Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Kecskécske · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2014. január 10. 16:06

Bujaságangyala(35) na ő egy igazi hentes

 

 

Nála én vagyok a köszörűs ,remélem nincs panasz a munkámra :DDDD

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. január 10. 19:34

Rebeka 20 képei fent vannak a ***moderálva***oldalon.

 

Brigitta
+36 20 544 ****

Budapest, IV. kerület
szexpartner

 

Kamu a hirdetés? Ha tudja valaki mi az igazság mert volt már nála akkor megoszthatná.

 

 

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. január 10. 19:36

A Nelly (18), Kelly (19), Netta (20) trió egy ház lakói. Mindhármójukról csak felsőfokban tudok nyilatkozni: szépek, szexisek, vonzóak, abszolút barátnő feeling van náluk. Nelly-n és Kelly-n pici felesleg van, de ez csak szőrszálhasogatás részemről. Mindannyian úgy csókolnak, mint egy barátnő. Franciskában Netta volt a legjobb, a többiekre pici gyakorlás még ráfér. Az együttlét feledhetetlen bármelyik lánnyal közülük. Persze nem egyszerre voltam velük, hanem külön-külön, néhány hónap alatt. Még nem régi hölgyek. Igazából tudnék még áradozni róluk, de ennyi is elég: szépek, jók. korrektek a matekban is. Igen ajánlott kategória. Kéretik vigyázni rájuk!

Volt még egy lány abban a házban, legutóbb nála voltam. Na ő feledhető volt, a nevére nem emlékszem.

 

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. január 10. 19:40

Na, Vivike (22) viszont csalódás volt. Annyian fényezték, hogy felkerestem. Hát nekem kinézetre sem jött be, nem az én stílusom, sem a viselkedése. A műsora "még megfelelt" kategória. Ez van. Ízlésről nehéz vitatkozni.

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. január 10. 19:46

Ja, Mónika (31), nem mostanában voltam nála, de elmondom. Nagyon gáz. Minimum 45-nek néz ki, sovány, semmi feneke nincs, a fényképeken fényévekkel jobban néz ki. Nagyon gyenge műsort adott. Viszont rendes volt. Ennél több pozitívumot nem tudok róla mondani. Alig vártam, hogy elmehessek.

Olddog · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 10. 19:51

Üdv Anita Bellini-nél volt valaki a közelmúltban?

Nagyon jól lönne egy kis infó privátban.

Előre is köszönöm.

"Árpád Lőwy" · Újonc (44 hozzászólás) · 2014. január 10. 23:29

Szinte mindenben egyetértek veled, de kissé árnyaltabb megközelítésben van néhány zavaró tényező is. Az általad felsoroltak miatt nagy lett a forgalom, így a megbeszélt időpontokat, már szinte nem is tudják tartani és  az már csak hab a tortán, hogy a lányok munkaideje, nagyrészt köszönő viszonyban sincs a valósággal.  A fürdő és az előszobában, szinte rendszeresen összefutsz a "barátnőkkel" és ritkábban az akkor távozó sorstársaddal is, ezért a várakozás miatt az ott töltött aktív időd, lerövidül, akár tíz-tizetöt perccel is.  Így nehéz lehet a lepedőket cserélgetni, ami észtevételem szerint, nem túl gyakori. Ha ezekre,  jobban figyelnének, akkor katógóriájuk námbör vánjai  lehetnének! Ezek az én tapasztalataim! Segítő szándékkal próbáltam hozzájárulni hozzászólásodhoz és remélem, hogy így is "jött át". Sok sikert a lányoknak és magunknak még többet!

 

TesztelgetŐ · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. január 11. 06:05

Boldog Új Évet!

Az elmult néhány hét termése:

Alma: sajnos már nincs, vagy két hétig rendelt, de hátha lesz még. Vékony formás, cserfes, lelkes, jó francia, abszolút barátnő feeling, árak szokásosak, ha lenne még biztos mennék, lakás igazi retek panél volt.

Nelly/Kelly: igazi plázacicák, szép szolibarna bőrrel, amúgy mintha testvérek lennének, simán utánafordulnál az utcán is. A képekhez képest van rajtuk egy kis felesleg, de nem zavaró, igy olyan "nextdoor" típusok. Lakás átlagos, ágy nyikorog. A lányok elképesztően imádnak és tudnak csókolozni, ennyit utoljára tinikoromban smároltam, francia jó, lelkesedés remek, igazi tinilelkesedés. Leszbi light van, de többet nem is igérnek. Mindketten jók, de nekem a magasabb jobban bejött sajnos nem emlékszem hogy éppen őt hogy hívják, ajánlottak

Christina: új versenyző, szép arc, jó test, olyan kislányos. Kedves, odaadó, de valahogy nem az igazi, francia gyenge, nem ment az összehangolódás, véleményem szerint nem erre a szakmáára született, viszont ha tinire vágysz érdemes megpróbálni, lehet csak nekem nem volt szerencsém.

Lara talán (nem emlékszem a nevére, masszázst hírdet a toronyházban van): vékony szemüveges, szőke hajú, olyan titkárnős feeling, aktus közben is rajta a szemüveg. Kinézet mint a képeken, francia átlagos, aktusnál eleinte tartózkodó aztán nagyon belejött. Nagy húsos csiklója van, ha ez valakinek számít. Aranyos kedves, ajánlott.

 

Üdv, Én.

cirkáló · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. január 11. 09:51

*** Kérjük az Önreklám mellőzését!!! ***

*** Kérjük más hirdetők lejáratásának mellőzését!!! ***

 

Úraim, sorstársaim!

Nem tudok elmeni szó nélkül ami pénteken történt velem! Régóta járok már lányokhoz de még soosem jártam így! Felysa nevezetű játékosra esett a választásom, már csak azért is mert már jártam a kolléga nőjénél N....... nem részletezem a csajt 10/10-es mindenben (kinézet, action bár csak minden szolgáltató ilyen lenne)  tiszta rendes lakás, diszkréció maximális! Visszatérve Felysára!  

Már az elején éresztem hogy gázos a csaj! *** moderálva ***

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2014. január 11. 11:51

Kedves Navigátor!

Sajnos nem lehet mindig minden lány a lejkobb passzban. Sajnálom ha csalódást okoztam. :(

Bár annak kifejezetten örülnék ha kifejtenéd hogy mi volt a gondod velem. Ha lehet, akkor privibe.

Köszi!

Szép Napot!

Üdv:Vivi

 

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. január 11. 13:03

Így igaz, ahogy írtad. Lehet, hogy még több lány is van az általam ismert négyen kívül. Többször kellett várnom a fürdőszobára, mondjuk emiatt nem lett kesevebb az időm. Én is paráztam, hogy össze futok másik lánnyal, esetleg egy makktárssal, a nagy pörgés miatt sérülhet a diszkréció. Lányok, jók vagytok, a részletekre is figyeljetek oda!

 

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2014. január 11. 16:42

Szia!

Én úgy érzem, hogy az esetek nagy %-ában odafgyelek (próbőálok odafigyelni) az emberekre. Aki nem így gondolja, az nyugodtan javíston ki.

Puszi:VIvi

 

 

tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2014. január 11. 22:40

Valódiak én voltam nála októberben :)

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2014. január 12. 06:30

Szia!

 

Köszi a beszámolókat!

 

Két kétdésem lenne:

- Nelly/Kelly merre rendel?

- A szemüveges hölgy nagyon érdekelne, de nem találom. Itt hírdet vagy hírdetett?  Egyáltalán dolgozik még? A Lara név egészen biztos? Volt korábban egy 20 év körüli Lara akire emlékszem innen, olyan hosszú barna hajú. Róla lenne szó?

 

Leslie1966 · Újonc (20 hozzászólás) · 2014. január 12. 08:52

Szia! Nem Lara a neve a hölgynek hanem Lora. A toronyházban rendel. A bejutás nem a legdiszkrétebb. Lara is van, ő más kategória. Szerintem jóval magasabb színvonal és igényesebb.

 

kukta · Újonc (12 hozzászólás) · 2014. január 12. 09:15

Lola20 nagyon elnyerte tetszesemet.Tudna e valaki beszamolot küldeni rola.Köszönöm.

tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2014. január 12. 11:39

Vagyis bocsánat nem nála hanem a Klaudiára gondoltam aki most Mosonmagyaróváron hirdet :(

Ő is C-vel kezdte a nevét azt hittem róla van szó, és csak utólag néztem meg, hogy pontosan kiről is van szó.

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. január 12. 11:46

Frakó eljárás kedves moderátorok :)

Ahelyett, hogy ránéznétek hogy kétes hirdető e inkább szétmoderáljátok a hozzászólásomat :D

 

Egyébként mitől függ a "kétes hirdető" minősítés?

 

davidovo · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. január 12. 18:27

Jártam nála én is, abszolút fedi a valóságot az előbbi hozzászólás. Rángatja, franciatudása nulla... Soha többé kategória!!!

 

kukta · Újonc (12 hozzászólás) · 2014. január 12. 20:03

Lola20 nagyon elnyerte tetszesemet.Remelem egy,ket elmeny beszamoloval megtudtok erösiteni.Koszonom


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen