Sziasztok! Az itt hirdető Monika (20 éves) nevű lányról lehet valamit tudni? https://videkilany.hu/22855-monika
A képei valódinak tűnnek, de beszámolót, érdemi fórumbejegyzést sem itt sem máshol nem találtam. Volt esetleg valaki nála? Köszi!
Sziasztok! Az itt hirdető Monika (20 éves) nevű lányról lehet valamit tudni? https://videkilany.hu/22855-monika
A képei valódinak tűnnek, de beszámolót, érdemi fórumbejegyzést sem itt sem máshol nem találtam. Volt esetleg valaki nála? Köszi!
Rossz hírem van :(
A tineye-on rákerestem a harmadik képre amin háttal látszik, és dobott találatot az Etobicoke Escort oldalról. Szóval kamu képes :(
Etobicoke kanadában van torontó egy városrésze. Szóval elég messze van.
Szaisztok, tudtok ajánlani vékony, ügyes, fiatal lányt Debrecenben, aki vállal popót?
Köszi
Látom a szerkesztők már meg is jelölték kétesként Claudiát. Nagy kár érte mert brutál teste van :(
Én nem értem mire jó ez, hogy lopott képekkel hirdetnek, személyesen úgyis pofára esés van és csak kevesen maradnak ott mégis azok után, hogy kiderül már a hirdetés is hazugság.
Úgy értem brutál teste van annak akinek a képeivel hirdet :) Kár, hogy nem az övé :D
sziasztok.
Ha ismer valaki Debrecenbe szinesboru lanyt(azsiati vegy afrikait), irjon telefon szamot.
Hát nem tudom én akármikor jártam így visszafordultam már az ajtóban. Meg is írtam itt egy két ilyen esetet. Ha már a képekkel kamuznak akkor mit várhatnék, hogy a telefonban elmondottak mennyire igazak a helyszínen? Szerintem jobb olyankor szépen eljönni. Szerintem nagyon inkorrekt dolog. Még az elfogadható ha nem a hölgy kezeli a telefont hanem valami diszpécser de legalább a képei legyenek igaziak. Ez szerintem olyan minimális elvárás lenne amit mindenkinek be kellene tartania. A szóban forgó hölgy le is vette a hirdetést, gondolom rájött, hogy megszívta a kamu képekkel, és ki tudja hány ilyen van még.
Van pár "új" tapasztalatom, de lustaságból csak azt írom le amelyikre igény van:
Heni22(23?)
Zsanett35
Napsugár23
Isabella18
Rebeka19
Lara19
Nóri18
Lolota-Lola20
Van több is,de azt hiszem már inaktívak (pl Adri18)
A Tócóskertben és környékén van valaki az ajánlott kategóriából?
asszem múlt pénteken azt írta h most két hétig nem lesz...
Hello fedor.Ez tutti hogy két hétig nem lesz.Ami azt jelenti hogy ez a hét és a jővő hét.HA jol értem.
Úgy emlékszem, szó szerint azt írta, hogy kb. két hétig nem lesz. Ez volt múlt pénteken.
Kősszi az infot.Vajon milyen lehet a csajszi.
Én úgy emlékszem hogy Anita Bellini a héten meg a jövőhéten se lessz
Kősszi tomahawk rendes srác vagy.Bezzeg én nem őrűlők ennek,akkor 2 hétig várnom kell.Nagyon nehéz lesz de valahogy ki birom.
Próbáld meg "Szöszike" hirdetőnél az apróba hirdeti magát popó kedvelő, sok sikert.
Szia
Nem voltam nála csak elment mellettem az utcán. Illetve filmjét láttam. Tényleg ő van képeken egy pici lányka aki amúgy csinos is. A műsorról nem tudok mit mondani mert nem jártam nála.
Amikor felhívtam, már a hangja alapján kilőve. A háttérben meg hangos családi életkép, hepaj, felnőtt- és gyerekzsivaj... Anyira sötét és igénytelen, hogy kimenjen egy másik helyiségbe.
Gyengécske.