Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 10. 15:44

Horribilis *rakon dolgozik és a szexnek még csak a lehetősége sem merül fel nála, legalábbis telefonban nem. Valahogy nem csodálom, hogy nem tolonganak nála a vendégek. Ezekkel az *rakkal max nyugatabbra a külföldieknek lehet érdekes, debibe ez nem fér bele.

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. december 10. 16:28

Nos én voltam..... Az ajándék mértéke a szokásos Marina parti. A szinvonal és a lehetöségek ugy szint felsökategóriás!!!!

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. december 10. 16:31

Ja a tolongásról egy két Mt tudna mesélni......

Tilllala · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. december 10. 16:44

Szia Én Petra 29 vagyok:) Szívesen vállalak beneteket. Rólam nincsennek rosz tapasztalatok,és negatív vélemények. pussz.

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. december 10. 17:56

A "nem tolongást" kétlem. Mert pl nekem még semmilyen formában és időpontban nem sikerült velle kommunikálnom és gondolom ez nem azért lehet mert unatkozik. Írtam emailt hívogattam különböző időpontokban de semmi csak a csörgés. Én megúntam a dolgot biztos nagyszerű szolgáltató csak elérni nem lehet.

 

Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 10. 19:43

Kedves Uraim!

 

Nem védek senkit, de olvasva a fórumot, látva a sok negatív tapasztalatot elég elkeserítő, hogy csak az egyik oldal van hibáztatva mindenért. Senki sem tökéletes, de azért azon érdemes elgondolkozni, hogy mire mi a válaszreakció, de azt hansúlyoznám, csak az változatsson, aki esetleg hasonló hibákba esik. Gyakorlati példákra fordítva a szót: A legtöbbetek nem tud érelmes magyar mondatokat formálni, pedig elvileg ez alapintelligencia, olyannyira, hogy még alany, se állítmány sincs a mondatba.

pl.: érdeklődés után a lány adja a címet, majd elhagzik a kultúrált mondat: és ott?? Hát akkor ott vagy, igen és??? akkor ott akkor állsz. Vagy erre mi a helyes válasz?

Következő: -Szia láttam a hirdetésed. csönd. esetleg még hozzáteszi h a vidékilányon. majd újra csend. Igen és? Ebbe hol a kérdés? Bárki gondolja h az adott lány nem tud róla?

Következő gyakori értelmes kérdés szokott lenni: "Hol vagy?" Na ugyan szted? Itthon, ülök az ágyon. Ha a lány vmi hasonló választ adna, vérig lennétek sértve.

Ez meg elgondolkodtató: a lány közli kölcsönös francia van. kérdés: "és akkor én nem nyalhatlak ki?" na most ha két emberről beszélünk vajon hány variációja lehet a köcsönös szónak, hogy ezt sokan értelmezni nem tudják?? Arról már nem is beszélve, hogy ha az ember nem a szlengszótárból szedi a szinonímákat sokan meg sem értik.

Sok probléma merül fel az időpontokkal kapcsolatban. Ez is érthető, mivel vagy számkijelzés vagy nem, vagy eljöttök v nem. Meeg ha az ember azt mondja 20p múlva, akkor ááá az sok, csak 10p múlva jó, és 40p után beesik a delikvens. Ha az ember pedig meg meri neki említeni, h késett akkor: Ki?? Mikor??? Áhh én nem, v hát igen, de ez meg az. De ha ez a másik oldalról történik, szerintetek az persze felháborító és megbocsájthatatlan.

További érdekfeszítő párbeszéd: A lány kérdi mikor szeretnél jönni. Kultúr válasz: Most. Kérdem én, hogy lehet most jönni, ha csak itt nem állsz a ház előtt? A jönni és az indulni 2 külön ige, jelentésük nem fedi egymást.

Az még kevésbé baj, ha megkérded: Kések egy kicsit, nem baj? Hát de, csak legalább szóltál.

Az meg, h köszönés, semmi nélkül lerakjátok a telefont....ez nem egy amerikai film, ahol ez divat.

Az is egy értemet kifejező dolog, hogy felsorolja a lány az extráit és olyanra kérdeztek rá amit nem mondott, ha nem sorolta fel szerintetek van??

Nahát az meg h szex gumi nélkül. Válasz általában: Méé attó nem lehetsz terhes!! Komolyan, szerintetek az a legnagyobb probléma ebben az esetben? Ez vonatkozik a popó gumi nélkülre is.

Ha a lány meg nem vállal valamit jönnek a fárasztó kérdések, h nem szeretnéd kipróbálni? Miért a magánéletbe se csinálod?.....no comment

Szorolhatnám még sokáig, de szerintem ennyiből is illusztrálható, hogy a férfiak is lehetnének néha kedvesebbek illetve kultúráltabbak, lehet, hogy a lányok is később fáradnának bele a hasonló intellektusú beszélgetések tömegébe, amit folyamatosan kapnak! Egy nő nem egy darab hús, amit megv*szel kilóra, legyen akármilyen, hanem egy érző lény....Aki normál szituációkra nem megfeleően válaszol, az tényleg kerülendő, de az nem aki az ilyeneket nehezen tűri! Gondoljátok végig!

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. december 10. 19:44

Én még akkor hívtam mikor idekerült. Október vége november eleje. Néhány csöngés után felvette, tájékoztatott kézségesen, csak már szinte mindent elfelejtettem :-P

De csak sztem fogom még hívni, csak legyen rá időm....

 

nagy faszu12 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. december 10. 20:06

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

sziasztok szeretnék veletek megosztani egy nem minden napi történetet. A mi nap folyamán jártam REBEKA nevezetü lánynál és kint hagytam a kabátom az elötérben én hüje meg benne hagytam a tárcámat és 1 ora mulva kimentem és nem volt a kabátomban a tárcám montam hivom a rendöroket nem akarta még akkor sem vissza adni nekem de mikor mar tárcsaztam a 107 et akkor adta vissza és azt monta nekem hogy felejcsen el a környékét is szoval aki teheti az ne vigyen magával pénz tárcát mert nagyon szeret zsebbe kotozni,

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. december 10. 20:27

......és még te írtál rám a chaten, hogy szeretnél ma jönni, hogy mik az árak!  :D  Ezért nincs infó chaten!  Ráadásul még hirdető is vagy. Ostoba!  :D  Különben hámhúsz 1 óra és az 60 perc!  :D :D :D

 

 

Viki36 · Lelkes újonc (6 hozzászólás) · 2013. december 10. 21:00

Kcsicsillag! Nagyon egyet értek veled!! Ezt nagyon szépen és jól meg fogalmaztad!!! Köszönöm a többi hirdető nevébe is!! 

 

Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 10. 21:20

Viki36! Örülök, hogy Te is ugyanazon a véleményen vagy, mert ez a hozzászólás már rég kikívánkozott belőlem!

Szó esett a lányok "megkaphatóságának értékéről" is, arról meg csak annyit: szerintem mindenki maga dönti el mennyiért bocsájtja áruba a testét, továbbá teljesen mindegy mennyit mond, úgyis piacon érzik magukat az emberek és próbálkoznak "kevesebbért licitálni". és még meg is kérdik addott esetben, hogy neked annyit számít az az x..? és neki? A másik, hogy már úgy érzi a legtöbb férfi, ha oda telefonál már ő írja a szabályokat, ami független attól, hogy a lány mit mond!

Ami még eszembe jutott és probléma a férfiak részéről, hogy milyen a lakás. Persze ez fontos, bár nem ingatlanos minőségbe érkezik, de miért is alkudik, ha közbe magasabb színvonalt szeretne? De azon nem gondolkozik el, hogy ilyen esetbe az elméletbe hol van a minusz... Vagy a diszkréció kérdése, mikor már a visszhangzó folyosón elkezdi mondani az ő "kéréseit", akkor a lány felé, hol a diszkréció? De ugyanakkor ne költözzön a lány sokat, mert akkor biztos átverős. Ez akkor hogy is van?

Előző hozzászólás, hogy a lány meglopta, van ez fordítva is, mikor megpróbálja visszavételezni amit odaadott az "úriember", vagy ha tájékoztatva van, hogy jöhetnek egymás után, majd ketten érkeznek, mondván a barátja ne maradjon már odalent és a barát már a konyhaszekrényt is végignézte... 

Meg a tipikus ezet de nem....-it mondtál? Miért gondolja nem tudom mit beszélek? Sosem volt annyi... vagy h feljöhet megnézni? miért kirakat ez? eléggé elfajultak a férfiak mostanság, de így is van aki megtartotta jómodorát szerencsére, csak az a baj ők elenyészöbbek... :(

Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 10. 21:23

Azt is szeretem, mikor megkérdezik, h jössz házhoz, majd tájékoztatva van a további ......ekről és nem érti miért. Gondolta gyalog megy valaki? Vagy akkor van az az opció hogy ő jöjjön, persze az nem jó.... De az tetszett mikor az volt a válasz: miért annyi 2 buszjegy? :D

Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 10. 21:33

De a legjobb az volt, h a 0-0 az egyesek értelmezése szenint nonstop, ha meg nonstop jött a kérdés hogy 0-24 ig dolgozol? Akkor nem szoktál aludni?? (Dehogy is, vámpír vagyok! :D :D)

Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 10. 21:39

Közbe jutnak eszembe a dolgok. meg az a kérdés, hogy hány vendéged volt ma? Erre van helyes válasz? Ha sokat mond a lány akkor hú de nagy....., ha keveset akkor biztso valami nem jó.... Erre milyen választ várnak? A kötetlen beszélgetésnek nem biztos, hogy ez a legjobb kezdő mondata. 

Igazából nem tudnám megfogalmazni, mi az ami mind2 félnek egyaránt megfelelő lenne és a kompromisszumra jutást eredményezné minden esetben, bár ez elég idilli elképzelés a részemről. 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. december 10. 21:57

Ha nem tetszik a vendég nyelvezete miért fogadod? Nyomd ki, és kész! Nem kell itt külön órát tartani magyar nyelvből! Ha nem szimpi a telefonba, nem kell vele foglalkozni!

Engem is nyomott már ki csaj, és utána nem is vette fel! Na Istenem, most mi lesz? Call next!

 

Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 10. 21:59

Az indirekt kérdések is érdekesek. Az ugye úgy, hogy... hát nem fel feltétlen, de próbálkozni lehet, csak nekeltsen rossz benyomást, ha a válasz nemleges vagyis nem ugye úgy... És érdeklődve látnám a férfiak vélényét is...

Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 10. 22:03

Mi lenne? Mondjuk a vendégek 90%-a rostán nem megy át, továbbá kiírják, hogy a lány elérhetetlen (pedig lehet, hogy csak az adott illetőnek) és mellesleg a megélhetés sem elhanyagolhatatlan. Nem azért írtam ki, h ki kit fogad, hanem részleges válaszként az itt hirdető lányok esetleges viselkedésére és a lehetségesen így gördülékenyebb poziítv kapcsolatfelvétel érdekében!

 

Dóri24 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. december 10. 22:30

Szia Kicsicsillag!

Eddig még soha nem írtam a fórumra, mert nem szerettem volna itt középpontba kerülni! Én is teljes mértékben egyet értek veled! Sőt, ha nem bánod "megosztom" a nyíregyházi fórumon is!

 

rocha · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. december 10. 22:32

Sziasztok! Linda 21-röl tudtok vmit írni?

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. december 10. 22:41

Nah, mindenki hozzászólását elbírálják? Nagyon helyes! ;)


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen