Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
BBP · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. január 12. 23:09

Sziasztok! Az itt hirdető Monika (20 éves) nevű lányról lehet valamit tudni? https://videkilany.hu/22855-monika

A képei valódinak tűnnek, de beszámolót, érdemi fórumbejegyzést sem itt sem máshol nem találtam. Volt esetleg valaki nála? Köszi!

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. január 13. 07:34

Rossz hírem van :(

A tineye-on rákerestem a harmadik képre amin háttal látszik, és dobott találatot az Etobicoke Escort oldalról. Szóval kamu képes :(

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. január 13. 07:37

Etobicoke kanadában van torontó egy városrésze. Szóval elég messze van.

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2014. január 13. 10:36

Szaisztok, tudtok ajánlani vékony, ügyes, fiatal lányt Debrecenben, aki vállal popót?

Köszi

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. január 13. 11:31

Látom a szerkesztők már meg is jelölték kétesként Claudiát. Nagy kár érte mert brutál teste van :(

Én nem értem mire jó ez, hogy lopott képekkel hirdetnek, személyesen úgyis pofára esés van és csak kevesen maradnak ott mégis azok után, hogy kiderül már a hirdetés is hazugság.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. január 13. 11:32

Úgy értem brutál teste van annak akinek a képeivel hirdet :) Kár, hogy nem az övé :D

laci13 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. január 13. 12:38

sziasztok.

Ha ismer valaki Debrecenbe szinesboru lanyt(azsiati vegy afrikait), irjon telefon szamot.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. január 13. 13:16

Hát nem tudom én akármikor jártam így visszafordultam már az ajtóban. Meg is írtam itt egy két ilyen esetet. Ha már a képekkel kamuznak akkor mit várhatnék, hogy a telefonban elmondottak mennyire igazak a helyszínen? Szerintem jobb olyankor szépen eljönni. Szerintem nagyon inkorrekt dolog. Még az elfogadható ha nem a hölgy kezeli a telefont hanem valami diszpécser de legalább a képei legyenek igaziak. Ez szerintem olyan minimális elvárás lenne amit mindenkinek be kellene tartania. A szóban forgó hölgy le is vette a hirdetést, gondolom rájött, hogy megszívta a kamu képekkel, és ki tudja hány ilyen van még.

 

.. · Lelkes újonc (54 hozzászólás) · 2014. január 13. 13:54

Van pár "új" tapasztalatom, de lustaságból csak azt írom le amelyikre igény van:

Heni22(23?)

Zsanett35

Napsugár23

Isabella18

Rebeka19

Lara19

Nóri18

Lolota-Lola20

 

Van több is,de azt hiszem már inaktívak (pl Adri18)

 

balubácsi · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. január 13. 15:31

A Tócóskertben és környékén van valaki az ajánlott kategóriából?

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2014. január 13. 17:55

asszem múlt pénteken azt írta h most két hétig nem lesz...

 

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2014. január 13. 18:21

Hello fedor.Ez tutti hogy két hétig nem lesz.Ami azt jelenti hogy ez a hét és a jővő hét.HA jol értem.

 

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2014. január 13. 19:04

Úgy emlékszem, szó szerint azt írta, hogy kb. két hétig nem lesz. Ez volt múlt pénteken.

 

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2014. január 13. 20:14

Kősszi az infot.Vajon milyen lehet a csajszi.

 

tomahawk · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. január 13. 21:32

Én úgy emlékszem hogy Anita Bellini a héten meg a jövőhéten se lessz 

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2014. január 13. 22:12

Kősszi tomahawk rendes srác vagy.Bezzeg én nem őrűlők ennek,akkor  2 hétig várnom kell.Nagyon nehéz lesz de valahogy ki birom.

 

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. január 13. 22:28

Próbáld meg "Szöszike" hirdetőnél az apróba hirdeti magát popó kedvelő, sok sikert.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. január 13. 22:28

Szia

 

Nem voltam nála csak elment mellettem az utcán. Illetve filmjét láttam. Tényleg ő van  képeken egy pici lányka aki amúgy csinos is. A műsorról nem tudok mit mondani mert nem jártam nála. 

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. január 14. 09:21

Amikor felhívtam, már a  hangja alapján kilőve. A háttérben meg hangos családi életkép, hepaj, felnőtt- és gyerekzsivaj...  Anyira sötét és igénytelen, hogy kimenjen egy másik helyiségbe.

 

Mortimer55 · Újonc (13 hozzászólás) · 2014. január 14. 14:26

Gyengécske.


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen