan fogalmaztál a "rugalmas" szó használatával.

Most akkor ha szimpatikus vagy a hölgynek lehet masszázson kívül mást is kérni ( szexre gondoltam ) ?

Vagy szigorúan Ő csak a masszázs kategóriába tartozik és semmi aktus ?

 

suffusio · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. november 26. 16:10

Tel számát tudod még?? Jöhet privibe is....Köszönöm

 

suffusio · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. november 26. 17:41

Miért kell egy hozzászólást órákig ellenőrizni?????

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. november 26. 19:54

Azon filóztam, hogy nem-e lehetne búrkoltan leírni a gázos lakcímeket!

Egyszer csak elfogynak a lakások a poliudvarban, nem?

Egyszer én is beleszaladtam a madame féle "rendszerbe"!

Ugyanis nem a 6. emeleten szálltam ki, ahol leskelődik a mama san, hanem a célban!

Volt is köppködés utána itt a fórumon!

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. november 26. 20:07

Ugyan ez ment a Cs@pón is. Ott is fentebb kellett menni egyel, majd visszasétálni

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. november 26. 21:28

Mondjuk Letíciát sajnálom, hogy már nem elérhető......

 

Kecskécske · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2013. november 26. 21:45

 

nem ,hogy örülnétek a csajok 1 kis testmozgásra sarkalnak benneteket :D

Kecskécske · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2013. november 26. 21:47

Én voltam nála ,nem volt rosz,de a bemutatkozásnál az a nyávogás amit levágott...

 

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2013. november 26. 22:46

Termeszetesen a fenyesudvarrol van szo.pontosabban a foutrol ahogy a kis privat mellett atmegyunk az elso tombhaz balra,ez volt ahol Adri rendelt.tul feltuno mar hogy minden csaj szinte egyforma ruhaban van,es teloban az a szoveg hogy a baratnom ma mar nem lesz elerheto,de tudom ajanlani magamat...

 

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2013. november 26. 22:54

remelem hogy ok is olvassak a hozzaszolasokat,meg egy valami,ha mar egy nap 4x hivom akkor csak megismeri a telszamomat a telefonkezelo holgy,vagy nem tudom hanyan vannak,es kezdi nekem elorol a meset,hat hogy regi suli jobbra balra de esetleg ... mas alternativa,szoval meg hulyenek is nez,meg hogy majd szol reginek hogy kerestem,es hogy lenne ``foglalasom`` nala.troger hozzaallas.nem tetszik a kocaknak hogy a fiatal csinos csajokat reszesitjuk elonyben


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen