Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2014. szeptember 10. 08:39

Mucus hagdy már a fenébe .Tudod itt a milf az már öreg,a fiatal meg nem jól c*mizk. Nem felelhetsz meg mindenkinek,de ne is akarj.D

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 10. 06:06

Vajon meddig kell még élveznünk kedvenc szexNagyink 60 db/napos időzítős szelfijeit... :(

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 23:32

Megint "csodálatos" párbeszéd alakult ki!

 

Miért nem privátban rendezitek le!?

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 09. 21:30

Nem a kor számít hanem a gyakorlat teszi a mestert.Van probléma férfiaknál még 40-év alatt is.De ezen ne vitázzunk a fiatalok szeretik a milfeket ,az idősebbek meg a fiatalokat de ez természetes.

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 21:13

Jah és még ahoz a 53 évhez raknék még jó párat.

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 21:12

Ebben igazad van hogy nem itt kénne lenni!De te nem igy irtad ugy irtad 53 felet a nő nem nő ;)

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 21:02

Már ne haragudj ,de és te férfinak érzed még magad ennyi idősen??Mert te se egy 20-30 éves pasi vagy. :D Nem védem nanát nem azért irtam mert nem birom a nőt mert kurva sokszor beszologatot rühelem.Csak a nők védelmében irom!A nő 50 felet is nő,de te férfi vagy kék bogyi nékül???!!

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 09. 20:59

Ez a te problémád ,de sem vagy már mai papi.

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 09. 20:33

Mert úgy bámúltál ,hogy azt nem lehetett nem észre venni,egyébként megismertelek:)

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 18:13

Új élménybeszámolók valakitől?

 

Ki tud olyan hirdetőt, aki házhoz jön, nem lehúzós és valóban ő van a képen? Remélem nem adtam meg túl sok feltételt ahhoz, hogy legyen "találat"! :p

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 16:16

Hát igen az ilyen kaliberű keblek mint ami pl. Lindának vagy Diornak van úgy vonzzák a férfitekintetet mint a neodímium mágnes a fémet :)

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. szeptember 09. 15:51

Tisztelt Hirdetőnik / Látogatóink!

 

Úgy gondoljuk, alaposan ki lett már tárgyalva ez a téma... :)

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 15:29

hogy aztán hónapokig kelljen dilidokihoz járnom? hogyisne :)

 

Kecskécske · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 15:24

Drága Mucuska hát ugorj már fel hozzá 1 menetre :DDDD

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 13:39

Bekattant az *gya :D

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 13:25

Én annó írtam róla egy vegyes érzelmű beszámolót. Nem dícsértem meg ugyan de nem is mondtam, hogy soha senki ne menjen hozzá. Engem azóta pécézett ki magának. De úgy látom nem én vagyok az egyetlen...

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 12:53

Egyébként meg privátban ezt írta nekem (idézem): "Mucuska te 50 éves vén k*rva vagy"

Az most mindegy, hogy én messze vagyok még az 50-től sőt nő sem vagyok de, hogy Mucuskáról így beszél?! Miért ő nem egy 50 éves vén...? :DDD

Saját magát járatja le ezzel.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 12:51

Hát jah, láttam élőben én is. Volt annó egy Milf korszakom de mondhatni miatta inkább a fiatalabbakra tértem át, vagy legalábbis max 30-35 :)

Én elhiszem, hogy rosszul esett neki, hogy nem áradoztam itt róla de, hogy azóta folyamatosan zaklat ez már nagyon beteg. Hozzá se szóltam már nem is tudom mióta erre most jön ezzel, hogy visszaolvasta a fórumot és rájött, hogy én vagyok Mucuska :D

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 12:32

Szeretnék szólni a kedves MT-knek meg a szerkesztőknek is, hogy zs82 alias Nana, Didó teljesen megb*ggyant. Engem egy Mucuska nevű 50 éves hirdetővel azonosít és ezzel privát üzenetben zaklat. A tisztelt szerkesztőséget kérném, hogy nyilván látják Mucuska és az én ip és azt is, hogy nyilván sosem léptünk be azonos helyről akkor jelezzék ezt itt, hogy lenyugodjon zs82 mert ez már b*teges.

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 11:14

Szia!:)

 

Azért ha Pécs fele járnál valamikor, nem volna rossz!:))

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen