Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2014. október 29. 14:25

Köszi Marcus! ;) Már nem találok szavakat lassan,amit nem moderálnak ki és azt jelenti. Már a lecsómból is lecsípnek egy betűt. :D Miért olyan titkos ez a szó? :)) Okés,hogy a randa szavakat moderálják,de hogy már ezeket is,kezd vicces lenni. :D

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 29. 14:12

lefordítom neked :)

 

szeretetre = ***moderálva***

gyengédségre = még több ***moderálva***

megértésre = rahedli sok ***moderálva***

 

:D

 

Törölt felhasználó · 2014. október 29. 13:18

A bemutatkozó szövege is érdekes. Miszerint: "Érettebb urak előnyben,mert ők tudják mire vágyik,szeretetre,gyengédségre,megértésre." :) Ezeket nem itt kell keresni kedves Alexandra,vagy ha mégis ezek kellenek itt neked,akkor ne kérj el az idősebb uraktól ezekért lecs*t! :) Legalábbis én nem tudnék neked őszinte szeretetet adni az ágyban,miután tudom,hogy a lecs*ról szól. Jah mondjuk én aránylag fiatal vagyok biztos azért látom rosszul. :D 

 

Törölt felhasználó · 2014. október 29. 13:05

Nekem csak pozitiv élményeim vannak vele, ha egyről bedzélünk. Részemröl ajánlott kategoria.

 

Lucky Luke · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. október 29. 11:27

Üdv Makktársak! Régen jártam erre. Nem túl pozitív hozzászólást hoztam. :( Az Alexandra (18), Alexandra (19), Gabriella (22) trió... messzire kerülendő! És sajnos "belecsúsztam" Alexandra (18)-ba. A fő szepont a nagy didkók és a belvároshoz viszonylag közeli (gyalog kb. 5 perc) "r*ndelő" volt. De ennyi. És nem több. Az légyottot és az aktust nem részletezném. Legyen elég annyi, hogy: borzalmas! Egy órára neveztem be, de fél óra után alig vártam, hogy kereket oldjak. Ilyen hozzááláásal és sz*lg*lt*tással, nem tudom, hogy megy az üzlet a lányoknak?! Csak kiragadnék egy mondatot a hölgytől: "Simogatni is akarsz?! Mert az is **tra!" Nah jó, itt kellett volna kiszállnom belőle és inkább otton kicsapni..... Egy szó, mint száz. Ízlések és pofonok. Kinek a pap, kinek a paplan. Szóval aki nem akar kurva nagyot csalóni és pofára esni, az messzire kerülje el őket. (Nálam a favorit - ebből a gyér felhozatalból - még mindig a Barbi (22) és Bellini kisasszony.)

Peace! L.L.

Törölt felhasználó · 2014. október 29. 11:11

Fütyülős,Marcus egyetértek továbbra is. :)

nuckythompson · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. október 29. 10:42

tud valaki lányt ajánlani a litván és bolgár testvérváros környékén?

privibe is jöhet

köszi

seximádópasi · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. október 29. 09:38

debrecenben lorát nem ajánlom. átverős ***moderálva*** spiné

Genius · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. október 29. 08:43

Crystal nagyívben kerülendő!!!!!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. október 28. 22:34

Oké. Barby(23) és Lotti(19). Remélem megnyugodott a kicsi lelked. :D

 

Good night.

 

Egyébként a 2 lány pimaszul fiatal, és csinos. Sorry!  Aki meg cetre vadászik, annak kellemes szórakozást.

 

galoca · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. október 28. 22:31

Hi

 

Tudtok egy-két igazán szép lányt mondani?

Most inkább az arcra gondolok. 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 28. 22:01

A kor sumákolása sokaknál bevett dolog, de még mindig sokkal sokkal kevésbé zavaró mint ami Fütyülősnek nem tetszik. Lehet nem a legszebb stílusban írtuk ezt le, de ezen nagyon nem lehet mit szépíteni. Az a feketedő combbelső kicsapta a biztosítékot nálam is. Legalább ne rakna fel ilyen fotót jesszus...

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. október 28. 20:29

Oké. Bunkó voltam. Bevállalom.

DE! Böngészés közben megijesztettek a képeik. Főleg a 16 cm magas Dundikánál. (Állítólag ilyen magas) Aki ráadásul CSAK 85 kg. Ugyan, hagyjuk már. Ez a képsorozat a jóizlés határait már régen átlépte. Miért nem lehet ízlésesebb képekkel, valós paraméterekkel hírdetni? Ez persze nem csak a 2 általam említett hölgyre igaz, de náluk azért extrém a "cucc".

 

Nemtudom. Szerintem a nőiesen telt náluk sántít egy picikét. Nekem a zsánerem, ha már találgatásokba mentetetek bele a CSINOS. Pl. Barby(24), akihez volt szerencsém, és Lotti(19) aki nagy kedvencem, és még sorolhatnám. De akit érdekel az olvasson vissza. A színes betűk még megvannak... ;)

 

Bocs! Én is utálom a hosszú hsz-eket. :D

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. október 28. 16:05

Tisztelt Látogatók!

 

Kérjük, hogy ezt az eszmefuttatást a csevegésben szíveskedjenek folytatni. Ez a Debreceni fórum!

Köszönjük!

Törölt felhasználó · 2014. október 28. 15:25

Na én meg pont ezeket akartam még írni,amiket most te. :)) Totál egyetértek.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 28. 15:19

Pontosan erre próbáltam én is rávilágítani :)

Egyébként Fűnyíró azt írta a csaj a hozzáállása miatt nem jött be. Szóval nem csak bálna de még bunkó is :DD (bocsi nem tudtam kihagyni)

Viccet félretéve a rossz hozzáállást egy feltűnően szép lánynál még csak csak elnézzük mert hát nem minden nap lehetünk együtt olyan nővel, de aki már ilyen tesi "adottságokkal" bír az tegyen már meg annyit, hogy legalább rendes...

 

Fűnyíró · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. október 28. 15:03

Én a stílus miatt írtam. És azt tartom, hogy elfogadhatatlan, ahogy ő írt.

Nem a kifejezéseken akarok lovagolni, hogy kinek mi a telt. A példédra a 165/68-as hőlgy szerintem csak atlagos testalkat.

 

Törölt felhasználó · 2014. október 28. 14:52

Marcus80! Egyetértek.

 

Törölt felhasználó · 2014. október 28. 14:50

Fűnyíró! A telt nők nekem is bejönnek! És szerintem Fütyülősnek és Marcus-nak is. Csak a képeken látható két hölgy nem telt nő. Vannak akik nincsenek tisztában azzal,hogy mit jelent a "telt nő" kifejezés. Ha ők neked "telt nők" akkor milyen kifejezést használsz egy százhatvanöt centi magas és hatvannyolc kilós nőre? Mondjuk ismim apróhirdetésnél járt így,hogy telt hölgyként volt hirdetve kép nélkül,hát elment hozzá és a csaj volt vagy kilencven kiló. Természetesen sarkonfordult és eljött. Ez csak játék a szavakkal. Ilyen módon mondjuk egy totál vak csaj is hirdethetne itt olyan szöveggel,hogy szemtelenül fiatal. :) Mert végülis nem hazudna,de gyanítom nem egy vakra számítana senki. :) Szóval,ha már a két hölgyre a telt jelzőt akarjuk ráhúzni,akkor legyen modjuk extrém módon telt. :)

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 28. 14:40

Az egyik hölgynél akiről Fütyülős ír ráadásul a lábai között a combján meg van feketedve a bőr. Ne haragudjatok de ez már nálam is kicsapná a biztosítékot. Ezen nincs mit szépíteni. Sajnos :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen