Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 03. 07:41

sziatok valaki volt már  Regike(25) nél az irjon

lezuziusz · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. február 03. 08:07

Sziasztok

 

Tudna nekem segíteni valaki, olyan lányt keresek aki normálisan tudja csinálni a m*ly t*rkos franciát?? Olyat aki tövig, nem csak immel ámmal!!!

 

Voltam már Helga 41-nél az vicc volt!  Nem is tud m*ly t*rkozni!!

Az apróban lévő Csenge vagy Réka ,mikor milyen néven lévő hölgy , ő már elég jól bekapja , csak szegényke olyan csúnyácska.

 

Előre is köszönöm a segítségeteket.

 

Várom válaszotokat ,akár privátban is.

Akár hölgyek jelentkezését is ,aki ezt be tudja vállalni.

imi bácsi · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. február 03. 10:00

Igen, Igen!!!

Vanda régebben Nyíregyen volt. Lotti néven kezdte majd Diára váltott!

Imádom! Szuper kis fiatal csaj!

Ő van a képeken!

 

imi bácsi · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. február 03. 10:09

Laura20: Nyíregyházán jártam nála, ugyanezzekkel a képekkel hírdetett, kb fél éve. Telefonon rákérdeztem, hogy tuti te vagy a képeken, hát persze csak felszedtem 5kg. Na mondom uccu neki, de mikor megláttam akkor nem +5 hanem +30!!!!, de nagyon kedves volt, bár ügyesnek nem nevezném. Azóta sem voltam nála. Szóval az adatlapja szerintem rendben van, csak a képek nem frissek:)

 

lezuziusz · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. február 03. 12:28

Igen keresgélek olyat aki tudja teljesíteni amit telefonba bevállal!!!

 

papjozsi · Lelkes újonc (56 hozzászólás) · 2014. február 03. 14:12

Szevasz, mivel az apróban hirdetű hölgyek felől érdeklődtél itt egy beszámoló!
A múlt héten meglátogattam az apróban hidető Dya-t(jelenleg nem aktiv a hirdetése) .Az első telefonbeszélgetésünkkor kedves női hang ad részleges felvilágositást, és durva lokalizációt.
A következő telefonnál megkapom a pontos koordonátákat.A hölgy a kúlturközpont közelében tevékenykedik . A szokásos panel , az ajtóban szexi fehérneműben fogad. Nem kell mindenféle: menj fel a tizedikre , gyere le az ötödikre elterelő hadműveletbe bonyolódj. Az életkor szerintem reális (40 körüli).
Én egy franciára neveztem be , ez a gyengém. Friss törcsi , fürdő OK , ha valakit érdekel, szoba célnak kialakitva.Dya sportos alkatú , csinos lábak , kicsi mellek.Az akció alatt többször is megkérdezi : hogyan szeretnéd? A franciája érzéki és kellemes.
Az elszámolás baráti.Az az érzésem, valahol az apróban hirdető lányok természetesebbek , mint a profi szolgáltatók (persze ez egy általánositás , és lehet itt-ott sántit,ezért elnézést)
Összeségében a jól éreztem kategóriába sorolnám

 

Peti12345 · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. február 03. 15:23

Sziasztok!

 

S.O.S. franciára (korrekt *ron) kit ajánlanátok?

Privátban is jöhet, hírdetők is írhatnak!

 

Köszi!

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. február 03. 18:05

Sziasztok!

A következő lányokról érdekelne a véleményetek! Tudna esetleg valaki írni róluk egy beszámolót?

-Joy 48

-Eszter 25

-Eliza 36

 

Köszi

zubika · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. február 03. 18:34

Sziasztok! Csilla 35 ről tudtok valamit?

jayleno · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. február 03. 22:17

Valaki tudna nekem abban segíteni hogy hova tűnt Linda 21 vagy mi lett vele? Előre is köszönöm.

.... · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. február 04. 05:49

Eszter 25  a régebben Ruby néven tevékenykedő hölgy,én is benyaltam...Ha már ott voltam,maradtam.Minden Rendben volt én rége,n is voltam nála párszor,csak most valami újra vágytam.Nem jött össze...

 

zubika · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. február 04. 05:50

Sziasztok! Hétvégén debrecenbe látogatok! Volt már valaki csilla 35 nél! köszi előrre!

Kóstolgató · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2014. február 04. 08:11

Mégis mit követett el, hogy menetközben elküldted?

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. február 04. 08:30

Hi!

Köszi ez hasznos volt, mert nem vettem észre Rubynál már jártam nekem nem jött be.

Akkor már csak a másik két hölgyre lennék kíváncsi:

-Joy 48

-Eliza 36

 

Róluk valaki valamit?

 

peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 04. 08:57

sziatok valaki volt már  Regike(25) nél az irjon

zubika · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. február 04. 17:24

Sziasztok! volt már valaki ancsika 35 nél? milyen tapasztalatotok van?

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. február 04. 19:13

Azt, hogy k.... drága a hölgy.

 

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. február 04. 19:55

Nóri (18): Így visszagondolva megnéztem ismét a képeit, tutira nem ezzel a lánnyal találkoztam. A lány aki engem várt, komoly méretű cicikkel rendelkezik, ami persze csak négykézláb állva áll ideálisan, de azért kifelyezetten jó volt gyömöszkölni. A franciska elég jó, igyekszik, élvezettel végzi (de nincs a top 3-ban. Sajna Debrecenben már nincs 5 top franciskás lány). Az eksön elment, ikegyezett mozogni is, mondjuk nekem pont rossz ütemben. Nem tudtam, hogy alám vagy alólam akar mozogni. Na szóval, nem a képeken levő lány várt, ezt itt a Shiny 18-ban sokszor megpróbálják eljátszani, ezért nem csípem ezt a házat.

 

Szandika (22): abszolút más lányról van szó, vagy a képek még jóval a szülés előtt és a komoly mennyiségű tetoválás előtt készültek. Szóval egy újabb kamu. Mindegy, ha már itt vagyok...    Helyesnek nem merném mondani, de a s@gge, combja kemény. Ölég jól franciskázott, azután pikk-pakk kivégzett. Mondjuk, izgi volt. Többet nem.

 

Mondjátok: az én szememmel van a baj? Légyszi' ajánljatok már normális, csinos, szexi, megbízható leányzót Debrecenben! Áááá..!!!!!

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2014. február 04. 21:24

Szis Helga!

Ne haragudj, hogy beleszólok a dolgokba. Csak azért írok, mert szerintem teljes mértékben igazad volt. Sajnos az a baj, hoyg a legtöbb ....... nem veszi figyelembe azt hogy Mi is emberek vagyunk.

Én is elküldöm az emberkét, ha olyan :)

Minden Jót!

Szép Estét!

üdv:Vivi

lezuziusz · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. február 05. 07:03

Szia Vivike!

 

Miért irod azt , hogy teljesen igaza van , mikor nem is tudod a részleteket!

 

Én nem voltam se bunkó, se erőszakos, csak azt szerettem volna kapni amit telefonban lebeszéltünk!!

És igen ezt sérelmeztem , mikor ott vagyok és nem azt teljesíti amit megbeszéltünk, amit hirdet az adatlapján!!

De még így is a ***moderálva*** kifizettem egy olyan fele munkáért ,ami szerintem egy fillért se ért!!!

 

Már bocsánat , hogy sérelmezem a dolgokat, de amig ***moderálva*** , addig hadd kapjam már azt amit kérek, ha igenis azt mondja ,hogy vállalja!!

 

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen