Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
subfiu · Újonc (13 hozzászólás) · 2014. december 12. 15:14

Szerintem Nini a vörös haj természetességére gondolt. 

Viszont lehet sokakat érdekelne az intim természetességg.

Balkesz · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. december 12. 13:56

Ciao! Ilcsi25-ről érdeklődnék,ha volt már nála valaki,írjon róla 1 pár sort,köszi.

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. december 12. 12:40

Szia Nini. Érdeklődésedre Dzsuli42 – őt tudom ajánlani, minden tekintetben jó sz*lg*lt*tó logisztika jó, nem óra nézős, rózsaszál átlagos, kedves, figyelmes, és a fotóiból is kiderül igazi nem faszon igazított természetes pamuttal rendelkezik. Többször jártam nála, igaz régebben, akkor a Kassai ***moderálva*** r*nd*lt de időközben átköltözött a város másik oldalára.

 

Melkor · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. december 11. 19:46

Sziasztok!

 

Rita (19) lenne a kérdésem tárgya. Árakat, tapasztalaktokat szeretnék olvasni itt róla. Előre is köszönöm...

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. december 11. 15:10

Egyszer az állomás körül kószáló leányzók közül szólított le egy este, hogy olcsóér adja magát. Hozzátette, hogy akár natúrba is mehet a szex. Nem tudom miért hiszik azt, hogy ezzel majd több lesz a kuncsaftjuk. Lehet az igénytelen ki tudja hány féle nyavaját hordozó suttyók rámozdulnak de egy kicsit is igényes ember aligha. Annó volt egy csak szexen alapuló kapcsolatom (nem volt a prosti a csaj). Váltig állította, hogy csak a férje van neki meg én és nyomhatjuk natúrba is, de nem akartam. Ő lehet tiszta de mivan ha az ura is félrekúr és ő hoz haza valamit amit átad az asszonynak ő meg nekem? Szóval gumi nélküli aktus csak tartós monogám kapcsolatban oké szerintem.

Buch · Újonc (14 hozzászólás) · 2014. december 11. 12:51

Sziasztok!

 

Tudtok olyan hölgyet ajánlani, aki non-stop elérhető és "ráadásul" a Tóci környékén r*nd*l?

Előre is köszönöm.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. december 11. 11:59

Ehh azért az meredek.

 

kalypso · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. december 11. 11:38

Aktust.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. december 11. 10:26

Már mit vállal natúrban? Fr*nciskát?

 

kalypso · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. december 11. 10:15

Most olvasom egy másik *ldalon, hogy Fannika natúrban is vállalja. Kár érte, mert valamikor nagyon szimpatikus és jó sz*lg*lt*tó volt. Valami félrecsúszott.

keresem · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. december 10. 18:50

Sziasztok!

Keresek egy molett csajszit aki arcal hírdetett,Brigi néven itt Debrecenben.

Köszi a segítséget előre is!

Zs

Nini · Újonc (32 hozzászólás) · 2014. december 10. 14:10

Sziasztok! Tudtok természetes vörös lányt a városban? Kiarát tudom, hogy az és vissza is mennék ha nem úgy nézne ki a lakás ahogy :(

Skate · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 10. 13:44

...még Anett30-ról is jó lenne info! köszönöm

Skate · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 10. 12:54

Natali34-ről tud valaki infot? (elvileg február 26 óta van hírdetése, de nem látok róla semmit...)

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. december 09. 18:50

Nemgondolnám, hogy pont Elvirának kellene a reklám, hisz bekerüli is alig lehet.

 

nick27 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. december 08. 21:30

hello,

Lizi rol valami info?

johet privatba, koszi

Bende · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. december 08. 19:19

Szia!

 

írnál egy picit bővebben? Helyről, lányról, pozitívról, negatívról?

 

Bende · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. december 08. 19:11

barby(28): nem mindig van a városban. Nem bántásból, mert korrekt és rendes, de 28-nál azért jóval idősebb, vagy arcra viselte meg őt az idő (ne hari :'( ). Jól tartja magát, képek nyilván retusáltak, de szerintem korrekt teste van. Illatos és tiszta leányzó, akció jó, dijazás rendben, van nyögdécselés és egy kis színjáték is aki szereti. :) Lakás is rendben van.

Aki új kalandot keres (csak mert még senki se írt róla és Én azeltőt nem láttam a városban) érdemes kipróbálni, onnantól összhang és ízlés kérdésre.

carrey · Újonc (18 hozzászólás) · 2014. december 06. 17:15

Egészen biztos, hogy másról írsz, mert az Fruzsi kifejezetten alacsony lány.

 

carrey · Újonc (18 hozzászólás) · 2014. december 06. 12:44

Én voltam nála pár napja és nagyon nem ajánlom senkinek. Fiatal csajszi, akin nagyon meglátszik, hogy csak a pénzért csinállja. Sok mindent nem szeret, pl a csók nála amiért + kért, egyenlő egy szájra puszival. Nagyon hamar elfárad, egy órát sem bír ki.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen