Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
papjozsi · Lelkes újonc (56 hozzászólás) · 2014. február 05. 07:20

Igy van ,én csak az első telefonig értem el vele , de többe  kerül  az előjáték mint másnál a teljes menü.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 05. 07:55

Az azóta innen már elment Mya szerintem még mindig vitte a fődíjat ezen a téren. Csilla az elmúlt hetekben nyugatabbra próbálkozott, de úgy látszik nem jött be neki és visszajött.

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. február 05. 09:14

Te meg jobb lenne ha meg sem szólalnál..bármikor szólsz, mindig csak a baj van, viszályt szítani jössz ide mindig, meg fikázni egyes szolgáltatókat!!!A Mya nem egy kategória a Csillával,/Mya masszőz kategóriában nyomult, és nem vállalt aktust / ***moderálva***. Dicséred itt Myát, mikor a küszöbéig se mennél el az ***moderálva*** miatt..Te mondtad itt mikor ez terítéken volt itt a téma..Most mi változott meg hogy már meg a fődíjat ő viszi...?

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 05. 09:44

A "fődíjat" arra értettem, hogy papjozsi írta Csilla ***moderálva*** viszont Mya volt sztem a ***moderálva*** ebben a városban amíg itt volt. Ha már nem érted amit írok. Másrészt meg nem szítottam semmilyen viszályt csak egy mondatot írtam le. Mi a fr*nc bajod van neked?

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. február 05. 10:28

Én nagyon is értettem a Papp Józsit! Én másról beszéltem, de szerintem te nagyon is érted miről beszélek, csak játszod itt az értetlent..De így kimoderálva még jobb..Mostmár mindkettőnk hozzászólása így értelmet vesztett hál' istennek..Ők nem egy kategóriában említendő lányok szószerint, és te a Myát a földig *csároltad az ..miatt..Most meg magasztalod? Ezek az ellentmondások ne lennének..Semmi bajom nincsen, csak az egyenes embereket szeretem..

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 05. 10:35

Nem magasztalom drága :) Arra reagáltam, hogy Csilla ***moderálva*** papjozsi ***moderálva*** találta, erre írtam, hogy ebben Mya vitte a "fődíjat" amíg itt volt. Ezalatt azt értem, hogy ő kérte el a ***moderálva*** amit csak el lehet kérni. Egyáltalán nem dícsértem Mya-t, a telefonos egyeztetés után jobbnak láttam a közelébe se menni... Amúgy most Pesten már születnek a beszámolók amiben így meg úgy megd*gta xy. Nem is egy ilyen van már. Ennyit arról, hogy aktust nem vállal...

Az utóbbi 2 hónapban senkiről egy rossz szót nem szóltam és semmilyen vitában nem is vettem részt, nem értem most miért támadtál így le...

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. február 05. 10:46

A "fődíj" nagyon félre értelmezhető ez esetben..Azt is jelentheti hogy olyan jó mint egy főnyeremény, vagy hogy ő az aki a legnagyobb tisztelet díjért szolgáltat..Fogalmazhatnál érthetőbben is, és senki nem értene félre semmit..De ez pont rád jellemző, és ebből vannak itt mindig a félre értések..2 hónap??Utoljára az Enemyt csontoztad ki, nem is olyan túl régen..Na ennyit erről, én befejeztem ezt a meddő vitát..legyen napsütéssel teli, mosolygós, intrika mentes szép Napod!

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 05. 11:21

A fődíj azt jelenti, hogy ővé a legnagyobb tiszteletdíj igen. Enemyről egy szem hozzászólásom született amiben egyáltalán nem csontoztam hanem leírtam ami ahogy történt, ráadásul névtelenül! Arról nem tehetek, hogy Enemy válaszolt rá ezzel elárulva magát. Most megint igazságtalanul támadsz. Itt már semmiféle véleményt nem lehet írni mert az embert valaki úgyis azonnal letámadja. Röhej ez az egész fórum...

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 05. 11:22

Egyébként szép napot neked is! Máskor ha bajod van velem írd inkább privát üzenetbe, lehet gyorsabban le tudjuk zárni mint itt mivel minden második szót kimoderálnak és nem lehet megérteni mit akar a másik írni :)

 

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2014. február 05. 11:50

Szia!

Ebben igazad van, nem tudom a részleteket!

Bocs, hogy beleszóltam.

Szép Napot!

Üdv:Vivi

 

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 05. 12:00

Én voltam Helgánál évekkel ezelőtt, a lakással voltak problémáim, de ez nem feltétlen az ő hibája volt. A szolgáltatás viszont jó volt, és a végén beszélgettünk is még 1x annyi időt amennyit ***moderálva***. Már fel voltunk öltözve :)

 

lezuziusz · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. február 05. 14:30

Na ez a baj sok ilyen szolgáltatóval, hogy nem tudják teljesíteni amit vállalnak és még ők vannak megsértődve!!!!

 

Milyen módjára? megkérdeztem , hogy végig csinálod e m*ly t*orkosan?

De az nem az volt, amit csináltál!! Ha neked az m*ly t*rok akkor nekem k*rva nagy f*rkam van, mert félig se ment be!!

Én semmiféle feelinget nem kértem. És semmiféle meg*lázás nem történt! Ha m*ly t*rkost kérek akkor az az legyen és igen szóvátettem!!

Szerintem meg korrekt volt az ***moderálva*** amiben megegyeztünk, mert mindenki ennyit kér. 

Lehet neked említést se ér , de legalább tudom kit kell kerülni nagy ívbe!

És azért fórum ez, hogy más is tájékozott legyen mit váthat. 

Ja és nem alkudoztam , csak annyit mondtam nekem nem kell félórás csak egy S.O.S fr*ncia m*ly t*rkosan!!

 

 

lezuziusz · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. február 05. 14:45

Semmi baj , én nem haragszom senkire se. 

 

lezuziusz · Újonc (16 hozzászólás) · 2014. február 05. 14:50

Kedves Helga

 

Amúgy meg én nem haragszom rád, mert kedves hölgy vagy , csak a sz*lg*ltatással nem voltam megelégedve. 

Bocsánat , hogy félre értettük egymást. 

Itt befejeztem ezt a nézet eltérést. 

 

Szia

 

kisboa · Kvázi-tag (126 hozzászólás) · 2014. február 05. 16:15

Mercédesznél jártam egy jó masszázs remémyében, ami sikeresen összze is jött! Valóban egy nagyszerű estém volt,igaz amit hirdet "kényeztetés testnek, léleknek"! Köszönöm,még egyszer!

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2014. február 05. 16:49

Julcsika nem vennél fel privátba????? Látom te sem birod a filéreskedö-fikázót!!!!!

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 05. 17:28

A debreceni átlag *rakkal semmi bajom, sőt még a picit borsosabb sem gáz. Azt utálom amikor valaki már dupláját kérné az elfogadhatónak. Ez szerintem nem filléreskedés! El is tűnt innen a kis gyöngyszem, gondolom rájött, hogy kevés balek van itt aki benyalja, hogy mekkora műsort kapsz azért az ajéndékért amit kér cserébe...Pesten nagyobb a mozgolódás ott mindig van akinek lényegtelen az *r ha elég dizájnos a portéka. De védjétek csak nyugodtan, vagy menjetek utána ha ennyire ajnározzátok.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 05. 17:38

A privát üzenetedből amit korábban küldtél azt szűrtem le, hogy neked nem tétel egy havi fizut eltapsolni egy mya félére. Good for you man! Azért ne nézd le azt aki keményen megdolgozik a havi betevőért!!!!!

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. február 05. 18:09

Hi!

Marcus általában egyetértek a hozzászólásaiddal de nem értem hogy ezt a témát minek kellett már megint felhozni. Szabad piac van mindenki eldöntheti mennyit szeretne kérni te meg eldöntheted hogy adod e vagy mész máshova. Miért kell ezen ennyit pörögni.

 

Ha lemész a boltba kioktatod a boltost ha nem tetszik a sör ára? Nem hiszem, mész aztán megveszed ott ahol neked megfelelő áron adják. Ő meg így járt, majd adja olcsóbban a sört ha akarja.

 

Ennyi. Ugyanez a szitu.

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2014. február 05. 23:27

Részemről is azt a véleményt osztom, hogy vannak olyan szolgáltatók itt, akik el vannak szállva az *raikkal, ugyanakkor az is igaz, hogy ha az ember ilyennel találkozik és nem érzi megfelelőnek az *r/érték arányt akkor egyszerűen kihagyja.... Ennyi. (Főleg azon marad tátva a szám, mikor erős 40-esek lógó mellekkel és ráncos bőrrel pofátlanul 30-nak hírdetve magukat a helyben megszokott *raknál magasabb t*r*fát szabnak meg fél órára, így az ember már inkább a teljes órát választja, de menet közben kiderül, hogy mégsem olyan minőségi az a műsor és a látvány, mint a beígért. Sajna nemrég futottam bele egy ilyenbe, de nevet inkább nem írok a további viták elkerülése végett.)

 

Másik dolog amitől visítok az a masszázs dolog: hírdetnek teljes test és prosztata masszázst. Felhívom  és elkezdi mondani, hogy fél óra szex ennyi, óra meg ennyi. Fel sem merül a massz. lehetpsége. De akkor miért csek ezt hírdeti? Vagy miért nem írja le, hogy van masszázs IS a szex mellett?

 

Marcus kicsit túlpörögte megint a rózsás dolgot, de tegyük hozzá, hogy most mindezt azért, mert "Julcsika" provokálta. Ő csak egy mondatot dobott be, amit férfi aggyal nem is lehetne félreértelmezni.

Ráadásul nekem az a furcsa, hogy miért éppen "Julcsika" van kiakadva ezen, hiszen ő egy nagyjából elfogadható szintre lőtte be az *rait! A kategóriájában nem a leg*lcsóbb, de a szolgáltatása teljesen korrekt az *r/érték arányt tekintve. Legalábbis én meg voltam vele elégedve, igaz csak egyszer sikerült eljutnom még hozzá. Azt sem értem miért kell ez az álneveskedés és másik nick? Miért ne vállalja fel magát?

Mindegy, ez már legyen az ő titka.

 

Szép estét és kellemes magömlést mindenkinek. :-)

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen