kb. kettő hete volta Liza23nál minden arégi volt szenzációs de hova lett megint KI TUDJA ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
zozy · Újonc (9 hozzászólás) · 2014. szeptember 16. 11:47
gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 16. 11:12
Köszi Iza! Ennyire nem akartam elveszni a részletekbe...... de így igaz. Én is csak ismerőst vettem fel házon kívül, mert ugyebár kellemetlen a p*nztárnál sorban állva a lehetőségeket sorolni. :D Ismerőssel viszont simán lehetett időpntot egyezteni. ;) De még lehetne sorolni.....r**skázók, ny*gdécselősök.....
izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 16. 11:02
Giga lájk Gyöngynek,mert elmondot mindent helyetünk,még annyit hozá raknék ha már el van mentve bármilyen jelzővel és üzletben vagyok vagy bármilyen helyen,mert ugyebár éljük mi is az életünet és vannak dolgaint akkor ha pl azt irja ki a telefon volt nálam akkor felmerem venni mert ***moderálva*** nem kell mondani hanem meg tudjuk beszélni a találkát.Persze nem azért kell a számod hogy zaklasunk vagy bármi!!
zozy · Újonc (9 hozzászólás) · 2014. szeptember 16. 11:00
űdv.zsuzsika20-ról kérnék infót.iga telef.beszéltem vele de nem tudom mennyek-e.telef. normálisan beszélt csak harapó fogóval kellet kihúzni az infót.kérd.hány csoki meg szokott és milyen nyalánságokban részesűlök?kérdi mit szeretnék nf.igen knf.igen vég.nf.igen.mondom magamba csak meg kérd.hátsó bejárat ..-igen vegyvéd.nélkül végig..-igen hány csoki kérdem erre Ő mennyit ér meg ? kicsit elbizonytalanottam pedig nagyon tetszett amit hallottam NAGYON MENNÉK SEGÍTSETEK MIT TEGYEK üdv.
gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 16. 10:16
Gróf jól mondja! A hirdetőket a szám érdekli, nem az aki mögötte van. Anno elterjedt, hogy a konkurencia m*n*dzs*rei napjában többször bejelentkeztek kamura,(magán számon) hogy lefoglalják a lány idejét, aki meg jött volna, annak meg mondta, hogy nem ér rá, mert hát folyamatosan volt bejelentkező. S a lány azon kapta magát, hogy estére volt 2 biznisze. A szám csak azért kell, hogy a lány eltudja menteni, mint kamus bejelentkező. De még jó ez több okból is. Pl: ha járt már nálam és kívánnivalót hagyott maga után a higiénia, abban az esetben is ellehet menteni a számot és ezáltal elkerülni az újabb kellemetlen helyzeteket. Vagy, ha b*nkó és lekezelő stb. És még egy! Egyre többször hallani, hogy hamis gempát ilyen helyeken szeretik elsózni. Hát, egyértelműen olyan helyre viszi, ahol nem hagyja ott a számát. Sok kellemetlenséget kizár(hat) a telószám, s ezáltal, a hirdető sem lesz frusztrált a sok átb*szások miatt.
Soha eszembe nem jutott, hogy visszaéljek bármely számmal is, egyszerűen nem vettem fel többet, ha úgy volt elmentve, és eljutottam odáig, hogy már csak havi 1 hüle akadt, nem napi 10. Nagyon nem mindegy.
degye75 · Lelkes újonc (90 hozzászólás) · 2014. szeptember 16. 10:11
Tessék, itt az egyik: Niki (30)! :-) Benne nem fogsz csalódni.
Üdv!
Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. szeptember 16. 09:57
Viki (29)-nél voltam. Ő nagyon jól masszíroz, ért hozzá, és a befejezés is kellemes... Kielégítő volt minden tekintetben, és a r**si is normális. Aánlom.
Régebben Ryta (30) is jó volt, azután egy ideje már nem jött be annyira... kicsit ráunt szerintem, kár érte.
Vaki · Újonc (27 hozzászólás) · 2014. szeptember 16. 09:38
Hát aki nem r*ház be egy f*ll*res anonim mobilra...
Törölt felhasználó · 2014. szeptember 16. 07:54
***Kérjük a hirdetők egymás lejáratásának mellőzését*** (Nórika)
Cukorka aki màr Szandika20 nèven dolgozik Debrecenben, nagyon vigyàzzon vele mindenki mivel egy l*pòs...bővebben a pl oldalon ìrtam ròla . Debrecen vàros fòrumra.
kanossrác · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2014. szeptember 16. 01:19
Bocsánat az apró helyesírási hibákért! Észrevettem és a sietségnek tudható be!
kanossrác · Lelkes újonc (105 hozzászólás) · 2014. szeptember 15. 22:50
Sziasztok fórumozók! A hétvégén újabb túrát tettem, bár nem az első számú jelöltet sikerült összehozni, de egyáltalánnem bántam meg hogy így sikerült. A választásom pedig a Reni23 nevű szép leányzóra esett. A magas épülettel szemben praktizál. Elmondhatom hogy meg volt a barátnő feeling amit sok lánynál hiányolok. Egész egységre neveztem be hozzá és még szt hiszem túl is léptük egy kicsit. Rendben volt minden. Bár nem szolgáltat minden nap de én pont jókor tudtam elérni és így tökéletesen kiélvezhettem minden percét a nála töltött időnek. Ápolt a csaj és szeret csókolózni is mert voltak olyan pillanatok, (több is) amikor ő kezdeményezte a a nyelvjátékot. Egy szó min száz: AJÁNLOT NAGYON a csaj. Én még megyek vissza hozzá az biztos. Bár nekem a Barby23 a favoritom még mindig aki mostanság eltűnt de a Reni fellépett nálam rögtön a második helyre. Hajrá srácok, ne hagyjátok ki.
Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. szeptember 15. 22:00
:D Az idegen tollak is tollak!! Bár nem értem miért kell velle ékeskedni??
Szilva · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. szeptember 15. 19:11
Timi 18-rol kérnék infót . Jöhet privátba is ! Üdv Szilva !
misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2014. szeptember 15. 17:22
Üdv!
Ha masszázs egyértelműen Elvira vagy Viki (29) de készülj fel nem könnyű bejutni hozzájuk.
Törölt felhasználó · 2014. szeptember 15. 16:56
Üv. Én is beszéltem ezzel az új Lara vqagy Lethicia keverékkel,de nekem se az a vékony hangu lányka vettel fel a telefont. Sőt még azt is mondta,hogy ez a lara valami rövid haju leányzó,de itt a képeken egy hosszú hajú csaj van. Szoval ennek nagyon nagyon átverés szaga van. Vagy naggyon nem stimmel itt valami..
tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 15. 16:18
hát de ez az. Én is csak kamu számról hívnám fel, arról aztán azonosíthat..
tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 15. 15:22
am miért olyan fontos a számkijelzett hívás? miért nem mindegy h kijelzi e nekik vagy sem?...
Törölt felhasználó · 2014. szeptember 15. 15:09
Üdv. Lara 28 képei egy kicsit ismerősek. a mult héten még rővid haja volt,most meg milyen hosszú haja lett. Ezek régen Lethicia képei voltak. Tudom,hisz rendszeres vendége voltam. Szerintem ez csak kép lopás.
acélos · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. szeptember 15. 14:57
Roxi/Petra/20 és Zsuzsa23/ 70-992-/tel.számon hirdető hölgyekről szeretnék beszámolót kérni , megerősités végett.Nagyon szeretném már felkeresni Őket
.Köszönöm előre is !
Pusztabíró · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. szeptember 15. 14:54
Sziasztok!
Szerintetek mikor fog megtisztulni Debrecen ettől a rengeteg "C"magyar művésznőtől?
Szörnyű mennyi van belőle :( elveszik a tisztességes melót a többiektől.
Mondjuk biztos van rá kereslet,a nagyszámok törvénye alapján!
A színvonalat viszont csökkentk.Aki elmegy egy ilyenhez,megvan róla a privát véleményem.
még kezet sem fognék vele legszivesebben.