Szeretetben gazdag Békés Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves vendégemnek,szerkesztőségnek,fórumozoknak! :)
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2013. december 24. 10:49
kap · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. december 24. 12:42
Sziasztok, valaki tudna nekem mondani bővebb infot belláról.... elérhető még, kérem azok válaszoljanak akik nemrég jártak nála, köszönöm előre is
Heni2323 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. december 24. 13:01
Heni2323 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. december 24. 13:02
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kivánok mindenkinek! :D
haban · Tag (294 hozzászólás) · 2013. december 24. 16:49
Távolság már nincsen, új idők járnak. Huncut kis angyalkák interneten szállnak. Szeretetet visznek, sok szép üzenetet. Boldog Karácsonyt így kívánok minden kedves hidetőnek, a Fórum látogatóinak, valamint a szekesztőség munkatársainak.
Törölt felhasználó · 2013. december 24. 20:39
Békeséges Boldog Karácsonyi Ünnepeket minden kedves itt hirdető hölgynek!
Tank · Újonc (24 hozzászólás) · 2013. december 24. 20:51
Nekem Mayáról jöhetne némi infó akár privibe is!THX
tomahawk · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. december 24. 21:19
Boldog karácsonyt és új évet kívánok minden hölgynek,a 3 kedvencemnek ,Melicica ,Szilvi 28 és bogi 30-nak akik az idei évemet bearanyozták .
Pina vadász · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. december 24. 22:38
Szeretnék Nagyon Boldog Meghitt Karácsonyt Kívánni Mindenkinek!!!
Mina · Újonc (31 hozzászólás) · 2013. december 25. 00:26
Szeretetben, Egészségben és Érzelmekben GAZDAG Békés Boldog Karácsonyt kívánok, minden kedves hölgynek és úrnak, ezen a szép ünnepen! :) Szeressétek Egymást, mint Magatokat! O:) Sok puszi és ölelés mindenkinek! Üdv. Jázmin ( Mina ) <3
Törölt felhasználó · 2013. december 25. 11:37
Békés Ünneplést Hölgyeim!
mikli22 · Újonc (18 hozzászólás) · 2013. december 25. 13:02
Ninden kedes szolgálatoknak, ezuton kivánok boldog karácsonyt!!!!!!
Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2013. december 25. 14:07
Három napja díszítek, csípje meg a kánya!
Majdnem belefulladtam a kiömlő gyantába!
Nagyzolni akartam, de látom rosszul tettem,
hogy luc helyett az idén mamutfenyőt vettem! ;)
Ha makkodat tűlevél böki, ha a farkodon üveggömb lóg,
ha zacskódra gyertyaviasz csurog, akkor vigyázz, mert a karácsonyfát dugod!
Álldott Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek :*!!!
Jenifer19 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. december 25. 18:23
Boldog karácsonyt kívánok minden kedves látogatónak, hirdetőnek, illetve a szerkesztőknek!!! :)
kap · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. december 25. 19:05
sziasztok! Izáról vagy Belláról valami friss info?
Lonely · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. december 25. 20:22
Üdvözletem.
Már egy ideje olvasgatom a fórumot, kiváncsiskodok a hölgyek képei között is.
Ma arra az elhatározásra jutottam, hogy szerencsét próbálok. Őszintén bevallom, első eset volt az életemben, hogy felkeressek egy szolgáltató hölgyet, vagyis ilyen téren még igencsak újonc vagyok.
Több véleményt elolvasva Niki (30) lett a kiválasztott.
Telefonos egyeztetésnél korrekten, azonnal válaszolt kérdéseimre, meg is állapodtunk az időpontban. Odaérve tapasztalataim: tiszta, rendezett lakás, Niki fogad kedvesen, puszival. Nos el kell árulnom, a képek hazudnak. Élőben sokkal jobb :-)
Egy órában egyeztünk meg, ki is lett használva. Kezdeti feszélyezettségemet legyűrve átadtam magam a hölgynek. Nos, el kell mondjam, az eddigi beszámolók nem túloztak. Partnerére teljesen odafigyelve csinál mindent, amikor csak van rá lehetőség, keresi a szemkontaktust is, a teste pedig (legalábbis számomra) pont az ideális. Kellemes, elnyújtott francia nyelvleckét kaptam tőle amit viszonoztam is, majd rámereszkedve teljesen kicsavart.
Nagyon profi és nagyon kedves hölgy, kéretik vigyázni rá. Amint lesz lehetőségem, újra meglátogatom.
U.i.: Niki, bocs a "szurkák" miatt.
Üdv.
J.
kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. december 26. 11:12
Gréti 35 dolgozik vajon ma? Vagy esetleg Szexycsoki?? Aki tudja írja meg
Gréti32 · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. december 26. 13:12
Sziaaa! Igen én elérhető vagyok :-)
kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. december 26. 14:21
Szuper, még akár lehet is valami... :-)
Madár · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. december 26. 19:05
Szia Fügyülős "őstag"!
Van némi logikai problémám abban amit leírtál (kb. az összes felsorolt csajhoz):
Mi ez hogy "svéd vendégmunkások"? ha ilyen nézeteket vallasz akkor miért csináltad végig a sztorit nem is egy hanem mind a két "vendégmunkással"?
Mi az hogy a kéró lepukkant? Azért mert mielőtt jöttél fagyott le a lépcső és még nem volt idő felsózni, te meg (a mind a két szinten lévő külön toalett, fürdőben fürdőkád, zuhanyzó) közül majdnem beszálltál a lenti wc-be? És itt el is érkeztünk a végig -(neked röhögte) de inkább szexin végig kacagta- részhez, ahol egy újabb paradoxon van: ha 10/10es popó, szép arc, jó cicik, akkor mi az hogy "nem ajánlott!!!" csak mert jó volt a kedve? Azért mert te a befásult robotokat szereted még nem kell leírni másokat úgy mintha te találtad volna fel az erotikát...
Az meg hogy, hogy jött össze a társaság, nem teljesen mindegy neked? Meg mi ez az állítólagos verőember? Mi az hogy "verőember"? Esetleg csak nem árt ha van egy valaki a csajokkal (aki meghúzódik a háttérben) pl. olyan esetekre amikor a gyökér szikével jön, hogy fel kéne vágni a herezacskóját, stb.
Ja még egy paradoxon: az hogy végig csörgött 3 telefon, és majdnem te nyitottál a következő embernek ajtót az nem éppen azt példázza, hogy "nem ajánlott!!!" És olyan rossz lenne.