Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2014. szeptember 12. 21:13

Albérlet is van a világon... :))

 

Castro · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2014. szeptember 12. 08:48

Szevasztok a városközpontból valaklani tudna nekem ajánlani megbízható lányokat?

 

tóthottó · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. szeptember 11. 22:20

Sziasztok!

Judith 40 felkeltette az érdeklődésemet. Valaki tud róla valamilyen információt?

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 11. 20:21

"igényes lakásomban várlak"
Erre egyszerűen nem tudok rájönni. Hogy lehet egy kis 18-20 évesnek már lakása ha a testéből él?
Úgyérzem az összes hirdető futtatva van. jól gondolom?

Melow55 · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. szeptember 11. 14:38

Sziasztok.

Múlt héten sikerült meglátogatnom Ninettke(27) és Linda(24) párost, egy hármas akcióra.
Nem akarok fényezni senkit,de amit ez a két lány művelt ott velem,az fenomenális volt.Részletekbe nem mennék bele, talán majd a 2lány adatlapján véleményként,de volt minden amit kértem,nem nyafogtak. Aki tervez hasonlót,csak ajánlani tudom. Nagyon összhangban vannak a lányok. Fővárosi mértékben aj*nd*k mértéke szerintem kifejezetten kedvező.
Gondoltam megosztom veletek. :)

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. szeptember 11. 11:16

Ennek már akkor le kell esnie, amikor ezt olvasod: "Szeretem a szex-szett" (!!!!)

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 19:25

Renáta 23: érdemes kerülni messziről!
Ő volt korábban a kamuképes "Paulina". Optikailag tunningolt képek, (kb 2x ilyen vastag) és hiányzik néhány foga ... 

papjozsi · Lelkes újonc (56 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 19:13

Pár ( 2 darab) beszámoló az apróban hirdető lányokról

-Vörös  Nykol -a viztorony arnyékában fogad. Natúr franciára neveztem be nálla . Tiszta fadarab-effektus, robotként végzi a feladatát nyakig felöltözve. Elszámolás átlagos.

-Hanna30 -a dirib-darabos utcán rendel.

                 -A lakás szokványos, a célnak tökéletesen megfelel, fürdő OK.

                 -Szintén francia magánórára iratkoztam fel.

                 -A hölgy határozottan csinos ,szexi ruciban fogadott , nekem nagyon közvetlennek tünt. A francia finom  erotikusan, érzékien csinálja .Az elszámolás baráti. Amit hiányolok- és ezért még vissza térek szerencsét próbálni - az a kölcsönös francia , amit sajnos nem kaptam meg.

misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 19:03

Üdv,

Maya (19) vagy Lara (28) meglátogatása között hezitálok. Szerintetek melyikőjüket érdemes meglátograni?

Jól jönne egy beszámoló akár priviben is.

Köszi

kalypso · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 15:06

A böszörményi Heni abbahagyta?

kalypso · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 15:05

Három-négy éve többször is voltam nála, a produkció mindig emlékezetes volt. Amióta ennyi negatív beszámoló jelent meg róla, azóta nem látogatom, mert sajnálom az időt és a zsét.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 14:13

Kis fiatal husi, rejszolni jó az adatlapja :)

Az ilyen nagyon sok kedvences de zéró beszámolós csajszi mind ilyen.

 

Nephilim · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 14:04

Viki 18 nemrég még Kitti volt, de róla csak jókat írogattak itt a fórumban, Nelly 19-et meg rövid idő alatt sokan jelölték kedvencnek

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 13:28

Majd most jönnek az új nevek: Hürrem, Mihrimah, Gülsah, stb. :D

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 13:27

Az utolsó 4 képén amin még formásabb kerekdedebb volt akkor még szerette (sok éves fotók). Amióta ilyen gizda azóta már csak a ***moderálva*** szereti :(

 

Nephilim · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 12:42

Fannika (25) adatlapjáról:

"Nem vagyok tökéletes, de a szexet nagyon szerettem."

Tehát már nem szereti? Milyen kár :(

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 12:20

Két dettike van két hirdetéssel kétféle telszámmal. Lehet az egyikkel csak a barátnőjének segít be :D

Amúgy a két számot ugyanaz a lány veszi fel vajon?

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 10. 12:15

Igazán elhúzhatna már a városból a díszes kompániájával együtt.. Néha néha becsapós képekkel rakja fel a csajokat, nem mindig lehet ráismerni azonnal a stílus vagy a környezet alapján, hogy az ő bandájáról van szó.

Maximálisan jogos a felvetésed, mindenki akinek ehhez a bandához köze van az messzire kerülendő. Legyen akármennyire csábos fotós hirdetése :)

Eleve ha már a napfényes gettóba lelhető fel az már önmagában is elég, hogy fenntartással kezeljük. Sajnos az esetleges normális lányok akik szintén arra a részre szorultak miattuk hátrányban vannak, de ez is csak egyel több ok, hogy ezt a gázos b*ndát valaki kip*terolja innen.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. szeptember 10. 09:50

Tisztelt Hirdetőink / Látogatóink!

 

Kérjük, hogy a csevegést a megfelelő helyen folytassák! Ez a Debreceni fórum!

Köszönjük!

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 10. 08:46

Ja és ha akarod csinálok jó fotókat neked.Más néven felöklek a netre,mert ez számít hogy mit látnak a vizuális élmény,sokan csak itt élvezkednek.Számukra az öröm csak ennyi.


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen