Én meg nem értem meg,és őszintén sajnálom,hogy van itt olyan "hirdető" aki ezt megérti!
Én múlt pénteken jártam hasonlóan a kedves Lora versenyzőhölgynél!Felhívtam mondom 20-25 perc és ott vagyok,természetesen "tudott" fogadni!Mikor odaérek hívom,semmi reakció,hívtam vagy 5-ször kb negyed óra alatt,semmi!így visszaültem a kocsimba ami a házuk előtt parkolt,hívásom volt beszéltem kb 10 percet mással!Addig kijött a házból egy meglepően jó kedvű fiatalember,mikor leraktam,mondom rápróbálok a csajra... láss csodát felvette,és természetesen mondta hogy várjak még 10 percet míg elkészül!Mondom neki miért,csak nem vendéged volt,!Nem hazudott,én meg mondtam neki,várjon rád más!
Mond csak miért lenne az ilyen elfogadható??Csak azért mert más bejelentkezik és nem megy el azért?!
Mond akkor mi meg sokkolóval járjunk a lányokhoz,mert volt olyan akit mondjuk kiraboltak?
Vagy legyünk bunkók hozzátok,mert volt olyan hölgyike aki velünk az volt?!
Vagy teszem én jelentkezzek be ezután xy nevű hölgyikénél,és ne menjek el csak azért mert Lora felültetett?!
Érdekesen tudod te is felfogni a dolgokat,ha mindenki így fogná fel mint te nem sok munkátok lenne!