sziasztok debrecenbe volt masszázs oldalon anett néven egy 30-40 év körüli hölgy nem tudtok elérhetőséget?
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
kislacika · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. november 08. 18:39
rock84 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. november 08. 13:18
Tudtok olyan 30 év alatti lányt akinek olyan a hozzáállása mint Arielnek? Szerintem ő itt az akihez érdemes elmenni.
Ronon · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. november 08. 11:45
sziasztok
Mondjatok meg légyszíves hogy a városban melyik masszőz hölgyhöz érdemes ellátogatni...itt vagy privátban. Köszönöm szépen
Lora 19 rő . Is kérnék véleményeket.
Byebye
Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. november 07. 20:59
Lia (24), ha van valakinek infoja, ne tartsa magában! :)
Itt vagy akár privátban is, de osszátok meg! Köszi előre is :)
vwfanatic · Újonc (35 hozzászólás) · 2014. november 07. 17:55
Én csak azt nem értem,hogy ezért valaki képes f*z*tni...De hát nem vagyunk egyformák :)
Törölt felhasználó · 2014. november 07. 10:39
Marcus! Nem csak te érzed úgy,de tényleg csitt! ;)))
Törölt felhasználó · 2014. november 07. 10:38
Ez nem vicc Fütyülős,ez a színtiszta,kendőzetlen valóság. :D
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. november 07. 07:59
Én már meg se merek szólalni ezzel kapcsolatban. A múltkor is ki lettem osztva, hogy miért jártom le szegényt :) De akkor nem csak én érzem úgy, hogy ez már finoman szólva is gáz.
haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. november 06. 23:29
Szia, privibe megy, Haban.
haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. november 06. 22:09
Undorító, jobban tenné ha a gombás pállott combját kezeltetné, mint hogy közszemlére tegye. Van valakinek gusztusa hozzá? Pfuj!!!
Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. november 06. 21:51
ÁÁÁ!
Dundika megtriplázódott, és egyre durvább képekkel nyomul. Ugye ez csak valami rossz vicc! :(
Törölt felhasználó · 2014. november 06. 15:06
Képek alapján elég vérmesnek tűnik. :)
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. november 06. 14:58
Átutazóban beugrottam a kaposvári Virág-hoz egy órára. Legszívesebben hazahoztam volna magammal! Ha arra van dolga valakinek bűn kihagyni :)
kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. november 06. 12:24
Dorka33! Mostmár csak szerdánként vagy elérhető??
A kétes hirdető felirat gondolom csak adminisztrációs tévedés lesz...
pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2014. november 06. 08:23
Jópáran megkerestem priviben, hogy írjam le nekik a masszázsos csajokról a beszámolót, mert lemaradtak róla. Akit érdekel annak a mai nap még elküldöm a kimoderált írást, aztán nem akarok ezzel tovább foglalkozni.
degye75 · Lelkes újonc (90 hozzászólás) · 2014. november 05. 22:50
Elvira nem elérhetetlen... :-) Én beszéltem ma vele. Elsőre. Nagyon kedves és készséges volt, mindent megtudtam, amire kíváncsi voltam. :-)
Ja, van egy titka a dolognak: korán kell hívni. No nem hajnal négykor....;-)
kiwistar · Újonc (26 hozzászólás) · 2014. november 05. 22:47
Hogy lehet hozzád bejutni Elvira. Telefonon elérhetetlen vagy :(
Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. november 05. 20:20
Na akkor a masszázs story újra kivesézve. (remélem) :D
Törölt felhasználó · 2014. november 05. 10:20
Metroman! A Baywatch-os képzelgésed tetszik! :)) Amúgy nekem is volt annak idején egy egyéjszakás kalandom egy harminc feletti hölggyel,de nem nézett ki valami jól. :) És mikor az actionre került sor éreztem,hogyha rá gondolok nem fogok elmenni,így azon törtem a fejem,hogy kire hasonlít legalább egy picit. És arra jutottam miközben hátulról toltam neki,hogy a Barátok Köztből Nórára. :)) (persze erős túlzással) :)) Na és arra gondoltam kb,hogy én vagyok a Berényi Miki és jól elrendezem az ügyvédnőt. :)))) 1 perc alatt végem lett így már. :)) Szóval fejben dől el valóban. ;)
Törölt felhasználó · 2014. november 05. 10:14
Helyes Elvira,ahogy kell! :) Előre is boldog szülinapot akkor! ;)