Elhatároztam, hogy picit tényszerűbb leszek, ódákat többé nem kaptok! :P
Ma meglátogattam egy viszonylag hirtelen jött ötlettől vezérelve Kitty 20 sz*lg*ltat*t. T*ci, könnyű bejutás, már a telóban megmondta a házszámot. Lakás: szokásos, francia ágy, picit nyikorog! :D
Néhány napja r*ndel a városban. Ajánd*k szokásos. Ha szembe jönne az utcán nem vágnám, hogy ezen a vonalon mozog. Totálisan más típus.
Arcra helyes, szép barna szemek, alak nekem bejövős, elég visszafogott típus. A lány egyetemista, kor rendben, ő van a képeken, talán + 5 kg, de dolgozik rajta (mondjuk nekem pont így jött be). Intelligens, lehet vele beszélgetni is. Figyelmes, kérdezte szeretnék-e fényt, kapcsolja-e le a tv-t. Mindent megkaptam, amit szerettem volna, pozitív volt a hozzáállása. Személy szerint szeretem közben a szájrapuszit, ő láthatóan nem, így nem eröltettem. Ezt leszámítva jól érztem magam, nem csalódtam!
Nővérével vannak, tervezem őt is meglátogatni.