Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 08:06

Valaki valamit tud merci-ről? A lánglovagokkal szemben r*nd*lt , de szerelmes lett és eltünt. Pici csaj, rövidhaj, és bájos arc! Kb. 8 hónapja láttam utoljára.

vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2014. szeptember 09. 05:07

600 cc csak tart valamennyit, nem gondolja?

:P

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 09. 00:11

Csak vegyvédelmiben szopatod meg.Tudod ez kötelező.D

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 08. 23:49

xDD

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2014. szeptember 08. 21:47

Talán.........remélem vállaszol.

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. szeptember 08. 20:15

Jesszus a Mary! Renáta 23 képei alapján már-már elkezdtem játszani a gondolattal, amikor ezt olvasom: "Szeretem a szex-szett". Először nem is értettem, mert jó kis szexi szettekben van lefotózva, azokat én is szeretem... Azután rájöttem, hogy ilyen kapitális ragozást még életemben nem láttam.

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 08. 20:05

Diorról én is kérnék infókat! aki bármit tud ne habozzon megosztani velünk :)

 

üdv

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2014. szeptember 08. 18:50

Dior -t próbálta már valaki ? Júniusban hirdetett először, Más néven, vagy nem Debiben ?

 

Leslie007 · Újonc (41 hozzászólás) · 2014. szeptember 08. 18:21

Kittim 22 hirdetővel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? 

Fogoly1000 · Újonc (5 hozzászólás) · 2014. szeptember 08. 17:03

Akkor érsd ugy hogy választék közül az 1 ik  leg jobb. 

Fogoly1000 · Újonc (5 hozzászólás) · 2014. szeptember 07. 14:44

Hali! Nely 19 ről tud valaki valamit? vagy kihez érdemes  menni? ahol mindenből a legjobbat kapja az ember.

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2014. szeptember 07. 12:56

csatlakozom hozzád nagyarcú chat lakó :D

 

üdv. a "függő" :D

 

fain · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. szeptember 05. 20:27

Ma jártam Lina 22, a képek alapján mintha nem ő lenne mert mégpár kilóval igen csak több (15-20), de a francia rendben van és a végén NFVSZ! 

debre1 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. szeptember 05. 01:51

***moderálva***

Debreceni nem profi lányt keresek tartósra, én 29F helyes.

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. szeptember 04. 18:30

Haver!

Az a baj, hogy nem átlagos (vagy rosszabb) külsejű esetleg kamuképes vagy futoszallagon dolgozó netalántán lehúzó partnert keresel.

Ha így lenne könnyebben tudnánk segíteni :D

 

Hupp · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. szeptember 04. 16:46

Sziasztok!

Spriccelni képes hölgyet keresek. Ismertek valakit? Jöhet akár privátban is.
Köszi előre is!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 23:02

Jók ezek a viták. Azért néha lehet olvasni értékelhető hozzászólást is!

 

Tisztelt szerkesztőség!

 

Milért esik negatív elbírálás alá a színes betű?

devil616 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 19:03

Hali!

 

Debrecenben a vénkert körnéykén valami fullos csajszi kellene .. írjatok ha tudtok

 

FTF2x · Újonc (23 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 14:23

Debrecenben melyik lány vállal nyelvvel való p*póizgatást férfiaknak? (PM-ben is jöhet)

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 12:06

Kelly (25): könnyű egyeztetés telefonon, könnyű bejutás a lakásba. A lakás, a fürdőszoba, a baszoba átlagos, elfogadható. A lányt nem mondanám kimondottan helyesnek vagy csinosnak, de az összbenyomás számomra kellemes volt első pillantásra. Közvetlen, beszédes, nincs zavarban. Tudja miért van ott, mit csinál, és azt próbálja odaadóan végezni - sok sikerrel. A közben előkerült cicik világbajnoki esélyesek, szépek. Kedvesség, simogatás van, TP-nek nyoma sincs. Magas fokon beszéli a fr*ncia nyelvet. Vegyvédelmibe öltözés után több formációt is kipróbáltunk, ő is tudja élvezni. Nagyon jó élménnyel távoztam.

Összességében nagyon ajánlom olyan MT-knak, akik nem plázacicát akarnak, hanem odaadó szeretőt.


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen