Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 26. 08:17

Ez részben annak köszönhető, hogy időről időre ide téved egy fecske a pesti vagy a nyugati régióból 1-2 napra és horror *** moderálva *** tolja magát. Felverik az*** moderálva ***, a többi meg vérszemet kap és ő is emel. Persze van kevés kivétel, de abból a 100-nál is több hirdetőből jó ha 5 ér valamit. A többit nagy ívben kerülni kell. Való igaz, hogy pesten nem sokkal többért már olyan fullos csaj ugrál rajtad, hogy álmodni se mernél szebbet, itt meg...

De tisztelet a kivételnek természetesen!

 

DeepBlowjob · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. október 26. 07:55

A Debreceni lányok *** moderálva *** magasak , szolgáltatásaik alacsonyak!!!

Pesti viszonylathoz képest gyalázatos!!!

 

Lányoknak el kellene gondolkodni miért is kérnek olyan magas árakat a semmiért!!!!

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2014. október 25. 14:48

kösz! 

 

n_joy · Újonc (13 hozzászólás) · 2014. október 24. 16:14

Edina 41 és Szöszi 38 együtt r*ndel? mert a képek ugyanabban a  lakásban készültek.

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2014. október 24. 12:46

Igen, biztos

 

Törölt felhasználó · 2014. október 24. 12:28

Pöcörő! Nem is rossz ötlet! :)) Bár sztem egy ilyen vendég 3-szori látogatása után,már nem dolgozik a hónapban. :))

 

kereső2 · Újonc (17 hozzászólás) · 2014. október 24. 12:13

Ez biztos? Éppen most néztem ki a két Jázmint. XDD

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2014. október 24. 10:45

Szépen belehúzott a szokásos kamuképes banda:

jázmin 21, nóra 21, diána 19, anikó 21, jázmin 22, amina 19, amina 20

Mind ugyanaz és kerülendő.

tanczos · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. október 24. 10:27

Most ez kit érdekel,de tényleg??? Ha volt volt,ha nem akkor meg nem. Nyilván bűzlik az egész story,és némi bugyuta önreklámot érzek ki az egészből,de haggyjuk már ezt a témát!! Unalmas,és van itt más szolgáltató aki érdemesebb arra,hogy napokon át nekik pörgessük a fórumot.

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2014. október 23. 23:04

Istenemre mondom elmegyek Ninettkéhez egy légyottra és ha már ott vagyok megkérdezem ezt a Jancsifiút, hogy tényleg volt-e ilyen nála vagy csak a képzelete szárnyalt a fiatalembernek?

Ha esetleg valaki megelőzne és van erről infója, akkor ne legyen rest megosztani! ;-)

 

Kóstolgató · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2014. október 23. 22:17

Jancsijányka. :D

 

Kóstolgató · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2014. október 23. 21:29

Régebben Sziszike néven hirdetett. Még egész pozitívan írtál erről a lehúzós, unott lánykáról. "Szakmája" szégyene! A melle eres, a hasa löttyedt, a combja narancsbőrös. A munkáját rühelli, amint honoráltad előre, már alig várja, hogy elhúzz onnan a gedvába, hogy békében tévézhessen. A gyenge minősítés az orális és vaginális teljesítményére rendkívül túlzó. Őneki kellene fizetnie a kuncsaftoknak a szenvedésért, és nem fordítva! Ruhában, ügyesen fotózva egyébként csinosnak tűnik, én is szépen lépre mentem.

 

Robci · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. október 23. 19:08

Üdv valaki leírná nekem hogy hol van a POLIRUDVAR mert sokan mondják hogy kerülendö jó az is ha csak privátban. Másik kérdés Jázmin 20 valami tapasztalat valakinek vagy Maya 19 ? A választ előre is köszönöm.

Törölt felhasználó · 2014. október 23. 16:08

Lora nagyon barátságos és kedves amennyiben hajlandó vagy Nőként tekinteni rád és úgy is bánni vele. Odaadó, kedves, jó illatú, hamvas testű kis virágszál ;-)

 

rock84 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. október 23. 15:41

akár privátba is irhat akinek van tapasztalata a 2 lányról

rock84 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. október 23. 15:38

Szandy 19-ről és Lora 19-ről van infótok a képeken nagyon jól néznek ki 

dzsanni24 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. október 23. 15:05

Kedves Lara22!

Nem tudlak elérni a megadott telefonszámodon!

Légyszi írj, ha van másik elérhetőséged! Köszi.

Törölt felhasználó · 2014. október 23. 14:10

Kedves Mucus05! Akkor se rendeljen oda senki egyszerre két pasit! Akkor sem,ha már többször járt úgy,hogy valaki nem ment el és emiatt "bukott" egy másik partnert. Nem szabad általánosítani! Jah és az igaz,hogy azt írtad,hogy te nem helyesled,de hozzátetted,hogy megérted! Hát szerintem,ha megérted az ilyet,az is elég rossz már.

 

Törölt felhasználó · 2014. október 23. 14:07

Tank! Egyetértek!

 

Törölt felhasználó · 2014. október 23. 10:29

Hi mekkora forgalma van itt egyeseknek,csak úgy sorban álnanak,a kilincset többen is fogják és sorsolnak fej vagy írás.


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen