Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. december 19. 16:51

Tisztelt Márkusz professzor..!

Maga olyan mint egy rossz gyerek..Kidobják az ajtón,és bejön az ablakon..Nem hagyná abba ezt a meddő vitát???????????????Sokszor sokat nem látni itt,de ha itt van, az ultra gáz..Lehet hogy elveszi valaki a netet Ön elől,és csak egy időre kapja vissza, na és akkor minden vágyát kiéli itt????Ha igen, akkor vegye már vissza valaki tőle az internetet,mert nem jó dolgokra használja..Vagy kérdezzen vagy írjon már valaki mást,mert ez az *lcs*,dr*g* téma ez már több mint szánalmas..Ha ő el tudja magát adni annyiért,hát adja,és jól teszi..Mi meg nem sajnáljuk tőle, igaz??? A mai világban csak az él meg, aki ügyes, vagy szemfüles.., vagy ki hogyan tud..vége a kommunizmusnak egy ideje..akkor meg? Melyik test tája fáj Önnek hogy a Mya húzós *rat kér???Tényleg fogja már fel hogy van akinek meg sem kottyan ez az *r..*lcsó-dr*ga relatív itt...Hagyjuk már szegény Myát,mert biztosan csuklik már naapok óta..javaslom egymás között a belső üzit,vagy hogy fagyasszuk már ezt az ügyet,mert értelmetlen..Nagyon köszönöm!

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. december 19. 16:56

Jaj Zandrás..de kis morci vagy..tán bolond nem vagyok hogy felfedjem magam..De már jártál nálam, jól is voltunk egymással:))) Sajna csak ennyit mondhatok,meg hogy ne morcoskodj..Boldog, szeretet teljes, "békés", áldott Karácsonyt mindenkinek!

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 19. 18:51

Végül mindig a hirdető mondja meg a tutit. Széllel szemben én sem tudok már hugyozni! Alá szolgája :)

 

Xal Naga · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. december 19. 20:25

En hasonlokepp vagyok Izacskaval

Altalaban 1 ora amit megbeszelunk de mindennel eggyut ez megvan 2 ora is kellemes beszelgetopartner es korrekt sz*lg*ltat*. Mindig mosolyogva fogad es hasonlokeppen vagyunk a f*z*tessel mint amit te leirtal Melinel. Sajnalom hogy elerhetetlen Meli sokaig tervezgettem mire"eltunt" es elszalasztottam a lehetoseget.

mikli22 · Újonc (18 hozzászólás) · 2013. december 19. 21:35

Üdv.. Tudnátok   Nori 18-rol  infot,,.  szeretném meglátogatni  ,véleményeteket megosztanátok?Köszönöm,,,

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. december 19. 22:10

Nem vagyok morci.....D: Csak nem szeretem mikor valaki nem járt egy hírdetönél és *r-érték arányt próbál megállapitani......Egyébként Marcus80 Melicica rózsái a Bp középkategóriába tartozott!!!!! Remélem ezzel tisztába tettem az ár kérdést. Julcsika ezek szerint jól elvoltunk egymással?????? Talán elárulnál magadról valamit?????? Privátban?????

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. december 19. 22:14

Köszönjük!!!Innen legalább el lehet indulni...

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 19. 22:22

Szia!

 

Az egy-két extrát leszámítva ***moderálva*** volt a félidő, ez szerintem alap*r. Semmképp nem volt a bp-i *raknak még csak a közelébe sem. Lehet később változtatott ezen csak nekem nem szólt, de már mindegy is. Én sajnálom, hogy ő nincs már.

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. december 19. 22:31

Nem járok félidöre.... egészz full extra ***moderálva***

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. december 19. 22:43

Na ez szép...***moderálva***rózsaszál, és ez a frankó, jó *lcsó, mindent tudó, érdemes feltétlen hozzájárni kategória a marcus professzornak...ez szép..Én hiszek Zandrásnak, mert gondolom érdeke nem fűződik hozzá hogy hazudjon..Ez akkor mindent megmagyaráz..Zandrás drága..-tudom hogy morci leszel,de nem mondhatok magamról semmit..vagyok, nagyon is valós, hidd el..Én vagyok itt a megmondó, igazságosztó időnként,..Lehet van aki bír, van aki nem..De a hírdetői álláspontot képviselem mindenképp..Köszi a megértést! 

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 19. 22:59

amikor én jártam hozzá 2-3 óra hosszáért hagytam ott annyit de már bőven is számoltam, az alap egész extrás idő ***moderálva*** volt. nem tudom te, hogy számoltad :)

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 19. 23:03

Nem értem őszintén te mit kotyogsz bele, ***moderálva*** rózsa voltak az árak, ez egyáltalán nem mondható soknak, ennyi itt majdnem mindenki. extrája meg van akinek van van akinek nincs. Ehhez képest a szóban forgó pesti leányzó dupla ennyit kér. Most akkor melyik nem éri meg? Sose kért Meli ***moderálva***rózsát semmiért, legalábbis tőlem nem, ráadásul ha annyit hagytam ott akkor sem egy órát voltam nála hanem 2-3at. Én szerintem nem nagyon van olyan lány aki elfogadja, hogy 2-3 órát nála dekkoljon egy vendég... Legalábbis jelenleg nincs.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 19. 23:13

Egyébként meg érdekes, hogy mindig a hirdetők védik egymást erősen, vagy egy friss reges valaki meglepő módon. Van hirdetők egymást közt ott beszéljetek ki minket vendégeket. Én sem követem mindig a fórumot mert vannak lapos időszakok, de néha 1-1 témához hozzászólok, és nem fogok csak azért csendben maradni mert xy-nak nem tetszik, majd akkor nem írok tovább ha úgy érzem nemtudok érdemlegeset írni. Legfőképp az nem érdekel ha pont a hirdető pampog, kik vagytok ki, hogy megmondjátok mit csináljunk? Ez a fórum arra van, hogy mi vendégek megbeszéljük egymás között az élményeket. Ha mi nem lennénk nektek se lenne munkátok, úgyhogy visszább lehet venni az agarakkal. Nektek ott van a hirdetők egymás közt minket meg hagyjatok békén. Ha én lennék a modi nem is engedném, hogy ide írjon hirdető mint ahogy mi sem látjuk a hirdetők fórumát...

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 19. 23:20

Izácskát már egy ideje tervezem, csak megerősítetted bennem, hogy érdemes. Köszi :)

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 19. 23:22

A hirdetőkkel kapcsolatos kommentemben természetesen tisztelet a kivételnek :) Az az egy kettő nagyokos aki meg mindig közbekotyog (jellemzően ugyanazok) meg vegyék észre magukat...

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 19. 23:30

Boginál voltam amikor még Zafira volt, valóban egy élmény volt, meg tudom erősíteni. Ciciben ő sem erős de az a popsi mindenért kárpótolt :) Hozzáállása is remek.

 

"Árpád Lőwy" · Újonc (44 hozzászólás) · 2013. december 20. 00:18

Marcus! Sok mindenben igazad van. Tapasztalatból tudom, hogy durvulnak a dolgok a szolgáltatók részéről. Megbeszélt időpontok hírtelen megváltoztatásai, lassan rendszeressé válnak. Ma nem itt nem dolgozik... stb. mondja a telefont kezelő BN. Arra nem is gondol, hogy ezt megelőzően a lány, néhány perccel ezelőtt a kamu hívást kezdeményezőnek még teljesen mást tájékoztatást adott. Ezt velem, mint oda (is) viszajáróval is megtették már. Azt gondolom, hogy az általam nyújtott ellenszolgáltatás nagyvonalú volt és a lányokhoz való viszonyulás is a kölcsönös megelégedésre törekedett,

részemről. Én megértem a "viccet", de van egy rossz tulajdonságom, nem felejtek és nem is nyelem le az ilyeneket, mint mások... én is tudok viccelni, kis türelmet kérek csak hozzá....

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. december 20. 07:43

Ezt igazán sajnálom...De ha hívlak a priváton felveszed D:

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. december 20. 08:20

Hát azt tutira veheted hogy nincs olyan szolgáltató..Miért nem költöztél egyenesen hozzá.??.Hogy miért kotyogok bele???Mert a gyomra már senkinek nem veszi be azt ami itt folyik..Nem tudom ki vagy,de lassan inkább én fizetnék neked hogy láthassalak, és jól a fejedre olvassak,mert hogy szépet nem tudok mondani az eddigi produkciód után, az tuti...

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. december 20. 08:25

Csak hogy ide a hírdető fizet, és nem te..Nem tűnt fel??? És hogy az utolsó szó mindig a tied szeretne lenni????És leírtad végre valahára hogy mi a lényege ennek a fórumnak..Akkor miért nem azt csinálod????TAPASZTALAT CSERE! És nem oldalakon át kifogni egy szolgáltatót, és annak csinálni a negatív reklámot..Szerintem tényleg jobb lenne ha nem feszegetnénk ezt a témát..A modit is hagyd békén..Kinek képzeled te itt magad????Írj más témát..Pl mikor és hol jártál utóljára,és tapasztalat..Sehol???Akkor maradj csendben,mert már elmondtad bőven a magadét...

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen