sziatok valaki volt már Regike(25) nél az irjon
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 03. 07:41
lezuziusz · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. február 03. 08:07
Sziasztok
Tudna nekem segíteni valaki, olyan lányt keresek aki normálisan tudja csinálni a m*ly t*rkos franciát?? Olyat aki tövig, nem csak immel ámmal!!!
Voltam már Helga 41-nél az vicc volt! Nem is tud m*ly t*rkozni!!
Az apróban lévő Csenge vagy Réka ,mikor milyen néven lévő hölgy , ő már elég jól bekapja , csak szegényke olyan csúnyácska.
Előre is köszönöm a segítségeteket.
Várom válaszotokat ,akár privátban is.
Akár hölgyek jelentkezését is ,aki ezt be tudja vállalni.
imi bácsi · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. február 03. 10:00
Igen, Igen!!!
Vanda régebben Nyíregyen volt. Lotti néven kezdte majd Diára váltott!
Imádom! Szuper kis fiatal csaj!
Ő van a képeken!
imi bácsi · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. február 03. 10:09
Laura20: Nyíregyházán jártam nála, ugyanezzekkel a képekkel hírdetett, kb fél éve. Telefonon rákérdeztem, hogy tuti te vagy a képeken, hát persze csak felszedtem 5kg. Na mondom uccu neki, de mikor megláttam akkor nem +5 hanem +30!!!!, de nagyon kedves volt, bár ügyesnek nem nevezném. Azóta sem voltam nála. Szóval az adatlapja szerintem rendben van, csak a képek nem frissek:)
lezuziusz · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. február 03. 12:28
Igen keresgélek olyat aki tudja teljesíteni amit telefonba bevállal!!!
papjozsi · Lelkes újonc (56 hozzászólás) · 2014. február 03. 14:12
Szevasz, mivel az apróban hirdetű hölgyek felől érdeklődtél itt egy beszámoló!
A múlt héten meglátogattam az apróban hidető Dya-t(jelenleg nem aktiv a hirdetése) .Az első telefonbeszélgetésünkkor kedves női hang ad részleges felvilágositást, és durva lokalizációt.
A következő telefonnál megkapom a pontos koordonátákat.A hölgy a kúlturközpont közelében tevékenykedik . A szokásos panel , az ajtóban szexi fehérneműben fogad. Nem kell mindenféle: menj fel a tizedikre , gyere le az ötödikre elterelő hadműveletbe bonyolódj. Az életkor szerintem reális (40 körüli).
Én egy franciára neveztem be , ez a gyengém. Friss törcsi , fürdő OK , ha valakit érdekel, szoba célnak kialakitva.Dya sportos alkatú , csinos lábak , kicsi mellek.Az akció alatt többször is megkérdezi : hogyan szeretnéd? A franciája érzéki és kellemes.
Az elszámolás baráti.Az az érzésem, valahol az apróban hirdető lányok természetesebbek , mint a profi szolgáltatók (persze ez egy általánositás , és lehet itt-ott sántit,ezért elnézést)
Összeségében a jól éreztem kategóriába sorolnám
Peti12345 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. február 03. 15:23
Sziasztok!
S.O.S. franciára (korrekt *ron) kit ajánlanátok?
Privátban is jöhet, hírdetők is írhatnak!
Köszi!
HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. február 03. 18:05
Sziasztok!
A következő lányokról érdekelne a véleményetek! Tudna esetleg valaki írni róluk egy beszámolót?
-Joy 48
-Eszter 25
-Eliza 36
Köszi
zubika · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. február 03. 18:34
Sziasztok! Csilla 35 ről tudtok valamit?
jayleno · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. február 03. 22:17
Valaki tudna nekem abban segíteni hogy hova tűnt Linda 21 vagy mi lett vele? Előre is köszönöm.
.... · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. február 04. 05:49
Eszter 25 a régebben Ruby néven tevékenykedő hölgy,én is benyaltam...Ha már ott voltam,maradtam.Minden Rendben volt én rége,n is voltam nála párszor,csak most valami újra vágytam.Nem jött össze...
zubika · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. február 04. 05:50
Sziasztok! Hétvégén debrecenbe látogatok! Volt már valaki csilla 35 nél! köszi előrre!
Kóstolgató · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2014. február 04. 08:11
Mégis mit követett el, hogy menetközben elküldted?
HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. február 04. 08:30
Hi!
Köszi ez hasznos volt, mert nem vettem észre Rubynál már jártam nekem nem jött be.
Akkor már csak a másik két hölgyre lennék kíváncsi:
-Joy 48
-Eliza 36
Róluk valaki valamit?
peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 04. 08:57
sziatok valaki volt már Regike(25) nél az irjon
zubika · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. február 04. 17:24
Sziasztok! volt már valaki ancsika 35 nél? milyen tapasztalatotok van?
Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. február 04. 19:13
Azt, hogy k.... drága a hölgy.
Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. február 04. 19:55
Nóri (18): Így visszagondolva megnéztem ismét a képeit, tutira nem ezzel a lánnyal találkoztam. A lány aki engem várt, komoly méretű cicikkel rendelkezik, ami persze csak négykézláb állva áll ideálisan, de azért kifelyezetten jó volt gyömöszkölni. A franciska elég jó, igyekszik, élvezettel végzi (de nincs a top 3-ban. Sajna Debrecenben már nincs 5 top franciskás lány). Az eksön elment, ikegyezett mozogni is, mondjuk nekem pont rossz ütemben. Nem tudtam, hogy alám vagy alólam akar mozogni. Na szóval, nem a képeken levő lány várt, ezt itt a Shiny 18-ban sokszor megpróbálják eljátszani, ezért nem csípem ezt a házat.
Szandika (22): abszolút más lányról van szó, vagy a képek még jóval a szülés előtt és a komoly mennyiségű tetoválás előtt készültek. Szóval egy újabb kamu. Mindegy, ha már itt vagyok... Helyesnek nem merném mondani, de a s@gge, combja kemény. Ölég jól franciskázott, azután pikk-pakk kivégzett. Mondjuk, izgi volt. Többet nem.
Mondjátok: az én szememmel van a baj? Légyszi' ajánljatok már normális, csinos, szexi, megbízható leányzót Debrecenben! Áááá..!!!!!
vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2014. február 04. 21:24
Szis Helga!
Ne haragudj, hogy beleszólok a dolgokba. Csak azért írok, mert szerintem teljes mértékben igazad volt. Sajnos az a baj, hoyg a legtöbb ....... nem veszi figyelembe azt hogy Mi is emberek vagyunk.
Én is elküldöm az emberkét, ha olyan :)
Minden Jót!
Szép Estét!
üdv:Vivi
lezuziusz · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. február 05. 07:03
Szia Vivike!
Miért irod azt , hogy teljesen igaza van , mikor nem is tudod a részleteket!
Én nem voltam se bunkó, se erőszakos, csak azt szerettem volna kapni amit telefonban lebeszéltünk!!
És igen ezt sérelmeztem , mikor ott vagyok és nem azt teljesíti amit megbeszéltünk, amit hirdet az adatlapján!!
De még így is a ***moderálva*** kifizettem egy olyan fele munkáért ,ami szerintem egy fillért se ért!!!
Már bocsánat , hogy sérelmezem a dolgokat, de amig ***moderálva*** , addig hadd kapjam már azt amit kérek, ha igenis azt mondja ,hogy vállalja!!