Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 06. 07:07

Teljesen igazad van. Hagytam magam provokálni. Figyelni fogok erre ezentúl. 

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 06. 07:11

Szerintem csak Julcsika nem értette itt, mindenki más igen :-)

Neked is igazad van mert valóban provokálni kezdett én meg hagytam magam. Nem értem mit támad folyton.... 

 

lick · Újonc (37 hozzászólás) · 2014. február 06. 08:15

Panelházban rendel?

 

thomas00 · Újonc (13 hozzászólás) · 2014. február 06. 13:11

Sziasztok érdeklődnék az apróhirdetésben található Adél 21-ről tud-e valaki valamit?

MARKOKO · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. február 06. 14:43

Szia!

Mónika néven már volt fent korábban. Én abból az időből ismerem, és 10/9-es! Ajánlott!

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 06. 14:59

Megerősítem, Mónika néven volt fent akkor még arcképes hirdetéssel. Masszázson voltam nála, jó érzéssel távoztam.

 

kiwistar · Újonc (26 hozzászólás) · 2014. február 06. 17:54

nem tudjátok hová tünt el Elvira?

 

tomahawk · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. február 06. 21:38

Anita Bellini kisasszony itthagyta fénnyes városunkat ? Ma készültem volna hozzá de nem értem el a héten sehogy !

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 07. 07:13

Időnként ezt csinálja, egyszer elérhető egyszer nem. Nyilván más programjai is vannak. Türelem, biztos visszakerül még a hirdetése. Ki is szokta írni, hogy hetente csak néhány napot elérhető.

 

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2014. február 07. 13:56

Szia.Honan túdod hogy Anita Bellini elhagyta városunkat?Álltalában hétfő,szerda,szombat ezeken a napokon dolgozzik de csak du.13-tol 19-ig.

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2014. február 07. 14:14

Szia Helga! :)

Úgy látom nagyjából azonos nézeteket vallunk. :)

Szerintem elég durva, hogy egyesk mit meg nem engednek maguknak.

Én sem most kezdtem azért a szakmát. Tudom, hogy mi fán terem a dió :)

Jól esett, hogy Te is kiálltál mellettem!

Szép Napot!

Puszi:vivi

"Árpád Lőwy" · Újonc (44 hozzászólás) · 2014. február 07. 22:16

Én  már igen...  non omne, quod nitet, aurum est  ... és így már nem "járatok le" senkit, reménykedem benne.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. február 08. 00:03

Izé! "Nem minden arany ami fénylik!" :)

 

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. február 08. 12:27

:))

Nekem valahogy a képek alapján gyanús Nóri (22). Pedig a telefonban korrekt volt. Nem tudom, valhogy megérzés. És hogy én is mondjak egy mondást:

Too good to be true - túl szép, hogy igaz legyen.

Szóljon valaki, ha szerinte tévedek.

 

fiú1971 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. február 09. 09:43

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

T. Navigátor!

 

 

Jó a megérzésed. Nagy átvágás az egész. Élőbe katasztrófa!! Szerintem kerülendő!

MCload · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. február 09. 13:34

Sziasztok. Biztosan sok a primitív, igénytelen vendég, de a szolgáltatók nagy része se különb náluk.

 Mondjuk relatív hogy kinek mi az igényesség, higiénia, és intelligencia ... :)

Én ha szolgáltatóhoz megyek mindíg nagyon figyelek az ápoltságra, higiéniára stb és a nőtől is ezt várnám el ...

Az esetek nagy része csak csalódás volt, de legalább tudom hogy kikhez érdemes visszajárni.

 Egyszer voltam Helga40-nél is ... gondoltam kipróbálok egy 40-es nőt. Istenem bárcsak ne tettem volna. Akkor talán még nem is a saját képeivel hirdetett, most is szerintem csak az egyik készült róla.

Amikor beléptem a lakásba, már akkor komoly kétségeim voltak, és persze nem az a nő állt előttem akire számítottam. De sajnos úgy döntöttem hogy ha már ott vagyok akkor kipróbálom azt a mélytorkos franciát.

A lakással és sajnos a nővel is higiéniai problémák voltak, viszont tusfürdőből volt választék.

 Sajnos franciázni se nagyon tudott, a mélytorkozást pedig meg se próbálta ... én meg erőlködtem, hogy próbáljak valahogy elélvezni, ha lehet, akkor minnél gyorsabban és végre eltűnhessek onnan...

  ... ez egy komoly lecke volt ...

 

 

 

szűzoltó · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. február 09. 16:01

sziasztok.rencsiről tud valaki valami infót?

 

szűzoltó · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. február 09. 16:16

rencsiről kellene infó s.o.s.be 

 

Vaart · Újonc (5 hozzászólás) · 2014. február 09. 17:01

Én is voltram már Helgánál, nekem bejött, teljesen rendben volt!

 

MCload · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. február 09. 17:21

Én nem csinálom fűvel-fával, és nem ócsárolok. Leírtam ami történt. Ennyi. Biztos van aki elégedett a szolgáltatásoddal.

 Pl. voltam Niki 30- nál, és nagyon elégedetten távoztam


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen