Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Leslie1966 · Újonc (20 hozzászólás) · 2014. október 19. 13:45

Szia Amatőr! Én voltam már nála kétszer. Neken bejött a lány. Az időponttal van egy kis probléma. a 18 órás befejezés korai. Ezt már más is írta. Amúgy kellemes lány. Lehet vele komolyan beszélgetni is. A francia és az aktus is nagyon helyén volt. Szerintem nem fogsz csalódni.

Üdv. Leslie

 

tanczos · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. október 19. 12:31

Pedig egyértelmű a pofára esés. Szerintem ha jót akarsz magadnak,keress mást!!!

 

amatőr · Újonc (5 hozzászólás) · 2014. október 19. 10:40

Üdv Mindenkinek

Még új vagyok, eddig még nem vettem igénybe senki szolgáltatását, és nem akarok egyből pofára esni :)
Kizárólag Maya (19) _https://videkilany.hu/42991-maya_ miatt regisztráltam, hogy bármilyen infót, véleményt kaphassak róla.

Nekem fontos az arc, az övé pedig tetszik. De mint tudjuk, ez nem jelent semmit.

Kérlek benneteket, hogy ha tudtok róla bármit is, osszátok meg velem! (akár privátban is)

Köszi

gezemyce · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. október 19. 10:35

Szia! Akkor valaszolok a kerdesekre mert azt hiszem igy fer.Eloszor is azt hiszem elegge bevallalos vagyok normalis hatarokon belul, a durva megalazo szex kizarva de minden mas ami jo nekem is es foleg a partneremnek az johet.En azt szeretem ha ugy tavozik a vendegem hogy ugy erzi megerte eljonnie hozzam.Nekem ez fontos!

Ja es a fotokon en vagyok amik kb.2 hete keszultek es hogy kerek legyen a valaszom 48 eves vagyok. Szerencsere jo genetikat orokoltem.De aki nem hiszi az jojjon el es bizonyosodjon be rola. Nem zsakba macska es nem ateres!

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 18. 23:40

Saját magadról van infód? Nagy teljesítmény! Szép öngól volt. 

 

gezemyce · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. október 18. 21:35

Szia! Nekem van kerdezz tollem!

 

vwfanatic · Újonc (35 hozzászólás) · 2014. október 18. 14:31

Eltünt az előző hsz-em helyre vagyok téve? :)

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. október 17. 21:52

Elhatároztam, hogy picit tényszerűbb leszek, ódákat többé nem kaptok! :P
Ma meglátogattam egy viszonylag hirtelen jött ötlettől vezérelve Kitty 20 sz*lg*ltat*t.  T*ci, könnyű bejutás, már a telóban megmondta a házszámot. Lakás: szokásos, francia ágy, picit nyikorog! :D 

Néhány napja r*ndel a városban. Ajánd*k szokásos. Ha szembe jönne az utcán nem vágnám, hogy ezen a vonalon mozog. Totálisan más típus.

Arcra helyes, szép barna szemek, alak nekem bejövős, elég visszafogott típus. A lány egyetemista, kor rendben, ő van a képeken, talán + 5 kg, de dolgozik rajta (mondjuk nekem pont így jött be). Intelligens, lehet vele beszélgetni is. Figyelmes, kérdezte szeretnék-e fényt, kapcsolja-e le a tv-t. Mindent megkaptam, amit szerettem volna, pozitív volt a hozzáállása. Személy szerint szeretem közben a szájrapuszit, ő láthatóan nem, így nem eröltettem. Ezt leszámítva jól érztem magam, nem csalódtam!

Nővérével vannak, tervezem őt is meglátogatni. 

 

 

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2014. október 17. 20:40

A ma esti hiradóban a Debreceni Egyetem rektora felszólította az egyetem afrikai hallgatóit, hogy a  szünidőben meg egyébként se menjenek haza míg az ebola járvány tart. Elhangzott, hogy Debrecenben tanul a legtöbb afrikai diák. Jut eszembe még az itt lévő menekült tábor is. Az biztos az ebola nem frankó és az is, hogy bármi bármikor meg-történhet. Lányok! Csak óvatosan.

kanossrác · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2014. október 17. 19:13

Sziasztok! Hogy a hét eleji gyengébbre sikerült kirándulásomat (Bogi36) a feledés homályába tegyem, úgy döntöttem hogy ma ha meglátogatok egy újabb lányt immár körültekintőbben választva. A Kiválasztott hölgy nem más mint az ezen az oldalon rendszerint három chates ismerősöm által ajánlott Nóra22 lett, és valóban nem ért csalódás. Könnyű a bejutás, kellemes arc, nekem tetszett, a képeken talán vékonyabbnak tűnik de mint tudjuk az optika csal. Hozzáállása sok lány számára példaértékű lehet. Egy fél órát voltam nála amit maximálisnál is jobban kihasználtunk mivel elég sokáig ellenálltam. Részletekbe nem bocsátkoznék de többféle pozíció után a cicijeire végeztem el. Bátran tudom ajánlani srácok, urak! Csak nem tudom hogy én az időbeosztása miatt nem tudom hogy mikor tudok menni újra hozzá de még biztos visszatérek. Még egy dolog! Előtte felhívtam Ninettkét is és nagyon korrekt csajnak tűnt a telóban és róla is áradoznak sokan és mondtam is neki hogy megoszlanak a vélemények róla itt a fórumon. Bár időt nem tudtunk összehozni mivel már voltak bejelentkezői, de úgy érzem nem fogok mellényúlni vele sem. 

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2014. október 17. 18:35

talan barmelyik csaj amelyiket felhivod :)

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. október 17. 17:45

nekem is hiányzik ....

 

Tda421 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. október 17. 16:29

Debrecenben van olyan nő, aki vállalja a szexet afro férfival?

dzsanni24 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. október 17. 16:07

Sziasztok!

Lara(22)-ről tudtok valamit? Egy ideje nem látom a hirdetését.

Köszi.

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. október 17. 15:57

:D Lehet tíltólistán vagy.

 

reggie · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. október 17. 12:34

Van egy dolog, amiről itt elég kevé szó esett -vagy csak én nem olvastam eleget-, méghozzá a képekről.

 

Számomra érthetetlen, hogy sok lány feltesz egy darab képet, amelyen semmi sem látszódik, vagy felteszi nagyjából ugyanazt a képet húszzor.

Nem látják át, hogy ez mennyire fontos, hiszen gyakorlatilag ők a képekkel adják el magukat először ???

 

Nem gondolnám, hogy a fordított logika mentén gondolkodnának, miszerint "inkább nem teszek fel normáis képet, nehogy elmenjen a kedve tőlem", hiszen szerintem a többség is inkább olyan csajokhoz megy, akik több, jó minőségű képeket töltenek fel.

Törölt felhasználó · 2014. október 17. 07:42

Lara 28 nekem is volt részem. Tényleg nem 28 inkább 35,tényleg a H2O R*nd*l,nem valami szinvonalas környék. Maga a lány alacsony,kicsit túl szolizott. Külsöre olyan Pink utánzat,csak Pink nek nincs ilyen nagy és hegyes óra. Kellemesen lehet vele bezélgetni,látszik rajta a műveltség. A cicik nagyok az tény jól lehet markolászni,én is egy félórát voltam,de nekem annyira nem jött be. Ez a zacskos dörzsölös és huzogatós dolog nem jött be.Mi után látta rajtam,hogy ez így nem az igazi,át tértünk az aktusra. Feneke kicsi és lapos,de hátulról jól döngethető. Néha túl játsza a szerepét a hangós nyögésekkel. Összességben vannak tőle sokkal jobbak,de ízlések és pofonok. Nekem annyira nem jött be. Felejtős.

 

vwfanatic · Újonc (35 hozzászólás) · 2014. október 16. 20:46

Mai élményem(Lara28):

H2o torony közelében található de nem a fényesen ragyogó helyszínen.Telefonos egyeztetés majd érkezés a helyszínre.Állítása szerint Lottival dolgozik.Kellemes megjelenésü de nem 28 szerintem inkább 30-35 között lehet de nem kifejezetten milf kategória.Cicik nagyok viszonylag szépen is álnak.Félidőre mentem de annyira jol megmutatta fra...a tudását,h nfvsz lett belőle.Szépen lerendezett.Egyébként kifejezetten beszédes és intelligensnek tünt.Szerintem ajánlható :)

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 16. 10:49

Egyébként ugyancsak az időbeosztással van baj Arielnél is. Őt se lehet elérni egy csak napközben. Mondjuk nála tudom miért van ez az időbeosztás, de attól még nagy szívfájdalmam, hogy nem érhető el este :(

De ez a lányok döntése, hogy mikor érhetőek el, ezt nem róhatjuk fel rájuk igazából. Aki olyan azért megéri még szabit is kivenni, vagy csúsztatni :)

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 16. 07:07

Hát igen, Kellyékről csak egy negatívumot tudok elmondani azt, hogy "munkaidőben" érhetőek csak el. Akárhogy rohannék sem érném el őket szabadidőmben. Egyszer sikerült, de akkor épp szabin voltam és belefért a napba.

Mondjuk ha 18-19 ig lennének akkor az nagyon tuti lenne.


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen