Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. október 03. 19:06

hát én mondtam már h müszike egy kész üzletember. Ha ő szól bele valószínű nagyobb kedvet kap az ember a portékájához.. észlény... de hát mit is várhatna az ember egy *** moderálva ***

 

istv · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. október 03. 18:58

Sziasztok!

 

Teljesen új vagyok itt. Október végén megyek debrecenbe, és szertnék meglátogatni egy lányt. Hosszú nézelődés után döntöttem Niki mellett. Még nem hívtam fel. Kerestem beszámolókat róla de csak elég régieket találtam. Ezekben a beszámolókben csupa jó dolgokat írnak róla. Szerintetek is jó kezdés lenne ez egy "szolgáltató szűznek"?

 

Akár privátban is várom a véleményeket.

 

Köszi!!!!

istv

Street84 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. október 03. 17:11

Nekem meg volt Lizi száma, de már kitöröltem! Ha nem hirdet akkor valszeg nem is dolgozik! 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 03. 14:48

Azért elképzelem a beszélgetést az érdeklődő telefonhívásnál, hogy "szia, van tejed?" :D

Málna · Újonc (14 hozzászólás) · 2014. október 03. 14:05

Jééézus!!! :))))

 

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 03. 13:16

Hát vagy egy kismamát vagy egy frissen szült nőt kell megkörnyékezz. A nagyon igénytelen cigány luvnyák ki szokták rakni magukat néha közszemlére terhesen, de remélem nem rájuk gerjedsz. Másképpen itt olyan nőt nem fogsz találni. Azért ez nem mindennapi igény.

 

FTF2x · Újonc (23 hozzászólás) · 2014. október 03. 13:11

Olyan nőt keresek, akinek van teje! Tudtok ilyet?

Leslie1966 · Újonc (20 hozzászólás) · 2014. október 02. 21:53

Én a Maya 19-re gondoltam.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2014. október 02. 21:50

Két Maya is hirdet. Aki most is fent van, őt nem ismerem, de a másikat, aki a H.böszörmény felé vezető úton dolgozik igen. Odaadó, rendes kis csaj, szófogadó, igyekszik a kedvedben járni.

Más, na ugye, hogy nem könnyű felső kategóriás lányokat találni, azokat amelyeket itt megneveztetek tényleg jók....

Leslie1966 · Újonc (20 hozzászólás) · 2014. október 02. 21:42

Történnek itt furcsaságok. A mai nap felhívtam az apróban hirdető Reginát és milyen meglepő egy kandúr szól bele a telefonba. Azt hittem elütöttem a számot, de nem. Ez a valóság. Mit szóltok ehhez?

Ezután az következik, hogy elmegyek egy lányhoz és egy pasi nyit ajtót?

 

Amúgy volt már valaki Maya nevű lánynál? Mi a véleményetek róla? Lehet privátban is válaszolni.

vwfanatic · Újonc (35 hozzászólás) · 2014. október 02. 21:10

Nekem a kedvencem a hadházi úton lévő csajok akiknek a biciglis,simsonos pali a felvigy...ja :)

 

Pina vadász · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. október 02. 20:45

Sziasztok!Ismeri valaki a Szabina 38 nevű hölgyet?Egyszer Debrecenben hirdet,egyszer Nyiregyen?Ha kaphatnék egy kis tapasztalatot valakitől aki volt már nála,megköszönném...Üdv.

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2014. október 02. 18:48

Szia

Lottiról: Jobb oldalon a keresőben ha beírod a hölgy nevét, feljön egy jó pár találat. Én még nem voltam nála, ennél többet nem tudok segíteni az ügyben.

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2014. október 02. 18:35

Teljesen nem fogod tudni kiszűrni van a játékban egy jó adag zsákbamacska faktor. Viszont a telefonbeszélgetésből már elég jó következtetéseket lehet levonni, hallgass a megérzéseidre. Ha meg a helyszínen kiderül, hogy gáz lépj le.

 

Lottival kapcsolatban nem tudok neked segíteni nem voltam még nála. Top kategóriás hölgyet sem tudok neked ajánlani a Debrecenben jelenleg hirdetők közül bár ez nem azt jelenti hogy nincs de nekem nem volt mostanában szerencsém egyhez sem, akit ilyennek tartok jelenleg nem elérhető.

 

Tessék pár név akikkel én jól éreztem magam

Niki 30, Szilvi 29, Ninettke, Ariel

 

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2014. október 02. 17:59

Ha tudsz valami konkrét dolgot akkor az úgy volna. korrekt ha elmondanád. 

 

Törölt felhasználó · 2014. október 02. 14:44

Nem voltál világos igen,mert kaptam 1-2 privát üzenetet is a Lara 28 kapcsolatban,és tényleg nagyon nincs rendben valami,elsőnek más fényképével hírdet most meg ontja a képeket,a kutya se jár hozzá azért. Marad Ninettke vagy Szilvi. Ők legalább beváltak mindenkinek. És elég zürős környéken van a csaj a mugy is.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 02. 13:26

Jópofa a bemutatkozó szövege. Legalább őszinte :)

Még mindig jobb mint az igényes lány ismerkedne :)

 

Lacusbácsi · Újonc (9 hozzászólás) · 2014. október 02. 12:35

Sziasztok, valaki volt már Erika 45 -nél?? mit tudtok róla??

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2014. október 02. 10:30

Abszolút igazad van, de akkor sorlolj már fel néhányat az általad felsőő régióba tartozó hülgyek közül... Tény, hogy én úgy válogatok, hogy a képek alapján szimpatikus hölgyeket keresem fel, filigrán, szép keblűek előnyben. Az sem hátrány, ha tényleg legalább 20-30 között van. Ja és persze mindegyik "szép magánlakásomban" hirdeti magát. Persze szoktam böngészni ezt az oldalt, és véletlenül sem látogatok olyan helyre, amit bárki mínuszosnak írt le....de az általam megnevezett hölgyekről írt valaha bárki is rosszat? Akkor honnan lehessen tudni, hogy ez az *lja...? De egyébként igazad van, a saját tapasztalatom alapján is tényleg az alja, mert végül is alig tudtam valami pozitívat írni! Azok, akik meg még jól néznek ki csupa tiltásból állnak ki, már a telefonos beszélgetéskor is...ezt nem, ez **tra, azt megint nem és így tovább! És utána a félórás összeg a csillagos ég, úgy, hogy még nem is biztos, hogy lányka érti  a sz*km*t..! És nem a ***moderálva*** van szó, mert a kitűnő sz*lg*lt*tásnak adott az ***moderálva***, de tudod azért elkérni **trákkal 1*-öt egy félóráért, úgy, hogy semmi kedvesség, semmi minőségi sz*lg*ltatás, és a bevállalt F is csak kézimunka..... Tudod ma azért szinte minden területen működik az ***moderálva***-Érték arányítás. Pedig állíthatom, hogy semmi különleges nincs egy KNFSZ igényben. Vagy mégis?  Szóval, ha tudsz ebben a sz*lg*lt*tási spektrumban a felső rétegből ajánlani valakit, akkor örömmel venném! Ismételten: van valakinek infója Lottiról. A telenfonban nagyon kellemes a hangja, és a cicik is pompásnak tűnnek (a képeken). Látod? Most is már x-edjére kérdezek Lottiról, senkinek semmi infó, pedig a képek és a hang alapján jó a csajszi....de nem lehetetlen, hogy egy újabb negatív élménnyel leszek "gazdagabb", ha felkeresem.....Hogyan szűrjem ki akkor???

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2014. október 02. 08:57

Szia!

Ahhoz képest hogy milyen elvárásokat vetettél fel korábban (tisztaság, normális lakás, ápoltság) megjegyzem helyesen a beszámolóidból az derül ki hogy te a sz*lg*lt*tók legalját látogattad eddig. Ehhez aztán bátorság kell vagy egy nagy adag mazohizmus :D. Innen nézve Crystal tényleg felső közép.

 

Ennek a fórumnak nagyjából az lenne a célja amit te érdekszövetségként fogalmazol meg. Ha rossz tapasztalatod volt valakivel akkor leírod hogy más ne menjen hozzá, így a kereslet kínálat törvénye alapján előbb utóbb kihullik a "f**gese" amihez persze az is kell hogy mi vendégek levetközzük a "ha már ottvagyok mindegy" mentalitást és a kritikán aluli sz*lg*lt*tóknál a sarkonfordulás legyen a normális.

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen