Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
kislacika · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. november 08. 18:39

sziasztok debrecenbe volt masszázs oldalon anett néven egy 30-40 év körüli hölgy nem tudtok elérhetőséget?

rock84 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. november 08. 13:18

Tudtok olyan 30 év alatti lányt akinek olyan a hozzáállása mint Arielnek? Szerintem ő itt az akihez érdemes elmenni.

Ronon · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. november 08. 11:45

sziasztok

Mondjatok meg légyszíves hogy a városban melyik masszőz hölgyhöz érdemes ellátogatni...itt vagy privátban. Köszönöm szépen 

 

Lora 19 rő . Is kérnék véleményeket.

 

Byebye

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. november 07. 20:59

Lia (24), ha van valakinek infoja, ne tartsa magában! :) 
Itt vagy akár privátban is, de osszátok meg! Köszi előre is :) 

vwfanatic · Újonc (35 hozzászólás) · 2014. november 07. 17:55

Én csak azt nem értem,hogy ezért valaki képes f*z*tni...De hát nem vagyunk egyformák :)

 

Törölt felhasználó · 2014. november 07. 10:39

Marcus! Nem csak te érzed úgy,de tényleg csitt! ;)))

 

Törölt felhasználó · 2014. november 07. 10:38

Ez nem vicc Fütyülős,ez a színtiszta,kendőzetlen valóság. :D

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. november 07. 07:59

Én már meg se merek szólalni ezzel kapcsolatban. A múltkor is ki lettem osztva, hogy miért jártom le szegényt :) De akkor nem csak én érzem úgy, hogy ez már finoman szólva is gáz.

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. november 06. 23:29

Szia, privibe megy, Haban.

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. november 06. 22:09

Undorító, jobban tenné ha a gombás pállott combját kezeltetné, mint hogy közszemlére tegye. Van valakinek gusztusa hozzá? Pfuj!!!

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. november 06. 21:51

ÁÁÁ!

Dundika megtriplázódott, és egyre durvább képekkel nyomul. Ugye ez csak valami rossz vicc! :(

Törölt felhasználó · 2014. november 06. 15:06

Képek alapján elég vérmesnek tűnik. :)

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. november 06. 14:58

Átutazóban beugrottam a kaposvári Virág-hoz egy órára. Legszívesebben hazahoztam volna magammal! Ha arra van dolga valakinek bűn kihagyni :)

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. november 06. 12:24

Dorka33! Mostmár csak szerdánként vagy elérhető??

A kétes hirdető felirat gondolom csak adminisztrációs tévedés lesz...

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2014. november 06. 08:23

Jópáran megkerestem priviben, hogy írjam le nekik a masszázsos csajokról a beszámolót, mert lemaradtak róla. Akit érdekel annak a mai nap még elküldöm a kimoderált írást, aztán nem akarok ezzel tovább foglalkozni.

degye75 · Lelkes újonc (90 hozzászólás) · 2014. november 05. 22:50

Elvira nem elérhetetlen... :-) Én beszéltem ma vele. Elsőre. Nagyon kedves és készséges volt, mindent megtudtam, amire kíváncsi voltam. :-)

Ja, van egy titka a dolognak: korán kell hívni. No nem hajnal  négykor....;-)

 

kiwistar · Újonc (26 hozzászólás) · 2014. november 05. 22:47

Hogy lehet hozzád bejutni Elvira. Telefonon elérhetetlen vagy :(

 

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. november 05. 20:20

Na akkor a masszázs story újra kivesézve. (remélem) :D

Törölt felhasználó · 2014. november 05. 10:20

Metroman! A Baywatch-os képzelgésed tetszik! :)) Amúgy nekem is volt annak idején egy egyéjszakás kalandom egy harminc feletti hölggyel,de nem nézett ki valami jól. :) És mikor az actionre került sor éreztem,hogyha rá gondolok nem fogok elmenni,így azon törtem a fejem,hogy kire hasonlít legalább egy picit. És arra jutottam miközben hátulról toltam neki,hogy a Barátok Köztből Nórára. :)) (persze erős túlzással) :)) Na és arra gondoltam kb,hogy én vagyok a Berényi Miki és jól elrendezem az ügyvédnőt. :)))) 1 perc alatt végem lett így már. :)) Szóval fejben dől el valóban. ;)

 

Törölt felhasználó · 2014. november 05. 10:14

Helyes Elvira,ahogy kell! :) Előre is boldog szülinapot akkor! ;)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen