Kedves Uraim!
Nem védek senkit, de olvasva a fórumot, látva a sok negatív tapasztalatot elég elkeserítő, hogy csak az egyik oldal van hibáztatva mindenért. Senki sem tökéletes, de azért azon érdemes elgondolkozni, hogy mire mi a válaszreakció, de azt hansúlyoznám, csak az változatsson, aki esetleg hasonló hibákba esik. Gyakorlati példákra fordítva a szót: A legtöbbetek nem tud érelmes magyar mondatokat formálni, pedig elvileg ez alapintelligencia, olyannyira, hogy még alany, se állítmány sincs a mondatba.
pl.: érdeklődés után a lány adja a címet, majd elhagzik a kultúrált mondat: és ott?? Hát akkor ott vagy, igen és??? akkor ott akkor állsz. Vagy erre mi a helyes válasz?
Következő: -Szia láttam a hirdetésed. csönd. esetleg még hozzáteszi h a vidékilányon. majd újra csend. Igen és? Ebbe hol a kérdés? Bárki gondolja h az adott lány nem tud róla?
Következő gyakori értelmes kérdés szokott lenni: "Hol vagy?" Na ugyan szted? Itthon, ülök az ágyon. Ha a lány vmi hasonló választ adna, vérig lennétek sértve.
Ez meg elgondolkodtató: a lány közli kölcsönös francia van. kérdés: "és akkor én nem nyalhatlak ki?" na most ha két emberről beszélünk vajon hány variációja lehet a köcsönös szónak, hogy ezt sokan értelmezni nem tudják?? Arról már nem is beszélve, hogy ha az ember nem a szlengszótárból szedi a szinonímákat sokan meg sem értik.
Sok probléma merül fel az időpontokkal kapcsolatban. Ez is érthető, mivel vagy számkijelzés vagy nem, vagy eljöttök v nem. Meeg ha az ember azt mondja 20p múlva, akkor ááá az sok, csak 10p múlva jó, és 40p után beesik a delikvens. Ha az ember pedig meg meri neki említeni, h késett akkor: Ki?? Mikor??? Áhh én nem, v hát igen, de ez meg az. De ha ez a másik oldalról történik, szerintetek az persze felháborító és megbocsájthatatlan.
További érdekfeszítő párbeszéd: A lány kérdi mikor szeretnél jönni. Kultúr válasz: Most. Kérdem én, hogy lehet most jönni, ha csak itt nem állsz a ház előtt? A jönni és az indulni 2 külön ige, jelentésük nem fedi egymást.
Az még kevésbé baj, ha megkérded: Kések egy kicsit, nem baj? Hát de, csak legalább szóltál.
Az meg, h köszönés, semmi nélkül lerakjátok a telefont....ez nem egy amerikai film, ahol ez divat.
Az is egy értemet kifejező dolog, hogy felsorolja a lány az extráit és olyanra kérdeztek rá amit nem mondott, ha nem sorolta fel szerintetek van??
Nahát az meg h szex gumi nélkül. Válasz általában: Méé attó nem lehetsz terhes!! Komolyan, szerintetek az a legnagyobb probléma ebben az esetben? Ez vonatkozik a popó gumi nélkülre is.
Ha a lány meg nem vállal valamit jönnek a fárasztó kérdések, h nem szeretnéd kipróbálni? Miért a magánéletbe se csinálod?.....no comment
Szorolhatnám még sokáig, de szerintem ennyiből is illusztrálható, hogy a férfiak is lehetnének néha kedvesebbek illetve kultúráltabbak, lehet, hogy a lányok is később fáradnának bele a hasonló intellektusú beszélgetések tömegébe, amit folyamatosan kapnak! Egy nő nem egy darab hús, amit megv*szel kilóra, legyen akármilyen, hanem egy érző lény....Aki normál szituációkra nem megfeleően válaszol, az tényleg kerülendő, de az nem aki az ilyeneket nehezen tűri! Gondoljátok végig!