Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 20. 08:47

Még egyszer és utoljára megkérlek kedves Julcsika vagy legyen akárki is a nick mögött, hogy ne utasítgass. Nem bántottam meg senkit, nem szidtam senkinek sem a felmenőit, nem fenyegetőztem. Ellenben egyesekkel. Úgyhogy én azt javasolnám neked, hogy fejezd be ezt, hogy beleszólsz olyanba amihez semmi közöd és játszod itt a kiskirályt. Ha majd olyat teszek ami sérti a fórum szabályait akkor majd sírhatsz meg mehetsz az adminokhoz, hogy tiltsanak ki az, hogy egy hirdetőnek nem tetszik amit írok hát nagyon sajnálom de teszek rá! Mi az, hogy írj más témát? Mit képzelsz te, hogy megszabod miről lehet itt beszélgetni????!!!! Mit tudsz te hozzászólni akármihez is? Vetted valaha igénybe akárcsak egy lány szolgáltatásait is? Csak azért írsz véleményt mert úgy érzed neked feltétel nélkül a hirdetők pártján kell állnod? Mirefel? Néztél te szét mostanában mennyi a kamu hirdető? Igaza van Árpád Lőwy-nek, kezdenek itt eldurvulni a dolgok...

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 20. 08:49

Ja és, hogy tisztázzuk jártam több lánynál is, de az utóbbi időben folyó managerezés meg fikázódás után amit a lányok kamu reggel művelnek egymás lejáratása címén inkább nem írok ide beszámolót. Aki megkeres privátban annak kézségesen leírom és azt ki sem moderálják.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 20. 09:18

Egyébként akkor meg írjunk tapasztalatot, meg konkrétumot ahogy szeretnéd.

 

Mya-nál járt itteni fórumos kolléga szerint másfél idő volt egy ***moderálva***, telefonban nekem már ugyanezt az *sszeget egy időre számolta volna. Szóval hol is a korrektség? Tudom, hogy már lerágott csont a csaj de szerintem nem véletlenül kapta fel a vizet amikor róla lett szó. El tudom képzelni, hogy másokat is át akart dobni a palánkon. Ezek után döntse el mindenki megy e hozzá.

 

Pozitívum:

Dórika(31)

A ***moderálva*** oldalon vannak róla bevállalósabb képei is. Ha bejön az erotikusan telt van mit fogni kategória akkor érdemes kipróbálni. Nagyon kedves, iszonyat jó NF-el. Időt nem nézi, elszámolás átlagos

 

Szabina(38)

Vállal mindent én masszázsra mentem hozzá, nagyon jól átnyomkodott, ellazított. Olyan igazi MILF típus, nekem bejött. Elszámolás nagyon baráti.

 

Szilvi(28)

Csak jókat tudok róla írni. Élőben még gyönyörűbb igazi fullos lány, de emellett nagyon kedves és nem érzik rajta, hogy miss picsa lenne. Picit nehéz időpontot egyeztetni de megéri próbálkozni. Mindenben benne van szinte, az egyik kedvencem.

 

Monica(26)

Masszázsra mentem de közben megjött a kedvem máshoz is. Ügyes lány igyekszik, valóban teltebb mint a képein, de engem nem zavart. Egyszer mindenképp érdemes kipróbálni, az összkép egy olyan 6/10 volt nálam.

 

Zita(32)

A város fényesebbik felén van/volt. A valóságban jobban néz ki mint a képein, bár a haja rövidebb. Jól éreztem magam vele, lehet megyek még hozzá. Összességében 7/10 et adnék neki.

 

Ezek az utolsó tapasztalataim, hátha van akinek segít.

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. december 20. 11:45

Köszönjük szépen mindenki nevében a hasznos információkat! Nem azért regiztem ál néven hogy kötözködjek itt bárkivel kényem kedvemre..Így én ebből a meddő vitából most kiszálok..Olvastam a korábbi hozzászólásaidat,...hááááát, sajnálom hogy nekem NEM az előnyösebbik oldalad mutatkozott meg, mint mindig itt bármilyen vitában ami veled kapcsolatos...beszélgess itt mással,hátha ráakadsz egy harmadik valakire is akivel kedvedre kötözködhetsz..Mondjuk egy 3. Myára:)))))

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 20. 11:56

Szerintem kössünk tűzszünetet mert ez így zsákutca. Egyébként is jön a karácsony nem szeretnék haragban lenni senkivel. Boldog Karácsonyt!

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. december 20. 12:03

Rendben! Boldog Karácsonyt!

 

tibi :) · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. december 20. 12:09

hosszasan ne olvastam vissza mirólva szó! detudom nagy probléma a félreértelezés!

vannak köcsög szolgáltatók és vannak köcsög ügyfelek is!

azt meg még mindig senki nem érti meg hogy: 1.nem körülötted forog a világ, 2.tényszerű véleménynyílvánítás hatásosabb mint a köpködés! vonatkozik ez mindkét oldalra!

srácok! nekem is van negatív tapasztalatom! de nem köpködöm! leírtam hogy mi is történt és utánna tettem hogy nekem mi nem tetszett! az intelligens ember ebbő is leszűri hogy mennyen-e a csajhoz vagy sem! ha valaki érdeklődik pont arról a lányról, akkor én leírom megin mit tapasztaltam! ez hogy oldalakon keresztül szidunk,ócsárolunk,köpködünk,basztatunk,fikázunk valakit, csak magunkat minősítjük vele!

az a szolgáltató aki lehúzós, átverős, hamar híre megy és csappannak az ügyfelek! aki elolvassa a korrekt véleményed és mégis elmegy hozzá az tudjon rá!

elmentélhozzá? többet kért? idő előtt kirakott? nem az a lány volt ott? van ami ellen lehet védekezni! pl Te magad adod oda előra p*nzt, vagy ha látod valami nem stimmel be semész a lakásba!

meg miaz ho valaki dr*ga? mi autószerelők se egy *rban dolgozunk!

mindegy kezdem felhergelni magam! jó lenne olvasgatni tapasztalatokat, mert megint szeretnék elmenni egy lányhoz, van kiszemeltem, demégis jó lenne másokról is tudni! demost csak a köpködés megy! nem értem kinek jó az hogy oldalakon keresztül bocolgatjátok ki mekkora köcsög! voatkozik ez mindkét oldalra! le kell írni a tapasztalatokat, hozzátéve a véleményed és kész! a szolgálatók ki sajnos ki vannak szolgáltatva, ezér nehéz a helyzetük! mi is ki vagyunk nekik szolgáltatva és a gyökerek miatt van hogy mi isszuk meg a levét! ha mindenki egyformán korrekten állna a másikhoz és a natúr dugás mellett esetleg beszégetésbe is belemennétek lehet so minden kiderlne és rendeződne! ennyi! békés karácsonyt mindenkinek!

akinek van friss élménye Ruby24-el örömmel fogadék egy részletesebb bezsámolót akár privátba is! köszönöm és elnézést hogy újfent belepofáztam ebbe a tartalmas beszélgetésbe!

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2013. december 20. 12:31

marcus80!!! Nem veszed észre hogy ezzel a témával amit indítottál nem vagy népszerű? És amit már csinálsz az már csak mosakodás? Megértem hogy haragba vagy a tükörrel de néha barátkozhatnál vele.

Ki kéred magadnak hogy más ne mondja meg mit tégy de Te osztod itt az észt és mindenki felett szeretnél dirigálni.   Idézet a modorodról saját leveledből ....Mi az, hogy írj más témát? Mit képzelsz te, hogy megszabod miről lehet itt beszélgetni????!!!!   -----fejezd be ezt, hogy beleszólsz olyanba amihez semmi közöd és játszod itt a kiskirályt------egy kettő nagyokos aki meg mindig közbekotyog (jellemzően ugyanazok) meg vegyék észre magukat...----kik vagytok ki, hogy megmondjátok mit csináljunk?----Nem értem őszintén te mit kotyogsz bele---Valóban nem vagyok otthon a sz*kmában ugyanis sem himringyó sem str*ci nem voltam sosem.---menj ki Dubai-ba---stb

Nem hívott ide senki és ha nem tetszik el lehet tolni a biciklit. Te akarod megszabni a szolgáltató mennyit kérjen? Frissítsd már fel a számtani ismereteid ha Mya óra másfél óráért el kér x rózsát, ezért a speciális szolgáltatásárt, akkor a másik szolgáltató egy gyors fraciáért vagy egy gyenge szolgáltatás után 10-15 perc alatt kicsontozza a vendéget ki dob és elkéri felét vagy harmadát, melyik keres többet? És akkor nem beszéltünk a másik vendég fogadása előtt mennyivel többet kel dolgozni a terep tisztán tartása érdekébe olajos masszás követően, mint egy francia után. Én is meg kerestem Myá-t és érdeklődtem milyen szolgáltatást vállal be és az árak felől. Valóban az árak magasak de azt is nézni kell mit nyújt, és mennyi időt fordít rá  logisztikai háttér stb  vesz igénybe.  Ez a szolgáltatás  nem munkanélkülieknek és főleg nem koldusoknak van. Akinek  nincs p*nze (vagy sokkalja ) használja a marokmarcsát az a legolscsóbb és sem vitatkozik. Te küldesz el másokat Dubai-ba  stb, Téged is el lehetne küldeni megérdemelt helyre. Fel vagy háborodva ha tanácsolják neked is megvan a lehetőséged hogy próbáld ki milyen ha pénzért árulod tested, ki nem mondva is elítéled ezt a női magatartást de elvárod hogy Téged bagóért különböző extra igényed elégítsék ki. Egyébként Julcsika véleményével tökéletesen egyet érte. Kicsit jobban kellene tisztelni a NŐ-ket.  Több generáció felnőtt úgy hogy egyre kevésbé tisztelik a nőt. Hol van már az az idő amikor a férfi életét áldozta (párbaj) a Nő tekintélyének védelmében. Háborúk voltak a nő miatt stb. Rohanó világunkba sok férfi azt gondolja kilóra megveszi a nőt és kénye kedve szerint a nő elégítse ki esetenként extra vagy perverz hajlamait.  Addig még meg nem kapja kedveskedik, tenyerén hordja, adott pillanatban akár a fenekét is ki nyalja, használat után meg eldobandó???  No ne már nézzünk már tükörbe elavult már az a közmondás ami a teremtés koronájává emelt bennünket.  Mind két oldalon vannak kirívó esetek. Én is hibázok de nem szándékosan és tudok önkritikát gyakorolni. Véleményünkkel kritikánkkal tanítsuk formázzuk egymást, a jó pap is holtig tanul, mégis bután hall meg.  Független milyen nemű kevésbé vagyunk képesek saját hibáinkat észre venni, sőt ha erre más felhívja figyelmünket sem, inkább sértésnek vesszük. Meg kellene már tanulnunk a kritikát kulturáltan kezelni mert ha az pozitív eredményeket hoz az mindenki számára jó. Próbáljuk már tisztelni a NŐT.   Ne csámcsogjunk azon mennyit keres, (és aki ezt kritizálja mennyit keres ha van erre pénze) próbálja meg Ő is, férfiakra is van igény. Figyelmen kívül hagyják mi költségbe kerül egy ilyen szolgáltatás fenntartása,  milyen egészségi következménye van, menyi ember változó igényét és IQ ját kell elviselni, és azt is ha az egyre növekvő fiatalok  túlkínálata miatt hamar kiszorításra  kerül. Ez a szolgéltatás egy két évtized és utána mi lesz??? Férfi társaim nézzünk már tükörbe,  és próbáljunk gondolkodni és főleg viselkedni. Senkit nem hívnak ide ha nincs pénze keressen más megoldást. Egyébként a debreceni lányok akik nagyon szépek vonzóak és csinosak, *raik átlag barátságos *r Igényesebbjei kicsivel dr*gábbak az extrákat meg meg kell f*z*tni. Ezt úgy mondom hogy jövedelmem nem éri el a minimálbér kétszeresé, az az nem vagyok vastag. Akiknek meg nem telik rá az ne fikázzon itt.

Marcus80!!!  örömed telik hogy el üldözted Mya-t az oldalról? Mivel nem kívánok a Te szintedre le éjsüjedni  sem levelezésbe bocsátkozni veled nem fogok rá válaszolni akár hogy szeretnéd. De a mosakodásodra sem vagyok kíváncsi. Ki kérem úgy magam mint azok a férfi társaim nevében akik még tisztelik a N Ő T (nem csak addig a röpke pillanatig) hogy nagyobb tisztelettel bánj a nőkkel. Mindenkinek kellemes karácsonyt és BUÉK.

Xal Naga · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. december 20. 12:50

Emberek ez a tema mar leragott csont . Szerintem inkabb felejtsuk el es kesz ez nem egy ovodas forum. Kozeleg a karacsony szeressuk egymast :D

Kecskécske · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2013. december 20. 13:01

Pedig szentül meg voltam győződve,hogy Julcsika a lányok Borsik Jánosa,vagy Gaskó Istvánja de ezek után már nem merek mérget venni rá :DDD

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2013. december 20. 13:14

:D

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 20. 13:35

Én nem üldöztem el senkit, Mya nekem 1 órára mondta ugyazat az *rat amit másoknak állítólag másfélre. Inkorrekt dolog és ennyi mert ezek szerint nem egységes *rai vannak és valami alapján variálja mikor mennyit kér el, nem érdekel miért tűnt el, nem sajnálom. Útálom amikor már a telefonban kamuzás megy. Ez egy ilyen szakma, senkinek nem fognak fegyvert a fejéhez, hogy csinálja. Önként vállalják. Van aki szépen megél belőle évek óta és nem csillagos *rai vannak. Mya meg ahogy felkapta a vizet a semmin az mindent elárult. Adja magát, hogy valami nincs rendben körülötte. Én csak megjegyeztem, hogy szerintem dr*ga, erre nekemtámadt aztán másoktól kiderült, hogy nekik nem is annyit mondott az *rral kapcsolatban. Most akkor miért én legyek a hibás, hogy ennyire alapvető dolgot nem képes korrektül kezelni? Sehol senki nem kér el ***moderálva*** még egy fullextrás szolgáltatásért sem, az olyan aki meg 15 perc alatt lerendez és ki is dob az a TP kategória, de azokat itt ki is beszéljük. Az olyanból kevés van azért. A nagy átlag teljesen jó *rakon dolgozik bár változó minőséggel ez igaz, köztük kell megtalálni a jót. Én igenis tisztelem a nőket ezt megmondhatja bárki akinél jártam de a hazudozást nem bírom és rohadtul felbosszant. Ezért akadtam ki és reagáltam úgy ahogy a kedves ex-pesti hölgy reakciójára. Nekiállt fenyegetni amikor én senkit nem bántottam vagy fenyegettem. Ha bemész egy boltba az eladó sem fog fenyegetni, bolond lenne. Ha konkurencia van akkor egymással versenyeznek nem a vevőt basztatják, ez sehol nincs így. Ha mi nem lennénk ez az oldal is értelmetlen lenne és az itt lévő hirdetők többsége igencsak szorult helyzetbe kerülne. Ezt mindig elfelejtik amikor minket vendégeget kezdenek bántani. Mya is csak maga alatt vágta a fát azzal a fenyegető kommentjével és mivel én nem tettem vagy írtam semmi olyat amivel ezt kiváltottam volna ezért szerintem jogosan háborodtam fel.

 

Törölt felhasználó · 2013. december 20. 13:49

Ízácska egyet értek.D És kellemes ünnepeket mindenkinek.

 

tibi :) · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. december 20. 14:26

marcus80 ez az oldal cak egy apró plusz rklmáot ad a lányoknak! ha egyszünne náluk akkor is enne forgalom! abból indulok ki hogy má az internet előtt is létezett ez a szakma és sokan mé most se járnak fel erre az oldalra! akár ügyfél akár szolgáltató! nem tudom nála mennyi egy óra, de olyat már hallottam hogy visszajáróvendégnek adott a lányka kedvezményt! sőőőőt! megkérdezted mennyi és ő mondott egy *rat! ahogy neki se kötelező ezt csinálni, így neked se! meg szeretném felhívnia figyelmed egy apróságra! idézem: "....másoknak ÁLLÍTÓLAG másfélre." Remélem érted hogy az egyik támadási pontot egy állítólagos tényre alapozod!

Mindenki lehet feszült, ideges! Van aki szimplán bal lábbal kelt fel, vanakit napközben borított ki valaki, de olyan is aki a gödörbőlpróbál kimászni és az idegösszeomlás szélén áll! Hogy kinél melyik igaz, vagy hogy kinél mi a helyzet, ahoz semmi közünk, de mivel ők is emberek és mivel tiszteled a nőket, el kell fogadnod hogy egy rossz helyzetben lévő ideges embernek egy rossz szó is elég hogy kiakadjon!

Szegény Myának biztos van elég baja nélküled is! Jobb lenne leszállni róla és zárni ezt a témát!

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 20. 14:33

Egyetértek, egyébként is holnap utazunk el, szóval csomagolnom kéne :)

Majd jövőre benézek :)

Mya-tól pedig elnézést kérek ha megbántottam valahogyan!

 

CrazyMan · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. december 20. 14:45

Sziasztok!

 

  Felbukkant Debrecenben egy új lán, Zsuzsi! Volt márnála valaki? Milyen? A képek alapján nem semmi lehet!

Törölt felhasználó · 2013. december 20. 15:14

Kedves Marcus80 engem is le aláztál nyilvánosan és te azzal érveltél hogy engem nem akartál meg bántani hogy a szemembe mond igaz azt is hozzá tetted,hogy nagyon jól csinálok mindent,de azért te is tisztában vagy azzal,hogy elmész  egy idősebb hölgyhöz akkor biztos nem egy 20-éves testel rendelkezik de akkor sikerült rendesen lealáznod rendesen és tudom hogy szándékosan tetted.Nekem az a véleményem hogy mindenki jó valamiben,legyen az akárki,de hidd el nekünk sem könnyű,de azért kívánok neked sok jó csajt,és Kellemes ünnepeket.

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. december 20. 18:41

Nana! Nem lenyúlni a védjegyemet! :)

 

Törölt felhasználó · 2013. december 20. 20:07

FÜTYÜLŐS NEM IS AKAROM NANA az én feledatom más_____________

ART015 · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. december 20. 22:33

szeretnék egy pár szót írni Myának visszajárosa lettem hozzáteszem az ő masszázsát senki nem tudja a megyében no ezért ez az *r hozzá teszem nem vagyok egy burzsuj pali de minden héten meglátogatom mert nagyon is meg éri egy pici negativumot tudnék leírni az pedig a törölköző amire alergiás vagyok ha kicsi hozzá teszem megfordultam 1 2 helyen de eddig a törcsi csak Elviránál és annó Szandikánál volt tökéletes.Julcsika ha tudok megyek csak az időbeosztásod mostanság nem jön össze az enyémmel meg az a kis eltünés... na de te vagy a leg jobb szerintem még mindig utánnozhatatlan vagy minden téren.


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen