Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2014. október 02. 08:46

Hi!

Nem kell egyből farkast kiáltani, de van benne valami :)

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2014. október 02. 08:14

Miért nem hagytam ott Zsuzsikát? Igazad vanm azt kellett volna! De a féhomájban apránként derülnek ki a dolgok....Viszont azt nem tudom, hogy a kolléganői is (Kittim, Debora) ennyire igénytelenek. De figyeljetek vannak még bőven vannak olyanok, akiknél az emberfia bízik a "tehetségében" és az első csalódást (nem jön össze a kép a látottakkal pl.) még elviseli, utána meg esetenként már késő! Ilyen pl. a most is hirdető Cukorka 20, aki messze több mint 30, és a képei köszönőviszonyban sincsenek a valósággal. A stílusa, hozzáállása meg végképpen nem (ezt ne csináld, ezt nem szeretem...ismerős ugye) B..meg ha valaki k**va, akkor ne legyen már finnyás. Illetve akkor legyen már magával szemben is igényes! Sz*lgáljon, mert a sz*lg*lt*tást f**etjük meg...többnyire előre!

Nem tudom figyeltétek-e, hogy az **tra mennyire változó? Van akinek egészen sok minden bele tartozik, van aki mindent **trába számít. Aztán megtudtam, (mert tudatlan vagyok), hogy a madam az ***moderálva*** felét kéri, az **tráért járó ***moderálva*** meg megtarthatja a csajszi...

Nem tudom mi a baja Christallal valamelyik komentelőnek, de nekem jól teljesített, a kégli is rendben volt, bár ő sem annyi amennyit ír magáról, meg egy kissé kimért, de belefér a felső közép kategóriába. Ilyen pl Annácska is, aki a hirdetésébern sohasem ér rá, de mailen lehet vele egyeztetni. Ott sem 100%-os az egyezés a kép,  kor és a valóság között, de tiszta és igyekvő. Aranyos egyébként a Maya (19, vqgy 20) ő a Hajdúböszörmény felé vezető úton rendel. Tiszta, odaadó és igyekszik mindent úgy csinálni, ahogyan kéred. persze egy fogát neki is nagyon pótolni kellene. Más a helyzet Melcsivel, aki az apró részen hirdeti magát, a képek kifejezetten jók, a korát 38-nak mondja, szerintem +10 (legalább), és hát nem nagyon jön össze a kép a valósággal. Viszont igyekszik barátnős lenni, és a F-t úgy adja elő ahogyan kéred. Plussz kifejezetten élvezi, ha kényezteted. De itt is az a helyzet, hogy a hirdetés és a tény távol van egymástól. Alakra nem sok olyan lány van, ahol nem ért csalódás. Ryta pl. ilyen, de még tanulnia kell a technikákat, és az *rcát is rendbe tehetné valahogyan.

Tudjátok én úgy látom, hogy a lányokat egy vagy több munk**dó meglelhetősen rövid pórázon tartja. Ami nem baj, de ha k*pi, akkor legyen tényleg az, a k*pira jellemző tisztasággal és sz*lg*lt*tási színvonallal. Kíváncsi lennék, mi lenne akkor, ha mi, FELHASZNÁLÓK is érdekszövettségbe tömörülnénk, és egyszerűen kizárnánk a látogatotti körből azokat a helyeket (nekem pl a síneknél, a nagyon fényes helyen a nagykorú szám) ahol a sz*lg*lt*tás kritikán aluli.

Továbbra sincs semmi infó Lottiról?

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2014. október 01. 21:18

Üdv! Teljesen egyet értek veled. Sajna ha ide irsz egy komoly beszt. néhányan lehurrognak, pedig ez lenne a fórum célja. Sajnos nagyon kevés "szolgáltató" van itt. A higiéniáról csak anyit hogy az átutazásom során szerettem volna meglátogatni az egyik kedvencemet, közölte gyökérkezelés miatt a héten már nem elérhetö........

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. október 01. 20:18

Amanda a Tóciból, szőke hajjal?

 

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. október 01. 19:53

igazi üzletember ez a müszike:P gondolom szaglik ő is rendesen mi?

 

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2014. október 01. 19:15

Üdv!

A Crystalos részt leszámítva lájkolom a hozzászólásodat. Jó lenne ha az ilyen körülmények és vendéglátás lenne az általános és nem ritkaság számba menne.

A másik beszámolód kapcsán viszont téged sem értelek. Miért nem hagytad ott Zsuzsikát ha ennyire necces volt?

 

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2014. október 01. 17:12

Lehet nem voltam elég világos amikor róla irtam. Röviden; érdemes.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2014. október 01. 16:02

Tudjátok, a helyzet az, hogy a jó és a rossz infóknak is el kell jutni az érdeklődőkhöz. Mellesleg nem is tudtam ezekről a jó-rossz oldalakról. Azokkal értek egyet, akik nem tartják jónak a debreceni lányok által nyújtott szolgáltatásokat, tisztelet persze a kivételeknek, mert van 1-2.

Komolyan gondolkodom azon, hogy közreadjam a hölgyekkel kapcsolatos tapasztalataimat. Először, csak úgy általában: a fő gond az, hogy többnyire köszönő viszonyban sincsenek egymással a képek és a valóság. Úgy értékelem, hogy ha egy lány ragaszkodik a számkijelzéshez, akkor mi miért ne ragaszkodhatnánk pl. az arc megmutatásához. Ha már ezt a munkát választotta, akkor ne legyen már szégyellős! Nem kevés döbbenet ért már az ajtónyitáskor is a látvány miatt. Egy, a konzervgyár környékén, egy lepukkant házban dolgozó lánynak minden foga csonkig rohadva, fekete volt elől. Nagyon gyors volt a hátra arc! Szóval azért valaki elmondhatná ezeknek a hölgyeknek, hogy az ő szakmájukban a tisztaság legalább olyan követelmény, mint egy műtősnek. És hát áldozhatnának a környezetre is. Ez mondjuk a madam feladata lenne. Pl. Christal kifejezett rendet tart, a lakásban és a lányok "fejében" is (ezt senki ne tekintse reklámnak)! A kor! Sokszor még + 10 év is kevésnek tűnik a hirdetésben megadotthoz! Apropó! Van valakinek infója Lotti-ról?

Vannak azért persze kellemes emlékek is. Az Amanda nevű lány aki most talán Svájcban dolgozik, ő kifejezetten barátnős volt, csini és mindemellett ügyes is. Nem lenne haszontalan, az arra érdemes lányoknak valamiféle tanfolyamot tartani, hogy hogyan kell csinálni az érzéki F-t. Hirdetik, de gőzük sincs róla. A madamnak, meg fünfzig percent a fontos, miközben azért taníthaná is a gyermekeit. Tudjátok az is lelombozó, ha az ember elmegy valahova és azt tapasztalja, hogy a leányzótól meg egy harkályodus fadarabb is érzékenyebb, pláne, ha még ezt közli is! Nem tudom, ti hogyan vagytok vele, de engem kifejezettem feldob, ha a partner élvezi (és nem megjátsza) az örömöt. Ezt persze futószalagon nem lehet, de az ami sajnos általános az sem az igazi.

Legközelebb, ha lesz egy kis időm csokorra szedve leírom a tapasztalataimat, mindenki okulására.

Törölt felhasználó · 2014. október 01. 15:26

Üdv. Lara 28 tud valaki,értelmeset mondani ?? Futószalagon jőnnek ki a képei,érdemes meglátogatni?? A hasán látszik,hogy nem 28 éves,egy kicsit gyűrött,de ettől még tudja űzni a mesterséget.

papjozsi · Lelkes újonc (56 hozzászólás) · 2014. október 01. 14:22

Tökéletesen igazad van , de a Mádám  okosabbnak érzi magát arra hogy kioktassan másokat.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. október 01. 13:19

Ez a debrecen fórum, és egy debreni hölggyel kapcsolatban írt megjegyzést. Teljesen helyén való, hogy ide írta. Szerintem ha a debreceni hirdetőkről keres valaki véleményt elsősorban itt néz szét.

 

Törölt felhasználó · 2014. október 01. 09:36

Ezt a megjegyzést a megfelelő topikba írd van negatív és pozitív.használni kellene.Azért van.

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2014. október 01. 09:02

Érdeklődött valaki Zsuzsikáról. Néhány napja meglátogattam. Külsőre aranyos kislány, olyan, amilyen a képen. A DEAC pályával majdnem ***moderálva*** magas épületben rendel egy mínuszos lakásban. A telefonos egyeztetés egyszerű volt, a barátja hozta...a lakásba együtt mentünk fel, ahol égett a villany, ment a TV és a kutya békésen kuporgott a fotelben.

A KNFSZ-re jelntkeztem be, gyors vetkőzés után meglepetések sora. A lány teste egybefüggő mushrom, de nem a kalapos fajtából. Azért még lehetett fokozni a fílinget. Hihetetlen nagy szem.ajkai voltak, ami kitárulkozott miután levette a nagyanyám stílusú nylon bugyogót. Kezdtem volna a KF-et, de meg kellett kérnem, hogy mosdjon már meg ott, mert hát orrfacsaró....A lényeg nem jött össze, pedig külsőre, felöltözve, meg a hirdetési képei alapján nagyon bejött volna. Barátnő feelingről szó sem lehetett, és hát mindezek mellett nagyon betartotta az időt. Tény hogy én is szabadulni akartam! Csak annak ajánlott aki szereti az effajta extremitásokat....a "ne fürgyél meg" stílust.

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2014. szeptember 30. 23:24

Folyamatos a frissítés, mindent nem lehet egyszerre rendbetenni, odafigyelni.

Igazad van, de most erre van igény, változatosság ás friss árú.

A gyors bevétel most fontos, senki nem tud-mer hosszabb távra fogadni.

Ilyen *ron ilyen szolgáltatás van! :)

 

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2014. szeptember 30. 17:02

Még annyit, hogy futószalag effektus van náluk erősen, de a csajok nagyon JÓK! Gondolok itt a régi Nellyre és Kellyre. Kellőképpen kurvásak, jó a hozáállásuk, olyanok, mint akik pont erre a szakmára születtek.  Egy kis logisztikai rásegítéssel egész jó kis hely lenne ez a lakás.

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2014. szeptember 30. 16:44

Jessica(18), Melitta(19), Zsáklin(19), Kelly(19), stb...

 

Valaki világosítson már fel légyszi, hogy valóhjában hány lány takarnak ezek a fedőnevek?

Gyanítom, hogy a régi Nelly/Kelly kettős van elnevezgetve pár néven, de javítsatok ki ha tévedek.

 

Nem merek elindulni, mert annak idején is szemrebbenés nélkül megkaptam a Nelly-t a Kelly helyett.  Bejelentkeztem hozzá, még az ajtóban is beszéltem vele, aztán mire felértem egészen más várt. Azt mondták ő nincs, de itt van helyette... Gondolom ismerős. Bevállaltam és zuhi után látom, hogy jön ki az egyik szobából Kelly.... No comment.

Ezzel csak két bajom van. Egyrészt nem hazudni kellett volna, hogy aznap nincs, hanem megmondani, hogy csúszott egy másik vendéggel vagy valami. Másrészt a diszkréció sem a legjobb, ha a folyosón összefutsz egy másik lánnyal.

 

Remélem fejlődtek...

Tank · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 30. 12:06

Előző komim félreértés!Visszavontam!

 

Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2014. szeptember 30. 11:11

Gyerekek! Nem sűrűn írok, pedig még a civisescortos időkből maradtam "köztetek" ,főleg nem negatívat! De wazz, most kiégtem! Ótósmeki gyere *** moderálva ***-hoz csapatnál, 3 csajból 3 bűzlik! Direkt nem írok neveket, de basszus, majd behánytam! Ez gusztustalan! Nem hiszem el,h nem veszi észre magán, hogy okádék sz*ga van! Amikor elkezdődik a dínomdánom semmit nem észlel az emberfia, de ahogy kiveszed b*ssz*meg, tényleg nem sok kellett,hogy kirakjam a sütit! Tisztelt M*n*ger Hölgyek/Urak ennyire azért figyeljetek már a "portékátokra",mert ez megint az 1x elsütős kategória! Az életben többet oda nem megyek az biztos! 

 

Tank · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 30. 10:51

Akkor átkéne neveznem magam??? :)

Ja hogy te is ama "becses" hely "szülötte" vagy? :) Légy büszke rá! ;)

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 30. 07:21

Pont nekem irta hogy nem egyedül vagyok :D A kis okos :)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen